Podsumowanie weekendu – 27/28 kwietnia 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze młodsze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Starsze zespoły ze zmiennym szczęściem rywalizowały w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do obszernej relacji dostępnej.

 

KS DAP U7 (TT 2016A)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 27.04.2024)

KS DAP I Kielce: Bartosz Tuźnik, Tymon Szlufik, Kacper Nowakowski, Szymon Marek,, Franciszek Wojton, Jakub Ozga, Mikołaj Jurkowski, Oskar Boszczyk, Jakub Makuch, Filip Papież, Kornel Bugajski.

KS DAP II Kielce: Tomasz Sadowski, Julian Grudzień, Ksawery Cieślicki, Jakub Konczewski, Franciszek Słopiecki, Gustaw Armanski, Aleksander Jasnos, Maksymilian Szkurłat, Maksymilian Saletra, Adam Mazurek.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

27 kwietnia drużyna Top Talent 2016A rozegrała kolejkę ligowa w Kielcach, której gospodarzem była KKP Korona. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny, rozgrywając po 5 spotkań. Nasza ekipa była podzielona na dwa zespoły, każdy rozegrał taką samą ilość minut. Rywalami, tak samo jak w poprzedniej kolejce byli KKP korona I, KKP korona II, Orlęta I, Orlęta II. W drugiej drużynie spotkania były bardzo wyrównane, dużo zaangażowania, sporo ładnych akcji zakończonych bramkami lecz również gorsza gra w obronie. Pierwsza drużyna zdominowała rozgrywki, tego dnia nie zawodziła skuteczność, a organizacja całej drużyny nie dopuszczała rywala do naszej bramki. Kolejka na duży plus, w następnej kolejce gospodarzem będzie Orlęta Kielce.

 

KS DAP U7 (TT 2016B)
Rozgrywki ligowe: Żak Młodszy (Kielce, 27.04.2024)

KS DAP Kielce: Boksa Kacper, Czupryński Kamil, Gronostaj Szymon, Janczyk Kacper, Jopek Antoni, Kotenko Andrii, Marek Franciszek, Musiał Jakub, Pietruszka Dawid, Piątkowski Mikołaj, Sitarski Leon, Szybalski Nikodem, Tofil Antoni, Wałek Aleksander, Życki Mikołaj, Dulnik Adam, Dziewięcki Kajetan, Olesiński Jakub, Zapała Leon.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W sobotę rozegraliśmy turniej ligowy żaka młodszego na boisku Awans. Gra odbywała się jednocześnie na dwóch boiskach. Wystawiliśmy dwie drużyny a zmierzyliśmy się ze Spartakusem Daleszyce i dwoma drużynami NAF Nowiny. Obie nasze drużyny rozegrały 4 spotkania. Duża wagę przywiązywaliśmy tego dnia do odpowiedzialności za pozycję na boisku. Wszystkie mecze stały na wyrównanym poziomie, co przełożyło się na stuprocentowe zaangażowanie na boisku.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe (Jędrzejów, 27.04.2024)

KS DAP Kielce: Tymon Szkurłat, Szymon Iwański, Szymon Markowski, Gerard Gierada, Jan Rybka, Wojtek Wyszomirski, Maksym Sternak, Ignacy Świętek, Franek Kołomyja, Antek Konopka, Kamil Koruba, Olek Cielecki.

 Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Zespół Top Talent 2015A rozegrał turniej organizowany przez ŚZPN, w którym wzięło udział 5 drużyn. Graliśmy systemem gry każdy z każdym na dwóch boiskach jednocześnie. Dużo swobodnej gry na dwóch dobrze przygotowanych boiskach z drużynami mniej zaawansowanymi piłkarsko. Jesteśmy zadowoleni z postawy naszych podopiecznych.

 

KS DAP U10 (TT 2014A)
Turniej Future Cup (Kielce, 27-28.04.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W sobotę i niedzielę nasza ekipa wzięła udział w turnieju FUTURE CUP, którego organizatorem była drużyna Orlęta Kielce. W turnieju wystawiliśmy dwie drużyny które po pierwszym dniu uplasowały się na 4 miejscach w swoich grupach, co dało nam awans do grupy srebrnej. Po meczach niedzielnych nasza drużyna DAP I zajęła 2 miejsce a DAP II 3 miejsce w grupie srebrnej. Podsumowując, te dwa dni to zabrakło skuteczności w wykończeniu akcji, ale pracujemy dalej i nie poddajemy się.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)
Rozgrywki ligowe: Orlik Młodszy (Miedziana Góra, 28.04.2024)

KS DAP Kielce – KSP Kielce – Góral Górno – Klonówka Masłów – Wicher Miedziana Góra

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W dniu dzisiejszym nasza drużyna zagrała w kolejnym turnieju ligowym. Tym razem wybraliśmy się do Miedzianej Góry. Nasza ekipa walczyła w każdym meczu na całym boisku, co bardzo cieszy .Gorące brawa dla wszystkich zawodników oraz rodziców za doping.

 

KS DAP U11 (TT 2013)
Rozgrywki ligowe: Orlik Starszy (Kielce, 27.04.2024)

KS DAP Kielce – Spartakus Daleszyce – Polonia Białogon – KKP Korona
Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

Kolejny turniej Orlika Starszego którego organizatorem była KKP Korona. Dobra postawa obydwu naszych  drużyn, choć nie ustrzegliśmy się kilku błędów to nie zaważyło to na końcowym rezultacie. Jeden z naszych zespołów kończy turniej z kompletem zwycięstw, natomiast drugi notuje 3 zwycięstwa i porażkę. Turniej udany a przede wszystkim cieszy dużą ilość składnych akcji zakończonych bramkami.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Starszego (Kielce, 28.04.2024)

Orlęta Kielce 1:16 KS DAP Kielce

Bramki: Miłosz Stęplewski x4, Filip Nowacki x3, Szymon Sojda x3, Mikołaj Olejarczyk x2, Szymon Szeląg x2, Filip Cielibała i Piotr Szcześniak.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Patryk Dąbrowski, Jakub Kaczmarski, Jan Domoń, Szymon Szeląg, Mikołaj Olejarczyk, Miłosz Stęplewski, Piotr Szcześniak, Leon Białek, Patryk Dąbrowski, Filip Cielibała, Adam Suliga, Filip Nowacki, Szymon Sojda.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Gratulacje za sportową postawę dla naszych podopiecznych, którzy bardzo poważnie potraktowali dzisiejszy mecz. Odnośnie samego przebiegu spotkania, od początku była zdecydowana nasza przewaga. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji i mogliśmy pokusić się o więcej bramek. Cieszymy się z wygranej, ale podchodzimy do niej z pokorą i świadomością, że przed nami dużo pracy. Trzeba pochwalić również naszych zawodników za to, że po takim meczu są w stanie podejść z szacunkiem do przeciwnika. Dla nas trenerów to prawdziwa przyjemność móc współpracować z młodymi ludźmi, którzy nie tylko są ambitni, ale również potrafią pokazać klasę poza boiskiem. Podziękowania dla Rodziców, którzy jak zwykle są z nami na dobre i na złe. Cieszymy się, że mogliśmy im dać dzisiaj odrobinę radości.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Kielce, 27.04.2024)

KS DAP Kielce 2:5 Naprzód Jędrzejów

Bramki: Oskar Staniec i Filip Nowacki.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Cielibała, Jakub Kaczmarski, Patryk Dąbrowski, Leon Białek, Szymon Szeląg, Adam Suliga, Filip Nowacki, Oskar Staniec, Szymon Sojda, Piotr Szcześniak, Miłosz Stęplewski, Bartłomiej Bartosz.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Najtrudniej jest cokolwiek napisać po takich meczach jak ten. Mieliśmy zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki w tym meczu. Wszystkie bramki straciliśmy w sytuacjach napastnika gości 1×1 z naszym bramkarzem. Cały mecz dążyliśmy do wyrównania, byliśmy blisko celu, ale znów dały o sobie znać błędy w komunikacji w obronie. Tak grającą drużynę jak dzisiaj można z przyjemnością oglądać. Musimy dążyć do poprawy skuteczności, ponieważ to pomoże nam rozwiązać dużą część problemów. Mimo przegranej, słowa uznania dla naszych zawodników, którzy zanotowali spory progres. Oczywiście również podziękowania dla Rodziców, którzy co mecz gorąco nas wspierają, kibicują.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Ostrowiec Św., 27.04.2024)
KSZO Ostrowiec Św. 2:1 KS DAP Kielce

Bramki: Sojka.

KS DAP Kielce: Kusto, Kuc, Dulak, Tutaj, Cedro, Del Favero, Pasternak, Wojniak, Kwiatek, Sojka, Olbratowski oraz Kozakowski, Pękalski, Koszara, Jagodziński, Kowalski .

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W I połowie meczu z KSZO nastawiliśmy się na grę z kontrataku. Do 25 minuty gospodarze częściej posiadali piłkę, ale niewiele z tego wynikało. My staraliśmy się kontratakować i po jednym z dwóch szybkich ataków zdobywamy bramkę. Pasternak posłał prostopadłą piłkę do Sojki. Patryk uderzył z pierwszej piłki w sytuacji sam na sam obok bramkarza. Niestety po zdobyciu bramki gospodarze szybko odpowiadają po podaniu za naszą linię obrony wyrównują po sytuacji sam na sam. Pod koniec I połowy KSZO po rzucie rożnym i zamieszaniu pod naszą bramką KSZO wyszło na prowadzenie. W II dwa zespoły doszły do dobrych sytuacji strzeleckich, lecz zawodziła skuteczność. Pod koniec spotkania zespół KSZO bardziej postawił na bronienie wyniku, niestety nie zdołaliśmy wyrównać. Mimo porażki drużynie należą się brawa za ambitną walkę. Nas cieszy to, że drużyna stanowiła kolektyw w tym spotkaniu.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Starachowice, 26.04.2024)
Star Starachowice 8:3 KS DAP Kielce

Bramka: Śweboda, Koszara, Pasternak.

KS DAP Kielce: Ślęzak, F.Wijas, Michalski, Klimek, Koszara, Sojka, Jagodziński, Toporowski, Świeboda, Bera, Kutyła, Kozakowski, Pasternak, Sojka, Jastrzębski, Tutaj.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

Drużyna gospodarzy w tym meczu była bardziej zdecydowana w swoich działaniach na boisku. Do przerwy Star prowadził 3:1. Na początku drugiej połowy szybko tracimy cztery bramki w krótkim odstępie czasu. Zdecydowanie zbyt łatwo pozwoliliśmy przeciwnikowi dochodzić do sytuacji strzeleckich. Gdybyśmy potrafili utrzymać koncentrację na wyższym poziomie moglibyśmy uzyskać lepszy wynik. Niestety musimy się pogodzić z wysoką przegraną. Za tydzień naszym przeciwnikiem będzie Piast Chęciny.

 

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe (Kielce, 28.04.2024)
Orlicz Suchedniów 1:12 KS DAP Kielce

Bramki: Kochanowski x4, Troczyński x3, Kita, Pawlik x2, Sieczko, Wieczorek.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

Ten mecz zagraliśmy bardzo pewnie co daje nam wysoką wygraną. Jesteśmy bardzo zadowolony z postawy chłopaków, dali z siebie 100%, pracujemy dalej.

#tufutbolstajesiepasja