Podsumowanie weekendu – 27/28 sierpnia 2022

Kolejne cenne doświadczenia na koncie naszych zawodników. Sprawdźcie, z kim rywalizowali nasi podopieczni i co po rozegranych grach kontrolnych, turniejach czy rozgrywkach ligowych powiedzieli nasi trenerzy. 👇📄

 

🔝 KS DAP U10 (TT 2013A)

🤝 KS DAP KIELCE 2012A – KS DAP KIELCE 2013A (Kielce, 27.08.2022)

Sklad: Wzorek- Lelas, Flaczyński, Grela, Kułaga, Tyński, Doroz, Kowalczyk, Krysiński.

 

🔝 KS DAP U11 (TT 2012A)

🤝 KS DAP KIELCE 2012A – KS DAP KIELCE 2013A (Kielce, 27.08.2022)

Skład: Frańczak, Lisowski, Bukała, Wilkus, Meresiński, Haraźny, Nowak, Ryś, Dobosz, Tkacz, Łakomiec, Szyndlar, Jaśkowski, Bednarski.

 

🔝 KS DAP U11 (TT 2012B)

🤝 NAF Nowiny – KS DAP Kielce (Nowiny, 27.08.2022)

Skład: Nowakowski, Golmento, Stąpór, Krzywda, Pietrzykowski, Korfel, Wójcik, Żubrowski, Kita, Pyszel, Łakomiec, Rutkowski, Czuba, Czupryński.

🗣 Trener Adam Józefowski: W sobotni upalny poranek rozegraliśmy na dwóch równoległych boiskach mecz kontrolny z NAF Nowiny. Na każdego z zawodników przypadło co najmiej 80 minut ggry. Pojedynek był bardzo ciekawy, dzięki postawie i zaangażowaniu obu drużyn. Nasza gra była lepsza w szybkich atakach i pojedynkach 1×1, czego efektem było duża ilość strzelonych goli. Trudniej w tym dniu wychodziło nam budowanie ataku i gra w obronie, co spowodowało utratę kilku bramek. Gratulacje dla wszystkich zawodników przede wszystkim postawę i zaangażowanie.

 

🔝 KS DAP U12 (TT2011)

🏆 Turniej Ekstra Talent (Kielce, 24.08.2022)

Skład: Bień, Pedrycz, Surma, Gawron, Nepelski, Dzieniszewski, Mańka, Włudyga, Białek, Sidło, Strząbała, Witecki, Kisio, Szeląg.

🗣 Trenerzy Piotr Gruszka, Maciej Barabach: Drużyna Top Talent 2011 w dniu 24.08.2022 brała udział w Turnieju Ekstra Talent. Zmagania zostały zorganizowane przez Ekstraklasę S.A. Nasi zawodnicy oprócz meczów mogli się również sprawdzić w próbach motorycznych takich jak Beep test (wytrzymałość), 10x5m bieg wahadłowy (szybkość), zwis na ugiętych rękach (siła). Mecze były rozgrywane w 7-osobowych składach, jeden mecz trwał 15minut. Zawodnicy podczas turnieju zdobywali kolejne boiskowe doświadczenie, które będą procentować już w lidze.

 

❌ KS DAP – KKP Korona (Kielce, 28.08.2022)

Skład: Sidło, Gawron, Kisio, Boruń, Bień, Szeląg, Białek, Surma, Witecki, Pedrycz.

🗣 Trenerzy Piotr Gruszka, Maciej Barabach: Drużyna Top Talent 2011 rozegrała mecz kontrolny z zawodnikami KKP Korona Kielce. Mecz był rozgrywany w czasie 2×35 minut w 9-osobowych składach. Pożyteczny sparing który pokazał nam nad czym musimy jeszcze pracować. Cały czas się uczymy gry w 9 osobowej piłce, co jest dla nas nowością od tego sezonu. Chłopcy zostawili dużo zdrowia na boisku. Brakowało nam skuteczności w końcowej fazie ataku, będziemy się starali aby to zebrane doświadczenie procentowało w następnych meczach.

 

🔝 KS DAP U13 (TT2010)

✅ KS DAP Kielce 9:1 LKS Orlęta Kielce

Skład: Kusto – Dulak, Tutaj, Smurzyński – Kowalski, Michalski, Cedro, Bera – Pękalski, Rajca, Tarnowski, Świeboda, Hyb.

Bramki: Tutaj, Kowalski, Hyb, Tarnowski, Rajca Pękalski, Pękalski, Świeboda, Bera.

🗣 Trenerzy Paweł Drobniak, Łukasz Polak: W sobotę rozegraliśmy sparing przeciwko Orlętom Kielce. Mecz rozegraliśmy w formie 2×40 minut. Na boisku przy ulicy Warszawskiej, chłopcy od samego początku spotkania starali się jak najszybciej przejąć inicjatywę w grze, gdzie z każdą upływającą minutą tworzyli sobie sytuację strzeleckie. Wynik spotkania w 13 minucie po rzucie rożnym otworzył strzałem głową Maciek Tutaj. Chwilę potem, kombinacyjną akcję silnym strzałem po długim słupku wykończył debiutujący dzisiaj Kuba Kowalski. Przed przerwą swoje trafienia zaliczyli również Igor Hyb i Maciek Tarnowski. Na drugą połowę chłopcy wyszli z takim samym ofensywnym podejściem, czego efektem było kolejne pięć trafień. Grę możemy zaliczyć do udanych, zespół coraz lepiej wygląda w grze ofensywnej, indywidualnie chłopcy solidniej też grają w obronie często podejmując właściwe wybory w trakcie gry.

 

🔝 KS DAP U14 (TT2009)

🤝 KS DAP Kielce 2:2 ŁKS Łagów (Kielce, 28.08.2022)

🎖Trampkarz Starszy 2008

Bramki: Sztandera, Wieczorek.

Skład: Majdański – Boksa (K), Majka, Kaczmarczyk, Chałan – Błaszczyk, Wieczorek, Skrobot – Pawlik, Kochanowski, Sieczko (Sztandera, Szczepanek, Kwiecień, Stępień, Kamiński, Gajda)

🗣 Trenerzy Tomasz Ćwil, Szymon Dalach: W niedziele rozpoczęliśmy II ligę świętokrzyską Trampkarza Starszego meczem przeciwko drużynie z Łagowa. Od początku meczu postawiliśmy swoje warunki i prowadziliśmy grę w naszym stylu. Cierpliwe budowanie akcji od bramki pozwoliło nam na stworzenie kilku dobrych sytuacji do otwarcia wyniku spotkania, jednak żadna z nich w pierwszej połowie nie zakończyła się golem dla naszego zespołu. To zawodnicy ŁKS Łagów schodzili na przerwę z wynikiem 2-0 na swoją korzyść po pierwszej samobójczej bramce naszego zawodnika i drugiej po indywidualnym błędzie naszego bramkarza. Po przerwie gra nadal wyglądała bardzo dobrze. Byliśmy perfekcyjnie zorganizowani w każdej fazie gry – w atakowaniu oraz bronieniu. Bramkę kontaktową na 1-2 zdobył Nikodem Sztandera po podaniu od Bartka Kaczmarczyk. Druga bramkę dla nas zdobył z rzutu wolnego Michał Wieczorek. Przy remisie mieliśmy jeszcze swoje okazje do wygrania meczu jednak w decydujących momentach nie potrafiliśmy znaleźć drogi do bramki przeciwnika (sytuacja 1×1, uderzenie w słupek, rzut karny). Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawę w dzisiejszym meczu, za zaangażowanie i pokazanie piłkarskiej klasy na boisku. Już we wtorek 2 kolejka ligowa, którą rozegramy w Nowinach o godzinie 15:00.