Zapowiedź weekendu:

Kochani, jest piątek – a skoro jest piątek, to czas na weekendowe zapowiedzi! Oto DAPowski rozkład jazdy drużyn Top Talent! ⤵️

Top Talent 2008/2008:
W tym tygodniu kieleckie derby! W sobotę o godzinie 9.00 DAPowcy zmierzą się z LKS Orlęta Kielce Kielce na boisku przy ul. Prostej! ?

Top Talent 2009:
Wprawdzie najbliższy weekend nasze „dziewiątki” mają wolny, ale na początku przyszłego tygodnia rozgrywają aż dwie ligowe potyczki. We wtorek ważne spotkanie z Hetman Włoszczowa (Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego), a w środę mecz o pozycję lidera w okręgowej lidze młodzika młodszego – DAP Kielce – KKP Korona Kielce! ?

Top Talent 2010:
Jeden turniej ligowy w lidze orlika starszego – w niedzielę podopieczni trenerów Andrzeja i Pawła wyjadą do Nowin. ?

Top Talent 2011:
Dwa turnieje ligowe naszej ekipy TT2011. TT11B swój turniej rozegra w Kielcach, natomiast grupę TT11A na swoje ligowe zmagania wyjedzie do Nowin. ?

Top Talent 2012:
Grupa PSG w sobotę rozegra turniej ligowy w grupie licencyjnej E w Kielcach. Także w sobotę grać będzie grupa Bayern. „Dwunastki” wyjadą na spotkanie towarzyskie z Olkuski Klub Sportowy „Słowik”. ?

Top Talent 2013:
Dwa turnieje ligowe – w sobotni ranek DAP I Kielce rozegra turniej ligowy w Kielcach w ramach Grupy Półfinałowej rozgrywek w kategorii żak młodszy. Dzień później do zmagań przystąpi także DAP II Kielce – ci zawodnicy – w ramach grupy licencyjnej F – także w Kielcach rywalizować będą z przeciwnymi zespołami. ?
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Naszym młodym piłkarzom życzymy powodzenia! ?