Podsumowanie weekendu – 5/6 listopada 2022

📣 Kolejny ambitny i pracowity weekend naszych podopiecznych za nami. Z kim rywalizowali, co powiedzieli trenerzy? Zapraszamy do lektury! 👇📄
 
🔝 KS DAP U7 (TT 2016)
🏆Ogólnopolski Turniej „Piłkarskie Talenty” (Radom, 29.10.2022)
KS DAP Kielce – AP SKS Star Starachowice
KS DAP Kielce – Baszta Rytwiany
KS DAP Kielce – KSZO/Galacticos Ostrowiec Św.
KS DAP Kielce – KKP Korona Kielce
KS DAP Kielce – Brain&Body Akademia Prozdrowotnego Rozwoju
Skład KS DAP I Kielce: Tymon Szlufik, Kacper Nowakowski, Bartosz Tuźnik, Mateusz Bzinkowski, Jakub Ozga, Wojciech Handzel, Ksawery Cieślicki, Maksymilian Szkurłat, Jakub Konczewski.
Skład DAP II Kielce: Oskar Boszczyk, Julian Grudzień, Filip Papież, Aleksander Jasnos, Franciszek Słopiecki, Maksymilian Saletra, Szymon Marek, Jan Perlic, Kornel Bugajski.
🗣 Trenerzy Jakub Chrzanowski i Piotr Chiberski:
W dniu 6 listopada drużyna TOP TALENT 2016 wzięła udział w turnieju na hali Zespołu Szkół Katolickich w Kielcach pod nazwą „piłkarskie talenty” gdzie byliśmy gospodarzem i tutaj od razu ogromne brawa dla rodziców, którzy jak na gospodarzy przystało przygotowali różne smakołyki dla wszystkich uczestników imprezy. Na turniej wystawiliśmy dwa zespoły, a każda z drużyn zagrała 8 spotkań. Drużyny z którymi mierzyliśmy się to: Baszta Rytwiany, KKP Korona I Kielce, KKP Korona II Kielce, AP SKS STAR I Starachowice, AP SKS STAR II Starachowice, Brain&Body, KSZO/GALACTICOS I Ostrowiec oraz KSZO/GALACTICOS II Ostrowiec. Każdy z chłopców wykazał się ogromnym zaangażowaniem. Mimo, że chłopcy po raz pierwszy zagrali turniej przed tak liczną publicznością to nie sparaliżowało ich to i mimo wszystko potrafili się skupić na swoich zadaniach na boisku. W tym momencie po pierwszych trzech miesiącach pracy chłopców, widać już duże postępy w grze i jej rozumieniu u każdego zawodnika.
🔝 KS DAP U8 (TT 2015B)
Mecz kontrolny (Radom, 29.10.2022)
KS DAP Kielce – Orlęta Kielce
Skład KS DAP Kielce: Gerard Gierada, Antek Mizdrak, Leon Mróz, Franciszek Suchenia, Jan Rokicki, Wojtek Karcz, Wojtek Bilski, Olek Dziub, Filip Chmielewski, Norbert Nowak, Kuba Kwaskowicz, Jacek Figiel, Tymon Szkurłat, Adam Kraska.
🗣 Trenerzy Konrad Zacharski, Patryk Nowak:
W sobotę 5.11 drużyna TT15B rozegrała mecz kontrolny z Orlętami Kielce. Graliśmy na dwóch boiskach przez 90 minut. Nasi chłopcy toczyli wyrównane pojedynki, grali dużo 1 na 1 oraz próbowali otwierać grę od bramki, używając krótkich podań. Przeciwnicy prezentowali wysoki poziom sportowy, dzięki czemu było to cenne doświadczenie dla naszej drużyny.
🔝 KS DAP U9 (TT 2014A)
🏆 Winter CUP BROŃ (05.11.2022)
Skład KS DAP Kielce: Gasiorek Jan, Grzywacz Tomasz, Kasiński Michał, Michalski Antoni, Nowak Filip, Obarzanek Kacper, Ożugowski Wiktor, Rutyna Krystian, Salwa Jakub, Zagoździński Aleksander.
🗣 Trener Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:
Drużyna Top Talent 2014A wzięła udział w turnieju WINTER CUP BROŃ, który rozgrywany był na hali w Radomiu. W sobotę naszymi rywalami były drużyny Centrum Radom, Młodzik Radom, Star Starachowice, Jedlnia Dzieciom, Broń Radom. Zawodnicy rozegrali 5 spotkań w fazie grupowej, po której awansowali do grupy finałowej. Mecz o wejście do finału zakończył się remisem, a zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne. Te wygraliśmy 3:2 i awansowaliśmy do finału imprezy. Ostatni mecz przegrywamy 1:0 i zajmujemy dobre drugie miejsce. Dodatkowo otrzymujemy indywidualne wyróżnienie – Aleksander Zagoździński wybrany MVP całego turnieju. Warto podkreślić, że sam turniej stał na wysokim poziomie, zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Podziękowanie za zaproszenie dla trenera Marcina Kozłowskiego.
🔝 KS DAP U10 (TT 2013A)
Mecz kontrolny (Kielce, 05.11.2022)
KKP Korona – KS DAP Kielce
🗣 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
5 listopada drużyna TT 2013 A rozegrała mecz kontrolny z KKP Korona. Mecz toczył się na dwóch boiskach przez dwie godziny. Nasza drużyna miała lepsze i gorsze momenty. W niektórych fragmentach meczu potrafiliśmy strzelić kilka bramek w krótkim czasie, aby w kolejnym seryjnie je tracić po bardzo prostych błędnych indywidualnych. Lepiej zaprezentowała się drużyna KKP, której dziękujemy za zaproszenie i rywalizacje na bardzo dobrym poziomie. Jako trenerzy wyciągniemy odpowiednie wnioski, aby w kolejnych meczach zaprezentować się lepiej.
🔝 KS DAP U10 (TT 2013)
🏆 Mecze kontrolne (Małogoszcz, 29.10.2022)
🤝 KS DAP Kielce – Energia Kozienice
🤝 KS DAP Kielce – Wisła Sandomierz
🗣 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:
W niedzielny poranek połączone siły TT 2013A i TT 2013B rozegrała trójmecz z Wisłą Sandomierz i Energia Kozienice. Przez 2 godziny rywalizowaliśmy na dwóch boiskach, nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony pod kątem rywalizacji 1×1 jak również gry na jeden kontakt pod bramka przeciwnika. Niestety po raz kolejny nie najlepiej wyglądało nasze otwarcie gry, po którym przeciwnicy stwarzali groźne sytuacje pod nasza bramka. W naszej ocenie najlepiej tego dnia zaprezentował się zespół z Sandomierza. Dziękujemy ekipie z Kozienic i Sandomierza za przyjazd do Kielc.
🔝 KS DAP U12 (TT2011)
❌ KKP Korona 8:0 KS DAP Kielce (Kielce, 05.11.2022)
🎖 Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
Skład KS DAP Kielce: Pedrycz, Kisio, Bień, Gawron, Nepelski, Janduła, Kołomyja, Białek, Kaczmarski.
🗣 Trener Piotr Gruszka i Maciej Barabach:
Drużyna Top Talent 2011 w sobotę w derbach Kielc zmierzyła się z zespołem KKP Korona Kielce. Od początku spotkania drużyna Korony narzuciła nam swój styl grania i to ona dominowała na boisku. Przez większość meczu byliśmy w głębokiej defensywnie. Pomimo tego kilkukrotnie udało nam się wyjść z kontratakiem, niestety nie udało się sfinalizować tego bramką. Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Adam Kołomyja który w sytuacji sam na sam minimalnie przestrzelił. To spotkanie kosztowało nas dużo sił, zawodnicy dali z siebie bardzo dużo zaangażowania. To kolejna lekcja która zaprocentuje w przyszłości.
🔝 KS DAP U13 (TT2010)
✅ GKS Nowiny 2:5 KS DAP KIELCE (Nowiny, 05.11.2022)
🎖 III Liga Świętokrzyska Młodzika Starszego 2010
Skład KS DAP Kielce: Kwiatek, Kozakowski, Kuc, Filipek, Sojka, Stępień, Pękalski, Olbratowski, Cedro, Michalski, Dulak, Bera.
Bramki: Olbratowski x2, Bera, Stępień, Sojka.
🗣 Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W ostatniej ligowej kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe z GKS Nowiny. W pierwszej połowie nasz zespół zbyt szybko chciał stworzyć sytuację bramkową przez co zbyt szybko traciliśmy piłkę . Jedyną bramkę w pierwszej połowie strzelił dla nas Oskar Olbratowski po strzale z narożnika pola karnego. Gospodarze wykorzystali dwie swoje sytuację i do przerwy było 2:1 dla Nowin. W drugiej połowie chłopcy mieli spróbować budować nasze ataki bardziej cierpliwie, częściej zmieniać stronę i ograniczyć prostopadłe piłki z uwagi na krótkie a szerokie boisko. Bramkę na 2:2 strzelił dla nas Franek Bera po rzucie wolnym, który wylądował w samym okienku bramki. Po wyrównaniu nastąpił bardzo dobry okres gry naszej drużyny i często dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. Bramkę na 3:2 zdobywamy po dograniu z prawej strony od Marka Stępnia do Oskara Olbratowskiego. Oskar nie dał szans bramkarzowi uderzając piłkę, która odbiła się jeszcze od słupka i trafiła do bramki. Kolejną bramkę strzeliliśmy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krzyśka Pękalskiego. Najlepiej w polu karnym odnalazł się Marek Stępień i strzałem głową umieścił piłkę w bramce, był to już drugi gol Marka strzelony w ten sposób w tej rundzie. Pod koniec spotkania Patryk Sojka bardzo mocnym strzałem po ziemi zza pola karnego strzelił dla nas ostatnią bramkę i ostatecznie wygraliśmy 5:2. Chłopcom należą się duże brawa za odwrócenie wyniku i bardzo dobrą drugą połowę!
🔝 KS DAP U14 (TT2008)
❌ Stowarzyszenie SPORT CK 2:0 (1:0) KS DAP Kielce 1:0 (Kielce, 06.11.2022)
🎖 Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Starszych 2008
Skład KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Chałan, Kaczmarczyk, Szczepanek, Błaszczyk, Wieczorek, Kochanowski, Masztalerz, Francikiewicz (Kołda, Pawlik, Stępień, Kita, Świątek, Sztandera, Bobra).
🗣Trenerzy Tomek Ćwil i Szymon Dalach:
W niedzielę rozegraliśmy przedostatni mecz ligowy w tym sezonie. Niestety nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Przez większość spotkania inicjatywa była po stronie naszego przeciwnika, dla którego wygrana w tym meczu była na wagę awansu do wyższej ligi rozgrywkowej. Pierwszą bramkę straciliśmy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się zawodnik CK Sport. W drugiej połowie po uderzeniu z dystansu, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do naszej bramki. Nam nie udało się odpowiedzieć żadnym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 2-0. Gratulacje dla drużyny CK SPORT awansu do I ligi świętokrzyskiej.