Podsumowanie weekendu

Top Talent 2️014:
Drużyna TT2014 rozegrała gry kontrolne z Brain&Body – Akademia Prozdrowotnego Rozwoju Chmielnik.
.
? Trener Maciej Górski: „Pomimo różnicy wieku (rywale z rocznika 2012-2013) byliśmy świadkami wyrównanej rywalizacji. Każda z drużyn miała swoje momenty dominacji, jednakże nie brakowało sportowej walki, ciekawych akcji i oczywiście bramek.” ?

Top Talent 2️013:
Podwójny turniej ligowy DAP II Kielce.

? Trener Dawid Kukła: „Z uwagi na to, że za tydzień czekają nas finałowe rozgrywki w kategorii Żak Młodszy (zespół DAP I Kielce) postanowiliśmy rozegrać mecze dwóch ostatnich turniejów zespołu DAP II Kielce w czasie jednego turnieju. Z gry jesteśmy zadowoleni, w każdym meczu byliśmy przynajmniej równorzędnym przeciwnikiem dla rywali, w wielu byliśmy stroną mocno dominującą, co bardzo nas cieszy. Potrafiliśmy narzucać swoje warunki gry i wykorzystywać szanse.” ?

Wyniki:
DAP II Kielce – KKP Korona Kielce: 7-0 oraz 1-0;
DAP II Kielce – Spartakus Daleszyce: 2-4 oraz 4-2;
DAP II Kielce – AKS 1947 Busko – Zdrój: 1-2 oraz 0-1;
DAP II Kielce – Nowińska Akademia Futsalu: 3-0 oraz 1-0.

Top Talent 2️012:
W niedzielę grupa BAYERN rywalizowała w Pilznie (woj. Podkarpackie) podczas turnieju „Euro Pilzno 2021”.

? Trener Tomasz Rybiński: „W turnieju wzięło udział 15 zespołów, głównie z Podkarpacia. Do rozgrywek zgłosiliśmy dwa zespoły: KS DAP I oraz KS DAP II Kielce. W pierwszej części rozgrywek drużyny podzielone zostały na trzy pięciodrużynowe grupy. W drugiej części zmagań drużyny na bazie wyników odniesionych w pierwszej części zmagań zostały przydzielone do trzech kolejnych grup: złotej (gra o miejsca 1-5), srebrnej (6-10) oraz brązowej (11-15). „Jedynka” wywalczyła sobie pewny awans do grupy złotej, natomiast „dwójka” tym razem musiała zadowolić się grą w grupie srebrnej.
Po 8 intensywnych meczach, rozgrywanych w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych, w towarzystwie wysokiej temperatury i mocno świecącego słońca, nasze drużyny w ostatecznym rozrachunku uplasowały się na 4 (KS DAP I Kielce) oraz 7 miejscu (KS DAP II Kielce) w 15 drużynowej stawce. W grze naszych zespołów można było dzisiaj zaobserwować fragmenty dobre, słabe, bardzo dobre i bardzo słabe. Uważamy, że przy odrobinie większej koncentracji i narzuceniu wyższej intensywności oraz dokładności w grze obie nasze drużyny stać było na jeszcze lepsze wyniki i wyższe pozycje w końcowej klasyfikacji.” ?

⬛️ SKŁAD KS DAP I Kielce: Głowacki, Ryś, Rutkowski, Kaczmarczyk, Jaśkowski, Głowacki, Dobosz, Ziomek, Słapek, Sobaś, Meresiński.

⬛️ SKŁAD KS DAP II Kielce: Frańczak, Biadun, Bukała, Łakomiec, Wilkus, Lisowski, Nawrocki, Haraźny, Waniak i Nowak.

Wyniki:

DAP I Kielce 3-0 LKS Igloopol Dębica II
▪️ Jaśkowski (⚽⚽)
▪️ Meresiński (⚽)

Piłkarskie Nadzieje II Mielec 0-3 DAP I Kielce
▪️ Meresiński (⚽)
▪️ Ryś (⚽)
▪️ Słapek (⚽)

Centrum Kształcenia Młodzieży poprzez Sport Mielec 3-0 DAP I Kielce

Szkółka Piłkarska Team Przecław 1-3 DAP I Kielce
▪️ Dobosz (⚽)
▪️ Jaśkowski (⚽)
▪️ Meresiński (⚽)

DAP I Kielce 0-3 Piłkarskie Nadzieje Mielec

DAP I Kielce 3-1 LKS Igloopol Dębica I
▪️ Sobaś (⚽)
▪️ Ryś (⚽)
▪️ Kaczmarczyk (⚽)

DAP I Kielce 0-1 Centrum Kształcenia Młodzieży poprzez Sport Mielec

DAP I Kielce 0-2 Wisłoka Dębica

DAP II Kielce 0-1 Tarnovia Tarnów

DAP II Kielce 1-2 Wisłoka Dębica
▪️ Nowak (⚽)

DAP II Kielce 8-0 Akademia Piłkarska Wierzchosławice
▪️ Nowak (⚽⚽)
▪️ Lisowski (⚽⚽)
▪️ Nawrocki (⚽)
▪️ Wilkus (⚽)
▪️ Waniak (⚽)
▪️ Łakomiec (⚽)

KS Legion Pilzno 0-1 DAP II Kielce
▪️ Lisowski (⚽)
DAP II Kielce 4-2 Szkółka Piłkarska Team Przecław
▪️ Nawrocki (⚽⚽)
▪️ Lisowski (⚽)
▪️ Wilkus (⚽)

DAP II Kielce 0-1 Tarnovia Tarnów

KS Legion Pilzno 0-1 DAP II Kielce
▪️ Łakomiec (⚽)

DAP II Kielce 6-0 SMS Mielec
▪️ Nowak (⚽⚽)
▪️ Nawrocki (⚽⚽)
▪️ Biadun (⚽)
▪️ samobójcza (⚽)

Dzień wcześniej w Górnie grupa PSG rozegrała IV kolejkę ligi Żaka Starszego w grupie licencyjnej E.
? Ponownie trener Tomasz Rybiński: „Drużyna KS DAP II Kielce wygrała wszystkie 6 meczów nie tracąc przy tym gola, natomiast KS DAP I Kielce zanotował 3 wygrane, 1 remis i 2 porażki. Bardziej od dobrych wyników podczas sobotnich meczów cieszy nas fakt, że chłopcy osiągnęli te rezultaty „samemu”. W przeciwieństwie do innych drużyn nie potrzebowali podpowiedzi trenera ani „mobilizacji rodziców”, aby na boisku prezentować bardzo intensywną, składną i „ładną dla oka” grę opierającą się na bardzo dużej ilości kombinacyjnych akcji z wykorzystaniem krótkich podań. Poza dobrą grą i wynikami na wielkie słowa uznania zasługują wszyscy rodzice naszych małych piłkarzy, którzy oglądali sobotnie zmagania z wysokości trybun. W przeciwieństwie do „kibiców” innych zespołów w sposób pozytywny wspierali oni wszystkich zawodników oraz nie przeszkadzali w grze i podejmowaniu samodzielnych decyzji przez młodych piłkarzy, co w piłkarskim rozwoju chłopców jest dla nas jedną ze spraw priorytetowych.” ?

Wyniki:

DAP I Kielce 0-7 DAP II Kielce
▪️ Stąpór (⚽)
▪️ Sułowski (⚽)
▪️ Kozłowski (⚽⚽⚽)
▪️ Szyndlar (⚽⚽)

DAP I Kielce 1-2 Stowarzyszenie FC Łączna I
▪️ Krzywda (⚽)

DAP I Kielce 4-0 PAMAF Kielce
▪️ Szczepański (⚽⚽⚽)
▪️ Czupryński (⚽)
.
DAP I Kielce 5-0 Stowarzyszenie FC Łączna II
▪️ Szczepański (⚽⚽)
▪️ Witkowski (⚽)
▪️ Czupryński (⚽)
▪️ Majcher (⚽)

DAP I Kielce 1-1 GKS Góral Górno
▪️ Witkowski (⚽)

DAP I Kielce 4-1 GKS Góral Górno (mecz zaległy z I kolejki rozgrywek)
▪️ Szczepański (⚽⚽)
▪️ Krzywda (⚽)
▪️ Wolak (⚽)

DAP II Kielce 1-0 Stowarzyszenie FC Łączna I
▪️ Sułowski (⚽)

DAP II Kielce 2-0 Stowarzyszenie FC Łączna II
▪️ Stąpór (⚽)
▪️ Tkacz (⚽)

DAP II Kielce 1-0 PAMAF Kielce
▪️ Surdyk (⚽)

DAP II Kielce 1-0 GKS Góral Górno
▪️ Sułowski (⚽)

DAP II Kielce 2-0 GKS Góral Górno (mecz zaległy z I kolejki rozgrywek)
▪️ Surdyk (⚽)
▪️ Stąpór (⚽)
?️ „Poza dobrą grą i wynikami na wielkie słowa uznania zasługują wszyscy rodzice naszych małych piłkarzy którzy oglądali sobotnie zmagania z wysokości trybun. W przeciwieństwie do ,,kibiców” innych zespołów w sposób pozytywny wspierali Oni wszystkich zawodników oraz nie przeszkadzali w grze i podejmowaniu samodzielnych decyzji przez młodych piłkarzy, co w piłkarskim rozwoju chłopców jest dla nas jedną ze spraw priorytetowych. ?

Top Talent 2️011:
Nasza ekipa TT2011 miała inne plany na weekend. Nie doszły jednak one do skutku, ale z pewnością nie był to stracony czas. ⏰

? Trener Piotr Gruszka: „Na wstępie chcieliśmy podziękować Trenerowi Broń Radom, Mariuszowi Lisowi za szybkie zorganizowanie sparingu w sytuacji, gdy zostaliśmy „bez grania”, ponieważ inna drużyna odmówiła nam umówionego spotkania. TT2011 rozegrała sparing w formule 6×15 min z drużyną Broni Radom 2011. Graliśmy na dwóch boiskach jednocześnie, co sprzyjało dużej ilości minut spędzonych na boisku przez wszystkich zawodników. Nasze drużyny rozkręcały się z meczu na mecz. Gry były widowiskowe, zawodnicy grali bardzo ofensywnie. Cieszyło realizowanie założonych zadań. Nasi chłopcy wracają z bagażem dodatkowych doświadczeń, co nas jako Trenerów bardzo cieszy.” ?

Top Talent 2️010:
Nasze „dziesiątki” rozegrały towarzyskie spotkanie z drużyną KKP Korona Kielce. ?
? Trener Andrzej Szcześniak: „Sparing był bardzo pożyteczny. Mimo dużej przewagi „Koroniarzy” naszym zawodnikom udało się przeprowadzić kilka akcji, które zaskoczyły przeciwnika. Mamy materiał do pracy, dziękujemy gospodarzom za zaproszenie.” ?

Top Talent 2️009:
Bardzo ważne spotkanie rozegrali zawodnicy TT2009 w lidze Młodzika Starszego. ☝️

? Trener Adrian Leszczyński: „Od początku spotkania byliśmy stroną przeważającą – stworzyliśmy sobie kilka znakomitych sytuacji, ale niestety to Baszta – po jednej kontr – zdobyła bramkę. Mimo tego zespół nie poddał się i walczył o doprowadzenie do wyrównania. Skuteczność była jednak bardzo niska – zmarnowaliśmy pięć praktycznie stuprocentowych sytuacji do zdobycia bramki. Niestety taki jest sport… Trzy punkty w tym meczu mogły nam dać awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W tej sytuacji musimy oglądać się na innych i oczywiście wygrać w ostatniej kolejce.” ✊
Wynik:

KS DAP Kielce 0-1 Baszta Rytwiany