Podsumowanie weekendu – 30.03/02.04.2024 roku

Miniony świąteczny weekend był dla wielu zawodników i trenerów w naszej Akademii czasem odpoczynku i czasu spędzonego z rodziną. Kilka ekip mimo to rozegrało swoje mecze kontrolne lub wznowiło rozgrywki ligowe. Zapraszamy do relacji.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Nieciecza, 30.03.2024)
Termalica Bruk Bet Nieciecza – KS DAP Kielce
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W Wielką Sobotę rywalizowaliśmy z Termalica Bruk Bet Nieciecza. Gospodarze od początku do końca kontrolowali wydarzenia boiskowe, na niewiele pozwalając naszym wilkom. Z naszej strony zabrakło trochę charakteru, woli walki. Oddaliśmy pole gry rywalowi, który skrzętnie to wykorzystywał. Za nami kolejne bardzo cenne doświadczenie, z którego postaramy się wyciągnąć lekcje.
 
KS DAP U12 (TT 2012A)
Gra kontrolna (Nieciecza, 30.03.2024)
Termalica Bruk Bet Nieciecza 2:3 KS DAP Kielce
Bramki: Tkacz, Łakomiec, Czuba
KS DAP Kielce: Frańczak, Haraźny, Pietrzykowski, Sobierajski, Kaleta, Łakomiec, Bukała, Szyndlar, Tkacz, Czuba, Golmento, Pyszel.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Wielka Sobotę spędziliśmy w Niecieczyk, gdzie rozegraliśmy mecz kontrolny z lokalną drużyną TBB Nieciecza. Z okazji świat na mecz wyjechaliśmy w okrojonym składzie przez co zawodnicy którzy ostatnio grali mniej mieli szanse oraz więcej czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności oraz złapanie rytmu meczowego. Mecz stal na wysokim poziomie. Kapitalnie dziś bronił nasz bramkarz -Filip Frańczak, dzięki któremu ten mecz wygraliśmy. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, która pokazała charakter, chęć zwycięstwa oraz zaangażowanie. Gratulujemy drużynie zwycięstwa.
 
KS DAP U12 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe – Liga Młodzika Młodszego 2012 (Kielce, 02.04.2024)
KS DAP Kielce 1:6 KKP Korona
KS DAP Kielce: Frańczak, Bukała, Pietrzykowski, Sobaś, Waniak, Łakomiec, Meresiński, Tkacz, Kisiel, Czarnecki, Kaleta, Czuba, Pyszel, Golmento, Haraźny, Sobierajski.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Pierwsze minuty meczu były bardzo dobre w naszym wykonaniu. Wychodzimy jako pierwsi na prowadzenie strzelając bramkę z rzutu rożnego. Przeciwnik nie jest wstanie mam zagrozić swoimi atakami. Niestety, prowadząc mecz nie jesteśmy utrzymać swojej dobrej postawy i przez proste błędy indywidualne oraz złe ustawienie tracimy bardzo szybko dwie bramki. W naszych szeregach pojawia się bardzo dużo nerwowości co skrupulatnie wykorzystuje przeciwnik strzelając kolejne gole. Kolejne minuty były raczej dla nas czasem na przetrwanie niż walką o korzystny wynik.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe – I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 02.04.2024)
KKP Korona 11:0 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto – Cedro, Tutaj, Dulak, Pasternak, Stępień, Wojniak, Olbratowski, Sojka, Pękalski, Świeboda, Michalski, Kwiatek, Kowalski, Kuc, F.Wijas.
 
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
Mecz z liderem tabeli po obiecującym początku spotkania, gdzie mieliśmy 2 okazję do objęcia prowadzenia zweryfikował bardzo mocno naszą grę w defensywie. Bramki, które traciliśmy padały w sposób bardzo łatwy dla przeciwników poprzez brak reakcji na dośrodkowania, ataku na piłkę przy strzałach z dystansu oraz braku krycia przy stałych fragmentach. Mimo utraty takiej ilości bramek, należy jednak wspomnieć że chłopcy mieli swoje okazje, gdzie raz z linii bramkowej piłkę wybijali gracze KKP oraz w ostatnim momencie po minięciu bramkarza z pod nóg naszego napastnika piłkę wybił obrońca rywali. W następną niedzielę podejmujemy STAR Starachowice.
 
#tufutbolstajesiepasja