Nasi na stażu trenerskim!

W dniach 19-21 marca 2023 roku nasi trenerzy: Magdalena Pawlik, Adrian Leszczyński i Tomasz Ćwil odbyli staż trenerski w Beniaminku Profbud Krosno. Trenerzy odbyli wiele rozmów z osobami zarządzającymi Beniaminek ale także trenerami pracującymi w poszczególnych grupach. Trenerzy Magda, Adrian i Tomek obserwowali jednostki treningowe dziewcząt i chłopców w ramach klas o profilu sportowym w krośnieńskim SMS prowadzone m.in przez trenera koordynatora Sławomira Walczaka. Byli obecni także na treningach grup PRO, zajęciach motorycznych czy treningach indywidualnych prowadzonych w ramach szkolenia piłkarskiego w Beniaminku. W niedzielne popołudnie w Profbud Arenie oglądali poczynania młodych zawodników i zawodniczek podczas festynu piłkarskiego organizowanego w ramach projektu Beniaminek Soccer Schools.
Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Dyrektora Akademii Marka Adamiaka oraz trenera koordynatora Sławomira Walczaka za gościnność, cierpliwość i otwartość względem bardzo rozgadanego towarzystwa, reprezentującego DAP Kielce.
W opinii trenerów te trzy dni spędzone w Krośnie były bardzo intensywnym i inspirującym czasem, w którym zostało przeprowadzonych wiele rozmów, wymiany doświadczeń na temat organizacji pracy i szkolenia w Akademiach pomiędzy trenerami z Krosna i Kielc. Przeprowadzono wiele dyskusji na temat problemów, z jakimi mierzą się obecnie Akademie w kraju oraz szukano rozwiązań i pomysłów na rozwój obu podmiotów. To był bardzo pożyteczny czas, który – jesteśmy pewni – zaowocuje nowymi pomysłami i projektami, które już niedługo ujrzą światło dzienne w DAP Kielce.
#tufutbolstajesiepasja
 
 
Wspieraj i rozwijaj DAP Kielce wspólnie z nami, przekazując 1,5% podatku dochodowego na rzecz naszej Akademii:
➡️KRS: 0000457030
➡️Cel szczegółowy: DAP KIELCE (459)