Podsumowanie weekendu – 6/7 kwietnia 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze młodsze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Starsze natomiast rozpoczęły już rywalizację w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do relacji.

KS DAP U6 (TT 2018A)
Gra kontrolna (Kielce, 06.04.2024)
KS DAP Kielce – KKP Korona – STAR Starachowice
KS DAP Kielce: Bawoł Artur, Kucharczyk Jakub, Nikodem Tutaj, Adam Lisowski, Jan Dziułka, Bruno Szpiech, Mikołaj Toporek, Leon Bujnowski, Aleksander Bielecki, Igor Soja, Julian Dziewięcki, Oliwier Hakobyan-Równicki.

Trenerzy Konrad Majcher i Monika Czerwiak:
To był bardzo udany dzień dla naszych zawodników. Podczas rozgrywek nasi podopieczni spisali się kapitalnie, padło bardzo dużo bramek, chłopcy odważnie wchodzili w pojedynki 1×1 a po stracie piłki szybko ją odzyskiwali. Założenie jakie dostali wykonali w 100%. Widać że chłopcy chcą grać i już z niecierpliwością czekają na kolejne pojedynki. Dziękujemy za zaproszenie drużynie KKP Korona.

KS DAP U7 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 06.04.2024)
KS DAP Kielce – Orlęta Kielce
KS DAP Kielce: Bartek Bawoł, Adam Gałązka, Jan Góral, Oliwier Kaczmarczyk, Jeremi Piątkowski, Leo Zachariasz, Patryk Frydrych, Ignacy Gąsiorek, Wojtek Mazur, Antek Łaskawiec, Franek Łaskawiec, Marcel Głąb, Oliwier Mańka, Jan Rudkowski, Ignacy Tiuturski, Maks Żak, Filip Pałka, Wojtek Pałka , Tymon Woźniak.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotni poranek nasz zespół rozegrał sparing na ulicy Dygasińskiego. Chłopcy grali na 2 boiskach jednocześnie w systemie 4×4. Nasza gra tego dnia wyglądała bardzo dobrze, śmiało wchodziliśmy w pojedynki 1×1 i w większości były one wygrane. Dobrze była wprowadzana piłka od bramki, co skutkowało paroma świetnymi akcjami. Każdy z chłopaków stanął dziś na wysokości zadania i pokazał się ze świetnej strony.

KS DAP U7 (TT 2017B)
Turniej Halowy Skrzatów (Kielce, 06.04.2024)
KS DAP Kielce: Tomasz Brelak, Jakub Bujak, Adam Butenko, Franciszek Chojnecki, Tymon Dyrdół, Maksymilian Dyraga, Jakub Figura, Wiktor Grabalski, Leon Kutyła, Aleksander Piątek, Wiktor Staniec, Stanisław Szewczyk, Aleksander Zachura, Kuba Ziębiński, Jan Śledź, Antoni Żołądek.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę zorganizowaliśmy bardzo fajny halowy turniej dla skrzatów na hali na KSM-ie. Udział wzięło 8 drużyn. Zagraliśmy mecze w układzie 4×4 i system każdy z każdym, co dało 80 minut gry. W turnieju widać było mnóstwo ciekawych pojedynków pomiędzy zespołami. Im bliżej końca tym bardziej rosło zmęczenie u naszych zawodników. Cieszymy się ze grupa TT 2017 B zebrała dziś cenne doświadczenie z innymi zespołami z województwa. Dziękujemy drużynom przyjezdnym za udział a rodzicom za kulturalny doping. Każde dziecko wyjechało z medalem a drużyna z pucharem.

KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Skarżysko, 06.04.2024)
PAS Skarżysko-Kamienna – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Franek Kowalski, Szymon Markowski, Franek Kołomyja, Wojciech Wyszomirski, Kamil Koruba, Ignacy Świętek, Oliwier Nowak, Tymon Szkurłat, Tymon I Aleksander Cielecki, Maksym Sternak, Mateusz Bęben, Patryk Symela, Janek Rybka, Marley Flis, Gerard Gierada.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Dużo pożytecznej gry. Na początku rywalizowaliśmy na dwóch boiskach równocześnie grając 1+4. Po godzinie intensywnej gry, zagraliśmy na całym orliku. Podzieliliśmy nasz zespół na dwie drużyny. Powoli przestawiamy się z grą na większe boisko. Nie ma większych problemów z motoryką, natomiast problemy mamy z orientacją przestrzenną.

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Chmielnik, 06.04.2024)
Brain%Body Chmielnik – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Maciej Kaczmarczyk, Wojciech Karcz, Kacper Kozakowski, Wiktor Koziołek, Dawid Materek, Leo Paczkowski, Oliver Paradowski, Dominik Pęczkowicz, Jan Rokicki, Franciszek Smutek, Wiktor Spychaj, Kazimierz Stróżyk, Mieszko Tomala, Antoni Wydrych, Jan Wykręt, Jeremi Wzorek.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Tego dnia drużyna TT15B rozegrała sparing z drużyną z Chmielnika w formule 6+1. Tego meczu nie możemy zaliczyć do udanych. Popełnialiśmy dużo błędów w podczas bronienia, przez co traciliśmy dużo bramek. W ofensywie mieliśmy problemy ze skonstruowaniem sytuacji do oddania strzału. Ta gra kontrolna pokazała nam nad czym musimy pracować w najbliższych tygodniach.

KS DAP U10 (TT 2014A)
Turniej Trzydniowe Granie (Końskie, 6-7.04.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W sobotę i niedzielę nasza drużyna wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Końskich. Wystawiliśmy do rywalizacji dwie drużyny, które rywalizowały w osobnych grupach. Obie ekipy występy sobotnie zakończyły na 4 miejscach w grupie, co dało awans w niedzielę do grupy srebrnej. W tej grupie nasza drużyna DAP I nie miała sobie równych wygrywając wszystkie 5 meczów i zajmując ostatecznie 1 miejsce w grupie srebrnej. DAP II natomiast w tej grupie zanotował 2 zwycięstwa i 3 porażki, zajmując ostatecznie 4 miejsce. W drużynie DAP I MVP turnieju został wybrany Tomasz Grzywacz, a w drużynie DAP II MVP wybrany został Franciszek Czajkowski. Ogromne brawa dla naszych obu drużyn za walkę w każdym meczu i już za tydzień nasz pierwszy turniej ligowy, którego jesteśmy organizatorem.

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Młodzika Starszego (Kielce, 06.04.2024)
KS DAP Kielce 0:2 Moravia Morawica
KS DAP Kielce: Bartłomiej Bartosz, Filip Gołąbek, Patryk Dąbrowski, Leon Białek, Filip Cielibała, Marcel Olter, Adam Suliga, Miłosz Stęplewski, Oskar Staniec, Tomasz Kruk, Szymon Szeląg, Marcin Kołomański, Filip Nowacki, Szymon Sojda.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Trudno jest cokolwiek powiedzieć po takim meczu, zwłaszcza że wcale nie musieliśmy go przegrać. Zawodnicy zagrali z pełnym zaangażowaniem. Chcielibyśmy tak grających i ambitnie walczących chłopaków widzieć w każdym meczu. Cieszy, że chłopcy zaczynają śmielej szukać swoich szans po strzałach zza pola karnego, z czym mieliśmy problem w poprzedniej rundzie. Staraliśmy się grać konsekwentnie. Nieźle nam to wychodziło, ale znów dały o sobie przypomnieć nasze indywidualne błędy, po których straciliśmy dwie bramki. Ani na moment nie poddaliśmy się i do końca walczyliśmy o zdobycie wyrównującej, a później kontaktowej bramki. Chcielibyśmy również podziękować Rodzicom za doping. Jak zawsze pięknie nas wspierają, są z nami na dobre i na złe.

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: Liga Okręgowa Młodzika Starszego (Kielce, 07.04.2024)
Moravia Morawica 4:0 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Oskar Staniec, Filip Gołąbek, Marcin Kołomański, Bartłomiej Bartosz, Leon Białek, Marcel Olter, Adam Suliga, Miłosz Stęplewski, Filip Nowacki, Jakub Kaczmarski, Mateusz Rabiej, Oleksandr Novodran, Jan Domoń, Szymon Szeląg, Jakub Słotwiński, Franciszek Januchta.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Mieliśmy swoje okazje, których niestety nie udało nam się zamienić na bramki. Po raz kolejny ogromne podziękowania dla Rodziców, którzy nas wspierają niezależnie od tego czy jest dobrze czy jest źle… Najbliższe mecze rozegramy z Orlętami Kielce zarówno w 2 Lidze jak i w klasie okręgowej. To będą dla nas takie kieleckie derby, które z pewnością będą rządzić się swoimi prawami. Od jutra musimy myśleć już tylko o tych najbliższych meczach, ponieważ z pewnością emocji nie zabraknie.

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 07.04.2024)
Celsium Skarżysko-Kamienna 8:0 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto, Tutaj, Kuc, Jastrzębski, Koszara, F. Wijas, P. Wijas, Świeboda, Kołomyja, Bera, Kutyła, Koszara, Kowalski, Stępień, Filipek, Jabłoński, Kozakowski Michalski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W kolejce inaugurującej rozgrywki II ligi wysoko przegraliśmy w Skarżysku. Gospodarze szybciej operowali piłką i grali bardziej zdecydowanie. My dziś mieliśmy problem z budowaniem akcji. Mamy nadzieję, że ten dzisiejszy „zimny prysznic” podziała na chłopców mobilizująco. Niestety w dzisiejszym meczu Piotrek Wijas złamał obojczyk i czeka go dłuższa przerwa od treningów. Na powrót Piotrka czekamy wraz z zespołem. Jest dla nas ważnym zawodnikiem.

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 07.04.2024)
KS DAP Kielce 1:3 STAR Starachowice
Bramka: Olbratowski.
KS DAP Kielce: Kusto – Cedro, Tutaj, Dulak, Pasternak, Stępień, Kwiatek, Olbratowski, Sojka, Pękalski, Świeboda, Del Favero, Jagodziński, Koszara.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W niedzielnym meczu przeciwko drużynie Staru Starachowice otwarcie należy powiedzieć, że przespaliśmy 1 połowę spotkania. Dużo niedokładności, mało komunikacji na boisku doprowadziło do utraty trzech bramek. W drugiej połowie widzieliśmy już inny, odważniej grający zespół. Częściej niż w pierwszej odsłonie przebywaliśmy w polu karnym rywali. Kilka strzałów, słupek, bramka (ale niestety z minimalnego spalonego) no i w końcu gol Oskara Olbratowskiego pokazały, że drużyna jeśli bardziej uwierzy w siebie jest w stanie zrobić dużo pozytywnych rzeczy na boisku. Dziękujemy chłopakom za wysiłek jaki włożyli w dzisiejsze spotkanie.

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe: Liga Trampkarza Starszego 2009 (Kielce, 06.04.2024)
KS DAP Kielce 5:5 Moravia Morawica

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Na inaugurację rozgrywek ligowych remisujemy u siebie z zespołem Moravii. Pierwsza połowa, w której kontrolowaliśmy przebieg spotkania była poprawna w naszym wykonaniu. Druga połowa niestety nie zasługuje na słowa żadnego komentarza, w której daliśmy sobie strzelić 5 bramek. Wynikało to przede wszystkim z lekceważącego podejścia do gry w piłkę nożną.

KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Rozgrywki ligowe: Liga Juniora Młodszego (Kielce, 07.04.2024)
KS DAP Kielce 9:0 Lechia Strawczyn

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Pierwszy mecz ligowy zakończony zwycięstwem po dobrej grze oraz kontroli na przestrzeni całego spotkania.

#tufutbolstajesiepasja