Zapraszamy do relacji z majowego długiego weekendu, w którym tylko nieliczne nasze zespoły uczestniczyły w zmaganiach ligowych. Zapraszamy do lektury!

Rozgrywki ligowe (Mniów, 04.05.2024)

Granat Borki – SAR Przyjmo – Top-Spin Promnik – KS DAP DAP (dwa zespoły)
KS DAP Kielce: Mieszko Tomala, Maciej Kaczmarczyk, Jan Wykręt, Leo Paczkowski, Wojciech Karcz, Jan Rokicki, Kacper Kozakowski, Dawid Materek, Oliver Paradowski, Dominik Pęczkowicz, Wiktor Spychaj.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Dużo gry na wyrównanym poziomie. Często stwarzaliśmy sobie sytuacje do strzelenia bramki, udane pojedynki 1×1 oraz budowanie akcji zespołowych. Do poprawy jedynie skuteczność.

KS DAP U12 (TT 2012)
Rozgrywki ligowe: II liga wojewódzka Młodzika Młodszego (Kielce, 04.05.2024)

UKS FA Pińczów 1:3 KS DAP Kielce

Bramki: Mikołaj Czuba, Mikołaj Golmento, Bartek Witkowski.

KS DAP Kielce: Kulczycki Antoni, Scifo Martin, Bozowski Krystian, Obara Wojciech, Goworek Jan, Żubrowski Igor, Witkowski Bartek, Pietrzykowski Wiktor, Haraźny Jakub, Szyndlar Oskar, Sotniczuk Bartosz, Czuba Mikołaj, Golmento Mikołaj.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

Wygrywamy mecz na wyjeździe z drużyną z Pińczowa, zawodnicy zagrali naprawdę dobry mecz. Stwarzali bardzo dużo sytuacji bramkowych oraz grali pewnie w defensywie. Podczas spotkania było zdecydowanie mniej błędów indywidualnych, przez co gra przebiegła płynnie i skutecznie.

KS DAP Kielce 0:1 KSZO / Galacticos Ostrowiec Św.

KS DAP Kielce: Sobierajski Dawid, ⁠Meresiński Mateusz, ⁠Tkacz Mikołaj, ⁠Czuba Mikołaj, ⁠Waniak Dawid, ⁠Sobaś Ignacy, Łakomiec Michał, Golmento Mikołaj, Bukała Xawery, ⁠Haraźny Jakub, Frańczak Filip, Czarnecki Michał, ⁠Kisiel Filip, Kaleta Kacper, Trybek Jakub, Szyndlar Oskar.

Drużyna bardzo dobrze funkcjonowała zarówno w defensywie jak i ofensywie, zawodziła niestety skuteczność. Przegrywamy mecz po jednej sytuacji którą stworzyła drużyna przeciwna. Uważam że gdybyśmy wykorzystali chociaż jedną z sytuacji którą mieliśmy to 3 punkty zostałyby w Kielcach. Pomimo wyniku jestem zadowolony jak drużyna reagowała i dążyła do wyrównania wyniku.

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Kielce, 01.05.2024)

KKP Korona Kielce 5:1 KS DAP Kielce

Bramki: Oskar Staniec.

KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Patryk Dąbrowski, Bartłomiej Bartosz, Leon Białek, Szymon Szeląg, Adam Suliga, Filip Nowacki, Oskar Staniec, Tomasz Kruk, Miłosz Stęplewski, Mikołaj Olejarczyk, Piotr Szcześniak, Mateusz Rabiej, Jan Domoń, Jakub Słotwiński.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

To nie był niestety nasz dzień. Pierwsze 10-15 minut było dla nas wymarzone. Zdecydowanie przeważaliśmy, graliśmy to co potrafimy i udokumentowaliśmy ten fragment gry zdobytą bramką po indywidualnym błędzie przeciwnika. Później niestety oddaliśmy pole przeciwnikowi. Próbowaliśmy wrócić do gry, stwarzać sytuacje bramkowe, ale 3-osobowy blok obronny przeciwnika radził sobie dzisiaj bardzo dobrze. Dziękujemy podopiecznym za sportową walkę, a rodzicom za doping i wsparcie. W ostatnim czasie nasi podopieczni wykonali kawał dobrej roboty i jeszcze w tej rundzie uda nam się sprawić miłą niespodziankę.

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 30.04.2024)
KS DAP Kielce 2:4 KKP Korona

Bramki: Klimek, Del Favero.

KS DAP Kielce: Kusto, Cedro, Kuc, Dulak, F.Wijas, Stępień, Wojniak, Del Favero, Olbratowski, Sojka, Świeboda, Klimek, Kwiatek, Jastrzębski, Pękalski, Kowalski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

We wtorek przed Majówką rozegraliśmy kolejny mecz w I lidze trampkarza młodszego. Do 30 minuty pierwszej połowy dobrze i skutecznie graliśmy w fazie bronienia i kilka razy też zagroziliśmy bramce rywali. Niestety w ciągu 3 minut straciliśmy dwie bramki. Jednak jeszcze przed przerwą za sprawą Kuby Klimka złapaliśmy kontakt. W drugiej połowie cudownym strzałem popisał się Alex Del Favero. Piłka po jego strzale prawie w samo okienko odbija się od słupka i ląduje w bramce. Brakło dosłownie paru minut, aby mecz zakończył się remisem. Drużyna zostawiła bardzo dużo sił i grała z wielkim poświeceniem.

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe Junior Młodszego (Skarżysko-Kamienna, 04.05.2024)
KS DZIKI Skarżysko-Kamienna 0:2 KS DAP Kielce

Bramki: Kochanowski, Szczepanek.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

W sobotę zdobyliśmy ważne 3 punkty na wyjeździe, które dają nam cały czas szanse na zrealizowanie celu końcowego, jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Mimo trudnych warunków do gry w okresie przerwy majowej nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania wygrywając spotkanie.

Rozgrywki ligowe Trampkarza Starszego (Oksa, 05.05.2024)
Nida Oksa 1:10 KS DAP Kielce

Pewne zwycięstwo na wyjeździe potwierdzone dziesięcioma bramkami. W meczu zagrało dwóch zawodników z rocznika 2010, którzy zasłużyli swoim występem na słowa pochwały: Mateusz Jagodziński oraz Bartek Kwiatek.