Podsumowanie weekendu – 11-12 marca 2023

Bardzo intensywny weekend w wykonaniu naszych drużyn. Niektóre zaplanowane mecze sparingowe nie doszły do skutku ze względu na nieobecności drużyn przeciwnych. Inne mecze kontrolne udało się rozegrać dzięki mobilizacji i pomocy naszych niezastąpionych i wspaniałych rodziców, którzy w niedzielny poranek odśnieżali boiska, żeby zaplanowane rywalizacje doszły do skutku. Wielkie dzięki! Zapraszamy do lektury !

KS DAP U7 (TT 2016A)
Gry kontrolne (Kielce, 11.03.2023)
KS DAP Kielce: Kornel Bugajski, Oskar Boszczyk, Filip Papież, Ksawery Cieślicki, Jakub Ozga, Szymon Marek, Kacper Nowakowski, Franciszek Słopiecki, Piotr Kłoczko, Bartosz Tuźnik, Jakub Konczewski, Julian Grudzień, Tymon Szlufik, Saletra Maksymilian.
Trenerzy Jakub Chrzanowski i Piotr Chiberski:
W sobotę 11 marca drużyna Top Talent 2016A wzięła udział w grze kontrolnej przeciwko drużynie NAF Nowiny. Wydarzenie odbyło się w hali sportowej przy ulicy Kostki 17 w Kielcach. Chłopcy mieli zapewnione łącznie 120 minut gry. Przystąpiliśmy do sparingu skoncentrowani i pozytywnie nastawieni na potyczkę z rówieśnikami z Nowin. Celem było dziś realizowanie działań na danej pozycji, więc każdy zawodnik wiedział, co ma robić na konkretnym miejscu na boisku. Chłopcy kurczowo trzymali się swojego ustawienia, otrzymując też wsparcie od innych kolegów z drużyny. Rotując pozycje na boisku chcielibyśmy, by każdy z zawodników spróbował swoich sił, grając w innym miejscu na boisku. Mecz obfitował w wiele ciekawych akcji i pięknych goli a nasi młodzi zawodnicy zebrali kolejne cenne doświadczenie.

KS DAP U7 (TT 2015A)
Turniej (Bilcza, 11.03.2023)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce
KS DAP I Kielce: Kołomyja, A. Lisowski, K. Lisowski, Palka, Zatorski, Stróżyk, Świątek, Kania.
KS DAP II Kielce: Markowski, Dudzic, Masternak, Bęben, Iwański, Adamczyk, Czech, Mika, Wyszomirski.
Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
W sobotnie popołudnie zawodnicy TT15A rywalizowali na turnieju pod balonem w Bilczy. Gra toczyła się na czterech boiskach. W turnieju wzięło udział 9 drużyn – graliśmy każdy z każdym. Wystawiliśmy dwa zespoły. Jedna z naszych drużyn wygrała wszystkie , uzyskując bilans bramkowy 49:7. Drugi zespół poległ tylko w jednym meczu ulegając Moravii. Dobrze oglądało się mecze naszej ekipy tego dnia. Budowaliśmy akcje od tyłu, dzięki czemu stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych. Chłopcy zagrali też bardzo agresywnie w odbiorze. Bardzo dobry turniej w wykonaniu naszych drużyn.

KS DAP U7 (TT 2015B)
Gry kontrolne (Kielce, 12.03.2023)
KS DAP Kielce – Polonia Białogon Kielce
KS DAP Kielce: Suchenia, Gierada, Bańka, Chmielewski, Sternak, Karcz, Mróz, Szkurłat, Płusa, Ivan Yemelianov, Konopka, Mizdrak, Figiel.
Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:
W niedzielny poranek rozegraliśmy sparing z drużyną Polonii Białogon Kielce. Graliśmy 120 minut, dzięki czemu każdy z zawodników rozegrał sporo minut. Podczas gry nasz zespół dobrze się zaprezentował, stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych, które zamieniliśmy na bramki. Kolejne cenne doświadczenie dla naszych zawodników.

KS DAP U9 (TT 2014A)
Gra wewnętrzna (Kielce, 11.03.2023)
Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Drużyna Top Talent 2014A przy nieobecności sparingpartnera rozegrała gry wewnętrzne. Mimo, że chłopcy grali między sobą nie brakowało zaangażowania. Kolejne gry już za tydzień.

KS DAP U10 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Kielce, 12.03.2023)
KS DAP Kielce – Radomiak Radom
Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W niedzielny mroźny poranek rozegraliśmy mecz kontrolny z Radomiakiem. Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach jednocześnie w wymiarze czasowym 3×30 minut. Nasza gra tego dnia była bardzo chaotyczna i nerwowa. Bardzo duża liczba niedokładnych podań nie pozwalała nam na budowanie akcji i ich finalizowanie. Z bardzo duża przykrością muszę stwierdzić, że był to najsłabszy nasz mecz w tym sezonie. Radomiak wykorzystał wszystkie nasze słabości w tym meczu. Dostaliśmy bardzo dużą ilość materiału do przeanalizowania, z którego wyciągniemy odpowiednie wnioski. Na koniec chce podziękować rodzicom, dzięki którym ten mecz się odbył, albowiem od wczesnych godzin porannych odśnieżali boisko. Wielkie Dzięki!

KS DAP U10 (TT 2013B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 11.03.2023)
KS DAP Kielce TT2013B – KS DAP Kielce TT2013A
Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
11.03.2023 W sobotni poranek drużyna TT2013B przy nieobecności przeciwnika rozegrała sparing wewnętrzny z kadrą TT2013A. Obie drużyny bardzo dobrze zaprezentowały się przy otwarciu gry jak i rozgrywając pojedynki 1×1.

KS DAP U11 (TT 2012B)
Mecz kontrolny (Bilcza, 1104.03.2023)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce
Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
W sobotę rozegraliśmy sparing z drużyna Moravii Moravwica. Graliśmy na dwóch boiskach. Cieszy nas najbardziej przemyślany sposób w jaki zawodnicy/zawodniczki budują akcje. Pozytywny aspekt sparingu to przede wszystkim duże zaangażowanie i pewność w pojedynkach 1×1. Każdy w meczu kontrolnym zaliczył minimum 80 minut na boisku.

KS DAP U11 (TT2012A, TT2012B)
Mecz kontrolny (Kielce, 12.03.2023)
KS DAP Kielce – Radomiak Radom
Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
W niedziele w mroźny poranek rozegraliśmy sparing z Radomiakiem Radom. Zostały przygotowane 3 boiska dla Orlika w systemie 7×7. Dzięki dobrej organizacji około 50 zawodników mogło czynnie uczestniczyć w meczu przez 90 minut. Największe podziękowania należą się rodzicom, ponieważ od 7.00 rano pomogli odśnieżać boisko zasypane dzień wcześniej śniegiem!

KS DAP U13 (TT 2010)
Mecz kontrolny (Stalowa Wola, 12.03.2023)
Stal Stalowa Wola 6:0 DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto, Kuc, Dulak, Stępień, Jagodziński, Pękalski, Del Favero, Filipek, Kwiatek, Lipiński, Bera, Kutyła, Jopek
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W drugim sparingu ze Stalą Stalowa Wola przegraliśmy 6:0. Graliśmy 2×45 min. Przez pierwsze pół godziny gry mecz był wyrównany i był bezbramkowy remis. Z czasem gospodarze zaczęli częściej prowadzić grę i tworzyć sobie sytuacje bramkowe. Mimo porażki chłopcy przez 90 minut grali z dużym zaangażowaniem. Za tydzień naszym przeciwnikiem będzie AP Proszowianka Proszowice.

KS DAP U14 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Nieciecza, 11.03.2023)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3:1 KD DAP Kielce
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
W sobotę zaplanowaliśmy grę kontrolną na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Mecz rozpoczął się punktualnie, lecz po pierwszym kwadransie pogoda zaczęła bardzo utrudniać grę – intensywne opady śniegu oraz silny wiatr. Zawodnikom udało się rozegrać zawody w wymiarze czasowym 2×30 minut, lecz ciężko powiedzieć o przyjemnym dla oka widowisku ze względu na warunki atmosferyczne. Mimo przeciwności – gratulacje dla zawodników obydwu drużyn za wytrwałość i poświęcenie.
 
#tufutbolstajesiepasja