Podsumowanie weekendu – 25/26 marca 2023

Kolejny weekend upłynął nam pod znakiem meczów kontrolnych naszych zespołów. Starsze zespoły rozpoczęły swoje zmagania w rozgrywkach ligowych, organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Nasi Młodzicy Młodsi oraz Trampkarze Starsi musieli uznać wyższość rywali. Zapraszamy do lektury.

KS DAP U6 (TT 2017A)
Gry kontrolne (Kielce, 25.03.2023)

Orlęta Kielce – KS DAP Kielce

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W sobotę drużyną TT17 B wybrała się na sparing z drużyną Orlęta Kielce. Gra toczyła się na 2 boiskach jednocześnie. Każdy z chłopców zaliczył 75 minut grania, dzięki czemu zdobyli cenne doświadczenie. Dziękujemy drużynie Orląt za zaproszenie.

KS DAP U6 (TT 2017B)

Orlęta Kielce 2016 – KS DAP Kielce

Pomimo że chłopcy grali z rok starszymi kolegami to zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, stworzyli sporo ciekawych akcji zakończonych bramkami. Widać było duże chęci do gry, z tygodnia na tydzień chłopcy wyglądają coraz lepiej i pewniej w sparingach. Dziękujemy drużynie Orląt za sparing

KS DAP U7 (TT 2016A)
Turniej Moravia Cup (Bilcza, 26.03.2023)

KS DAP I Kielce: Kornel Bugajski, Ksawery Cieślicki, Jakub Ozga, Szymon Marek, Bartosz Tuźnik, Jakub Konczewski, Tymon Szlufik, Aleksander Jasnos, Maksymilian Szkurłat.

KS DAP II Kielce: Piotr Kłoczko, Franciszek Marek, Oskar Boszczyk, Filip Papież, Jan Perlic, Filip Synowski, Wojciech Handzel, Leon Zapała, Maksymilian Saletra.

Trenerzy Jakub Chrzanowski i Piotr Chiberski:

W niedzielę 26 marca drużyna Top Talent 2016A wzięła udział w turnieju Moravia Cup. Wydarzenie odbyło się w hali pneumatycznej w Bilczy. Chłopcy mieli zapewnione łącznie 180 minut gry, ponieważ graliśmy systemem każdy z każdym plus rewanże. W turnieju udział wzięły: Dap I, Dap II, Kopalnia Talentów Moravia Morawica I i II, Brain&Body Chmielnik, Ap champions Końskie, Baszta Rytwiany. Wystawilismy dziś dwie drużyny z drużyny TT 2016 A i każda z nich pokazała bardzo dużą jakość na tle swoich rówieśników. Chłopcy w każdym meczu podchodzili bardzo wysoko do rywala co sprawiło że rzadko gościli na naszej połowie. Wysoki pressing i chęć odebrania piłki tuż po jej wznowieniu sprawiły że Dapowcy strzelili dziś bardzo dużo bramek. Na koniec drużyny odebrały swoje puchary i medale a najlepszymi zawodnikami zostali Jakub Ozga i Filip Synowski. Duże brawa dla rodziców za frekwencję mimo wczesnej godziny zaczęcia turnieju oraz kulturalne dopingowanie swoich pociech.

KS DAP U7 (TT 2015B)
Gry kontrolne (Morawica, 25.03.2023)
KS DAP Kielce – Moravia Morawica – Wierna Małogoszcz – Brain&Body Chmielnik

Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy 4-mecz z drużynami Morawicy, Małogoszczy oraz Chmielnika. Gra toczyła się na 4 boiskach jednocześnie. Nasza gra wyglądała dobrze. Otwieraliśmy grę od bramki, graliśmy odważnie do przodu, wygrywaliśmy pojedynki 1 na 1. Najcięższy mecz był z Morawica gdzie chłopcy również dobrze operowali piłka. Każdy mecz trwał 30 minut dzięki czemu każdy z naszym zawodników ma w nogach dużo minut gry. Dziękujemy Morawicy za zaproszenie na sparing.

KS DAP U9 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 25.03.2023)
KS DAP Kielce – FA Jędrzejów

KS DAP Kielce: Rutyna Krystian, Skorupa Aleksander, Gil Bartosz, Ożugowski Wiktor, Salwa Jakub, Czajkowski Franciszek, Pietrzykowski Igor, Włudyga Jan.

Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Drużyna Top Talent 2014A rozegrała sparing z drużyną FA Jędrzejów na boisku orlik w systemie 6+1. „Siedmioosobowa” piłka to dla nas nowe doświadczenie, którego dopiero się uczymy. Rywalizacja była dość wyrównana, każda z drużyn miała swoje lepsze i gorsze momenty. Nie można na pewno odmówić woli walki i chęci przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę.

KS DAP U9 (TT 2014B)
KS DAP Kielce – Astra Piekoszów

KS DAP Kielce: Wołowski, Kowalski, Kwiatek, Bednarski, Kubiec, Synowski, Kisiel, Kaczmarczyk, Zawierucha, Nowak, Skowron.

W sobotni poranek drużyna TT14B zmierzyła się w sparingu z drużyną Astry Piekoszów, rywal postawił przed naszą drużyna bardzo wysokie wymagania. W wielu sytuacjach rywal był o wiele szybszy od naszych zawodników. Z czasem jednak coraz częściej nasi chłopcy przejmowali inicjatywę, w pojedynkach 1×1 graliśmy coraz odważniej jednak były to jedynie krótkie przebłyski. Bardzo dobry mecz który pokazał naszym zawodnikom jak wiele pracy przed nami.

KS DAP U10 (TT 2013A)
KS DAP Kielce – Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
Rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach jednoczenie w wymiarze czasowym 4×30 minut. Mecz stal do dobrym wyrównanym poziomie, nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony. Były dobre fragmenty gry w których strzeliliśmy kilka ładnych bramek. Nie ustrzegliśmy się błędów, głównie przy otwarciu, zastrzeżenia mamy również do dokładności podań w ataku pozycyjnym. Finalnie mecz kończy się sprawiedliwym remisem. Dziękujemy gościa z Niecieczy za przyjazd do Kielc.

KS DAP U11 (TT 2012AB)
Mecz kontrolny (Kielce, 25.03.2023)
TT2012A – Czarni Połaniec

TT2012B – FA Jędrzejów

Trenerzy Adam Józefowski i Karol Markowski:
Sobotnie przedpołudnie drużyny TT2012 spędziły na stadionie Politechniki Kielce rozgrywając swoje mecze kontrolne. Kadra A rywalizowała z drużyna z Połańca, natomiast kadra B z drużyna z Jędrzejowa. Na obydwu boiskach byliśmy drużyną, która prowadziła grę i utrzymywała się przy piłce. Założenia jaki postawiliśmy sobie przed meczem były w większej części realizowane przez chłopców i za to należy im się pochwała. Oba mecze były bardzo wartościowe pod względem szkoleniowym, dziękujemy za przyjazd obu drużynom i do zobaczenia na piłkarskim szlaku.

KS DAP U12 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 18.03.2023)
KS DAP Kielce 1:2 Moravia Morawica

Bramka: Kołomyja.
KS DAP Kielce: Pedrycz, Kisio, Staniec, Szeląg, Nepelski, Gołąbek, Jaros, Kołomyja, Januchta, Białek, Surma, Kaczmarski, Suliga

Trenerzy Rafał Stefański i Maciej Barabach:

Drużyna DAP Kielce Top talent 2011 rozpoczęła rozgrywki ligowe od domowego meczu z Moravią Morawica. Mecz był wyrównany, toczony w dobrym tempie, co skutkowało częstym przechodzeniem z ataku do obrony przez obydwa zespoły. Pierwszą bramkę zespół z Morawicy zdobył po rzucie rożnym. Pomimo straty bramki cały czas konsekwentnie staramy się grać to, co sobie założyliśmy przed meczem. Co przekłada się na bramkę wyrównującą. Tuż przed końcem pierwszej połowy Adam Kołomyja zdobywa bramkę z rzutu wolnego i na przerwę schodzimy z wynikiem 1 – 1. W 2 połowie zarazem jedna, jak i 2 drużyna próbuję znaleźć drogę do bramki. Jednak bez większych efektów. Na 2 minuty przed końcem meczu, po wyprowadzeniu piłki lewą stroną boiska, drużyna z Morawicy strzela bramkę na 2-1. Pomimo prób odrobienia straty w końcówce wynik nie ulega już zmianie.

KS DAP U13 (TT 2010)
KS DAP Kielce 7:0 Orlęta Kielce

Bramka: Świeboda x4, Del Favero x3
KS DAP Kielce: : Kusto – Tutaj, Filipek (c), Jastrzębski – Jopek, Kowalski, Bera, Del Favero – Świeboda, Toporowski, Lipiński, Tarnowski, Wijas.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W ostatnim sparingu przed rozgrywkami ligowymi zamierzyliśmy się z drużyną Orląt Kielce. Mecz rozegraliśmy w formie 2×40 minut. Od samego początku spotkania chłopcy mocno atakowali na bramkę przeciwników czego efektem było prowadzenie 2-0 już po 7 minutach gry. Do przerwy dobra gra całego zespołu, a szczególnie dobrze układająca się współpraca w działaniach ofensywnych Alexa Del Favero i Kacpra Świeboda zaowocowała wynikiem do przerwy 4-0. Drugie 40 minut to uważna i bardzo solidna gra w obronie oraz odważna gra w ofensywie i znowu swoje bramki dołożyli Del Favero i Świeboda. Duże brawa dla całej ekipy za dzisiejszy mecz.

KS DAP U15 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Trampkarz Starszy 2009 (Staszów, 25.03.2023)
Pogoń Staszów 3:2 KS DAP Kielce

Bramki: Kwiecień, Masztalerz.

KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Świątek, Sztandera, Szczepanek, Błaszczyk, Kwiecień, Kochanowski, Gajda, Masztalerz (Sieczko, Klamka, Troczyński, Pawlik, Wieczorek, Francikiewicz).

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

W sobotę rozpoczęliśmy rozgrywki ligowe Trampkarza Starszego. Z wyjazdu ze Staszowa wracamy bez punktów. Dwukrotnie naszym zawodnikom udawało się odrabiać jednobramkową stratę, jednak na przestrzeni całego meczu brakowało determinacji do uzyskania lepszego rezultatu oraz skuteczności pod bramką przeciwnika. W doliczonym czasie gry zabrakło również koncentracji i to Pogoń zdobyła bramkę dającą drużynie gospodarzy 3 punkty.