Podsumowanie weekendu – 4/5 listopada 2023

W ten weekend nasze zespoły dzielnie walczyły, choć ze zmiennym szczęściem w rywalizacji ligowej. Rozegrano też wiele gier kontrolnych. Sprawdźcie jak radzili sobie nasi zawodnicy w konfrontacji z rywalami.

 

KS DAP U9 (TT 2017A)

Gra kontrolna (Kielce, 04.11.2023)

Orlęta Kielce – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Brelak, Bielecki, Dyraga, Dyrdół, Grabalski, Kamiński, Prędota, Woźniak, Ziębiński, Żołądek.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

Mecze rozegrane w systemie 4×4 przez ponad 90 minut. Większość chłopców w tym tygodniu mało trenowała. To rzutowało dziś na obraz gry, czyli sposób atakowania i bronienia. Możliwe że po przejściu z boiska na halę też potrzebują więcej czasu na oswojenie. Zawodnicy grali ambitnie przez większość meczu, prowadząc grę I dyktując warunki, ale w drugiej połowie spadła intensywność i chęć do pressingu. W grupie widać spore zróżnicowanie wolicjonalne na przykładzie dzisiejszego meczu. Największy problem mieliśmy z fazą bronienia. Bramki traciliśmy przez bierną postawę kilku graczy. Dziękujemy za zaproszenie Orlętom.

 

KS DAP U9 (TT 2016A)

Gra kontrolna (Kielce, 04.11.2023)

KS DAP Kielce – Granat Borki          

KS DAP I Kielce: Ozga, Synowski, Cieślicki, Bugajski, Szlufik, Nowakowski, Konczewski, Wojton, Kłoczko, Jasnos.

KS DAP II Kielce: Boszczyk, Jurkowski , Saletra, Szkurłat, Słopiecki, Handzel, Grudzień.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W sobotni poranek drużyna Top Talent 2016A rozegrała sparing z Granatem Borki. Chłopcy przez dwie godziny rywalizowali z rówieśnikami a także o rok starszymi kolegami. Cieszy fakt coraz bardziej świadomej gry, chłopcy pilnują zadań na swoich pozycjach co przekłada się na dobrą organizację gry. Nie można odmówić dziś walki i zawziętości, niektórzy schodzili z boiska poobijani co potwierdza że nie bali się wchodzić w kontakt fizyczny z większymi i silniejszymi rywalami. Jeśli chodzi o aspekt piłkarski zobaczyliśmy dużo akcji i pięknych bramek, coraz częściej dostrzegamy lepiej ustawionego kolegę na boisku, gramy odważnie w pojedynkach 1×1 a także wyciągamy wnioski po błędach jakie popełniamy.

 

KS DAP U9 (TT 2015A/TT 2015B)

Gra wewnętrzna (Kielce, 29.10.2023)

KS DAP Kielce TT2015A – KS DAP Kielce TT2015B

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Tego dnia miały okazje rywalizować między sobą dwie drużyny z rocznika 2015. Kadra B pokazała się z bardzo dobrej strony na tle kadry A. W wielu momentach rywalizowały między sobą jak równy z równym. Kadra A popisała się za to lepszą skutecznością. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie podczas sparingu.

 

KS DAP U10 (TT 2014A)

Gra kontrolna (Starachowice, 04.11.2023)

Star Starachowice – KS DAP Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

Chłopcy z rocznika 2014 grupa A rozegrali grę kontrolną ze Starem Starachowice. Na tle mocnego przeciwnika zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. W pierwszej kolejności trzeba wyróżnić powagę i nastawienie z jakim nasi zawodnicy weszli w mecz. Byliśmy dzisiaj kompletni w każdej formacji, kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe i prowadziliśmy grę. Przy tym wszystkim wykorzystaliśmy sporo okazji strzeleckich, na nie wiele pozwalając rywalowi. Dzisiaj wyglądaliśmy jak prawdziwa drużyna, tworząc kolektyw, pomagając sobie nawzajem. Ogromne brawa dla wszystkich zawodników.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)

Gra kontrolna (Kielce, 04.11.2023)

KS DAP Kielce – Orlęta Kielce

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

Dziś zawodnicy TT 14 B rozegrali mecz kontrolny z drużyną Orlęta Kielce. Od początku nasi zawodnicy grali z pełnym zaangażowaniem i wolą walki. Staraliśmy się grać jak najwięcej piłką i w efekcie tego dochodziliśmy do okazji strzeleckich. Cieszy bardzo skuteczność, gdyż większość tych sytuacji zamieniliśmy na bramki. Trochę nadal niepokoi nasza gra w defensywie, nadal nad tym pracujemy i widać już postępy w naszym działaniu. Dziękujemy raz jeszcze za walkę i zaangażowanie dla wszystkich zawodników.

 

KS DAP U11 (TT 2013A)

Gra kontrolna (Ostrowiec Świętokrzyski, 04.11.2023)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KS DAP Kielce

Trenerzy Tomasz Sadko i Tomasz Ślusarczyk:

W Sobotnie popołudnie wybraliśmy się do Ostrowca Świętokrzyskiego, żeby rozegrać mecz kontrolny z miejscowym KSZO. Chłopcy rywalizowali na boisku trawiastym. Pierwsze 30 minut było dla nas ciężkie, popełnialiśmy dużo błędów przy otwarciu gry. Zanotowaliśmy wiele strat. Po tym czasie nasza gra zaczęła wyglądać lepiej. Martwi skuteczność naszego zespołu, mimo wielu sytuacji, nie potrafiliśmy zamienić ich na gole.

 

KS DAP U11 (TT 2013B)

Gra kontrolna (Kraków, 05.11.2023)

Wieczysta Kraków – KS DAP Kielce

Trenerzy Tomasz Sadko i Tomasz Ślusarczyk:

W niedzielne popołudnie wybraliśmy się z drużyną TT2013B pierwszy raz w tym sezonie poza nasze województwo, gdzie zagraliśmy na dwa składy w Krakowie z miejscową Wieczystą. Chłopcy w dzisiejszym spotkaniu bardzo dobrze wyglądali przy otwarciu gry jak i byli bardzo skuteczni. Podsumowując, występ całego zespołu oceniamy na duży plus.

 

KS DAP U12 (TT 2012A)

Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 04.11.2023)

Czarni Połaniec 2:0 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Bednarski Antoni, Golmento Mikołaj, Haraźny Jakub, Kaleta Kacper, Meresiński Mateusz, Pietrzykowski Wiktor, Ryś Damian, Sobierajski Dawid, Stąpór Aleksander, Tkacz Mikołaj, Pyszel Bartosz, Szyndlar Oskar, Wójcik Mikołaj, Bukała Xawery.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

W meczu brakowało mam wykończenia, stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji których nie potrafiliśmy zamienić na gole. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w przypadku tego meczu. Dziękuje drużynie za walkę do końca i zaangażowanie.

 

KS DAP U12 (TT 2012B)

Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 05.11.2023)

KS DAP Kielce 5:6 Orlęta Kielce

KS DAP Kielce: Krzywda Tytus, Kulczycki Antoni, Scifo Martin, Stępień Fabian, Majcher Sebastian, Witkowski Bartłomiej, Żubrowski Igor, Szyndlar Oskar, Pyszel Bartosz, Wójcik Mikołaj, Bednarski Antoni, Ryś Damian, Golmento Mikołaj, Stąpór Olek.

Bramki: Wójcik, Stąpór, Ryś, Bednarski.

Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:

W meczu mieliśmy większe posiadanie piłki, zawodnicy bardzo dobrze grali na utrzymanie, jednak zabrakło finalizacji. Pojawiło się sporo błędów indywidualnych.

 

KS DAP U13 (TT 2011)

Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Starszy (Kielce, 05.11.2023)

KS DAP Kielce 7:0 Czarnovia Kielce

KS DAP: Bartłomiej Bartosz, Filip Gołąbek, Leon Białek, Igor Jaros, Kamil Kisio, Jan Domoń, Adam Suliga, Tomasz Kruk, Oskar Staniec, Filip Nowacki, Piotr Szcześniak, Miłosz Stęplewski, Mateusz Rabiej, Tymon Drezno.

Bramki: Piotr Szcześniak x2, Oskar Staniec, Filip Nowacki, Jan Domoń, Tomasz Kruk, Adam Suliga.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować drużynie przeciwnej za piękną sportową postawę. Wiemy z jak dużymi problemami zmagają się, a mimo to podjęli walkę z nami. A w momencie gdy nasz zawodnik doznał kontuzji, to jeden z przeciwników pomógł zejść z boiska. Taka postawa jest godna uwagi i trzeba docenić klasę przeciwnika.

Od początku do końca mieliśmy zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Bramek mogło być więcej, ale bramkarz przeciwnika bronił bardzo dobrze.

Szczególnie cieszą nas trafienia Filipa Nowackiego, Tomasza Kruka i Adama Suligi, dla których to były pierwsze bramki w tym sezonie. Mamy nadzieję, że pomogą im w pozostałych meczach, które mamy do rozegrania jeszcze w tym roku.

Gratulacje i słowa uznania dla naszych zawodników. Pracujemy dalej i wierzymy, że jeszcze w tym roku uda nam się sprawić miłą niespodziankę.

 

KS DAP U14 (TT 2010)

Rozgrywki ligowe, kategoria: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 05.11.2023)

KS DAP Kielce 5:7 KKP Korona

KS DAP Kielce: Kwiatek, Tutaj, Stępień, Dulak, Wijak, Rekiavin, Jagodziński, Sojka, Bera, Olbratowski, Kowalski, Michalski, Jopek, Świeboda, Jastrzębski, Cedro.

Bramki: Sojka x4, Stępień.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W mecz z KKP nasi chłopcy weszli bardzo dobrze, realizowali przedmeczowe założenie. W efekcie po pressingu i błędzie bramkarza gości wyszliśmy na prowadzenie w 6 minucie spotkania. W pierwszej połowie strzeliliśmy jeszcze dwie ładne bramki z rzutów wolnych autorstwa Sojki i Stępnia prowadząc w pewnym momencie meczu 3:1. KKP odpowiedziało również bramką z rzutu wolnego i do przerwy było 3:2. Niestety po przerwie straciliśmy szybko dwie bramki przy których brakowało decyzji i komunikacji w obronie. Następnie dwie drużyny naprzemiennie strzelały bramki. W ostatniej minucie meczu KKP wyszło na dwubramkowe prowadzenie. Trzeba pochwalić chłopców za szybkie przejścia do atakowania w tym meczu, niestety w obronie w kilku istotnych momentach brakowało nam decyzyjności. Świetny występ zaliczył dziś Sojka z którym kompletnie nie radzili sobie obrońcy KKP. Patryk strzelił dziś 4 bramki i po faulu na nim był rzut wolny z którego strzeliliśmy gola. Szkoda, że nie zdobyliśmy dziś punktów bo z przebiegu gry na pewno nie byliśmy słabszą drużyną.

 

KS DAP U14 (TT 2010)

Rozgrywki ligowe, kategoria: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Starachowice, 04.11.2023)

Star Starachowice 3:2 KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Kuc – Dulak, Tutaj, Filipek, Stępień(c), Jopek, Kwiatek, Sojka, Reviakin, Olbratowski, Klimek, Toporowski, Del Favero, Hyb, Tarnowski, Kutyła.

Bramki: Sojka, Olbratowski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W ostatnim meczu II ligi Trampkarza Młodszego zagraliśmy ze Starem II Starachowice. W pierwszej połowie mecz stał na wyrównany poziomie. My mieliśmy swoje sytuację i przeciwnik również. Lecz to my na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 1-0 po bramce Patryka Sojki. Po zmianie stron, zaczęły nam się przytrafić momenty rozluźnienia, przegrane pojedynki 1 na 1 w obronie co skończyło się dwoma bramkami dla rywali. Po utracie prowadzenia mocno ruszyliśmy do przodu i po kilku sytuacjach odpowiadamy bramka Oskara Olbratowskiego. Niestety na 5 minut przed końcem, znów nie reagujemy na to co dzieje się w naszym polu karnym i Star zdobywa zwycięska bramkę. Pomimo porażki, drużyna zasługuje na słowa pochwały. Chłopaki stworzyli ciekawe widowisko, w wielu momentach prezentowali ładny dla oka ofensywny styl gry.

 

KS DAP U15 (TT 2008/2009)

Rozgrywki ligowe, kategoria: Liga Trampkarza Starszego (Nowiny, 04.11.2023)

GKS Nowiny 1:7 KS DAP Kielce

Bramki: Skrobot x2, Gajda x2, Pawlik, Troczyński, Sztandera

 

KS DAP U15 (TT 2008/2009)

Rozgrywki ligowe, kategoria: Liga Juniora Młodszego (Kielce, 04.11.2023)

KS DAP Kielce 3:1 Star Starachowice

Bramki: Masztalerz x2, Wieczorek

#tufutbolstajesiepasja