Podsumowanie weekendu – 20/21 sierpnia 2022

Bardzo intensywny weekend w wykonaniu naszych zawodników za nami! Zapraszamy na podsumowanie, w którym dowiecie się z kim mierzyły się nasze zespoły oraz jak sobie poradziły.

🔝 KS DAP U10 (TT 2013)

🤝 Drukarz Warszawa – KS DAP U10

KS DAP I: Wzorek, Troczyński, Lelas, Tyński, Doroz, Mika, Giza, Krysiński, Kowalczyk.

KS DAP II: Biskupski, Nowakowski, Grela, Kułaga, Flaczyński, Bednarski, Simkiewicz, Giedyk.

Strzelcy bramek: Mika x6, Giza x5, Simkiewicz x5, Bednarski x4, Kowalczyk x4, Krysiński x4, Doroz x3, Tyński x2, Troczyński x1, Nowakowski x1.

🗣 Trenerzy Karol Rusiński, Tomasz Ślusarczyk: W sobotni poranek drużyna TT 2013 wybrała się na mecz towarzyski do Warszawy z Drukarzem. Mecz był rozgrywany na dwóch boiskach przez dwie godziny zegarowe. Nasi zawodnicy dobrze realizowali założenia przedmeczowe. Na duży plus należy zaliczyć grę w obronie wysokiej oraz grę 1×1 w bocznych sektorach boiska. Mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem pokazał również elementy nad którymi musimy pracować na treningach.

🔝 KS DAP U11 (TT2012)

🤝 Termalica Bruk Bet Nieciecza – KS DAP U11

🗣 Trener Karol Markowski: Drużyna Top Talent A 2012 zmierzyła się w sobotę, 20 sierpnia w meczu kontrolnym z drużyną Termalica Bruk Bet Nieciecza. Rozegraliśmy 3 tercje po 25 min na dwóch równoległych boiskach. Zawodnicy starali się realizować założenia przedmeczowe. W ofensywie graliśmy odważnie wygrywając większość pojedynków 1×1, natomiast w defensywie brakowało odpowiedzialności oraz komunikacji. Mecz pokazał nad czym musimy w najbliższym czasie pracować. Dziękuje drużynie za zaangażowanie w dzisiejszym spotkaniu.

🔝 KS DAP U11 (TT 2012)

🤝 Siarka Tarnobrzeg – KS DAP U11

Składy: Żubrowski, Pyszel, Wójcik, Korfel, Pietrzykowski, Nowakowski, Stąpór, Witkowski, Rutkowski Golmento, Łakomiec.

🗣 Trener Adam Józefowski: W sobotę wyjechaliśmy do Tarnobrzega na mecz kontrolnym z drużyną Siarki. Zagraliśmy 4 kwarty po 20 minut. Początek naszych zmagań nie był szczęśliwy dla nas, ponieważ proste błędny w obronie pozwoliły przeciwnikowi wyjść na prowadzenie. Od drugiej kwarty nasze działania były przemyślane, zawodnicy stosowali więcej krótkich podań potrafiliśmy utrzymać się dłużej przy piłce. Byliśmy drużyna aktywna i strzelaliśmy gole. Dobrze wyglądaliśmy pod względem pojedynków 1×1. Sparing uwidocznił, że musimy więcej pracować nad organizacją w obronie. Chłopcy tworzyli dużo sytuacji w ofensywie, byli zdeterminowani jednak po stracie za często odpuszczali powrót do obrony. Podsumowując dzisiejsza gra sparingowa była wartościowym sprawdzianem.

🔝KS DAP U12 (TT2011)

🤝 KS DAP U12 – Akademia Spartakus Daleszyce

🗣 Trenerzy Piotr Gruszka, Maciej Barabach: Do meczu ze Spartakusem przystąpiliśmy w okrojonym składzie, większość zawodników dopiero wchodzi do drużyny i adaptuje się do obciążeń treningowych i systemu gry. Mecz całkowicie zdominowany co warto podkreślić przez starszego rywala. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, po przerwie udało nam się stworzyć kilka sytuacji stuprocentowych, które niestety nie zamieniły się na gole.

🔝 KS DAP U13 (TT2010)

🤝 KS DAP Kielce 2010 – Ruch Chorzów 2010/2011 (18.08.2022)

Skład: Kusto – Kuc, Dulak, Kozakowski, Stępień, Jagodziński, Del Favero, Sojka, Olbratowski – Kwiatek, Cedro, Tutaj, Rajca.

Bramki: Olbratowski 3x, Sojka 3x, Del Favero 3x, Stepien 1x, Jagodziński 1x, Cedro 1x, Kozakowski 1x, Kwiatek 1x, samobójcza 1x.

🗣Trener Paweł Drobniak: W czwartek drużyna TT2010 rozegrała grę kontrolną z zespołem Ruchu Chorzów, łączonego rocznika 2010/2011. 80 minut intensywnej gry zaliczamy do bardzo udanych. W większości fragmentów gry mieliśmy przewagę fizyczności, co przekładało się na bardzo skuteczna grę zarówno w ataku i bronieniu. Bardzo dziękujemy za grę drużynie z Chorzowa.

🏆 Turniej w Końskich

Skład: Kusto, Dulak, Kozakowski, Kuc, Tutaj, Kwiatek, Sojka, Cedro, Del Favero, Olbratowski, Rajca, Tarnowski, Michalski.

Wyniki:

✖️ DAP Kielce 1:6 Polonia Nysa

Bramka: Olbratowski.

✅ DAP Kielce 5:0 Neptun Końskie

Bramki: Cedro x2, Sojka x2, Del Favero.

✅ DAP Kielce 6:0 AP Champions Końskie

Bramki: Cedro x3, Sojka x2, Olbratowski.

🗣Trener Łukasz Polak: W sobotnim turnieju wzięły udział 4 drużyny. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z Polonią Nysa. W naszej grze było dużo niedokładności oraz widoczny był problem z tworzeniem sytuacji. W kolejnych meczach nasi chłopcy się odblokowali tworząc dużo sytuacji bramkowych i w pełni kontrolując wydarzenia boiskowe wygrywając 5:0 i 6:0. W ostatnim meczu turnieju graliśmy z drużyną AP Champions Końskie o II miejsce w turnieju. Był to nasz najlepszy mecz. Operowaliśmy szybko piłką z czym nie radził sobie nasz przeciwnik. Wykorzystaliśmy swoje sytuację i już po 10 minutach prowadziliśmy pięcioma bramkami kończąc na II miejscu w turnieju. Najlepszym bramkarzem zawodów został wybrany Franek Kusto.

🔝 KS DAP U14 (TT2009)

🤝 MKS Piaseczno – KS DAP Kielce (18.08.2022, Bodzechów k. Ostrowca Św.)

🤝 AP Hutnik Kraków – KS DAP Kielce (20.08.2022, Kraków)

🤝 KS DAP Kielce – GKS Nowiny (21.08.2022, Kielce)

🗣Trenerzy Tomasz Ćwil, Szymon Dalach: Ostatni tydzień okresu przygotowawczego do rozgrywek ligowych był dla naszej drużyny bardzo intensywny. W ciągu zaledwie 4 dni rozegraliśmy aż trzy mecze kontrolne – ostatnie przed rozpoczęciem rywalizacji o punkty. Dwa mecze kontrolne rozegraliśmy z zespołami z poza naszego województwa: MKS Piaseczno oraz AP Hutnik Kraków. Ostatnim z naszym przeciwników był nasz ligowy rywal – GKS Nowiny. W każdym z tych spotkań były bardzo dobre momenty naszej gry, ale nie ustrzegliśmy się wielu błędów, z których postaramy się wyciągać odpowiednie wnioski w ostatnim tygodniu przygotowań.