Podsumowanie weekendu – 6/7 stycznia 2024

Pierwszy weekend Nowego Roku był dość pracowity dla naszych zawodników i zawodniczek. Nasze ekipy uczestniczyły w pierwszych turniejach i grach kontrolnych po dłuższej przerwie. Zapraszamy do relacji.

KS DAP Monroe (TT 2016-2018)
Turniej piłkarski dla dziewczynek (Kielce, 07.01.2024)
Orlęta Kielce – KS DAP Kielce – Moravia Morawica – KSP Kielce

Trenerzy Monika Czerwiak i Adrianna Majecka:
Na hali przy ul. Warszawskiej odbył się turniej dla dziewczynek. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: DAP Kielce, KSP Kielce, Moravia Morawica i gospodarz Orlęta Kielce. Zawodniczki DAP-u były najliczniejszą drużyną. Na turnieju pojawiło się 13 z 15 zawodniczek. Turniej odbywał się w formule 3×3, na 3 boiska, 6 minut mecz. Każda zawodniczka grała na tyle dużo, że pod koniec turnieju nie miały już siły na kolejne rozgrywki. Każda zawodniczka dostała medal i mały upominek.

KS DAP U9 (TT 2015A)
 Gra kontrolna (Bilcza, 06.01.2024)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Rozegraliśmy sparing, trwający 100 minut na dwóch boiskach jednocześnie. Było to wartościowe spotkanie w naprawę dobrych warunkach.

KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Kielce, 06.01.2024)
KS DAP Kielce – FA Jędrzejów
KS DAP Kielce: Wojciech Karcz, Jakub Łopatowski, Jan Wykręt, Maciej Kaczmarczyk, Marley Flis, Kazimierz Stróżyk, Filip Chmielewski, Aleksander Dziub, Gerard Gierada, Jan Rokicki, Wojciech Bilski, Mieszko Tomala, Wiktor Spychaj, Antoni Mizdrak, Antoni Wydrych.

Tego dnia drużyna TT15B rozegrała sparing z zespołem FA Jędrzejów. Rozegraliśmy 3 mecze po około 30 minut na dwóch boiskach równocześnie. W pierwszym meczu nasza gra była chaotyczna oraz występowały duże problemy ze skutecznością. W dwóch kolejnych meczach wyglądało to już dużo lepiej pod względem drużynowym i indywidualnym, dzięki czemu rywalizacja była już wyrównana.

KS DAP U12 (TT 2012A)
Turniej piłkarski Futbol na Tak (Głuchołazy, 04-07.01.2024)
Wkrótce więcej informacji.

KS DAP U13 (TT 2011)
Gra kontrolna (Morawica, 07.01.2024)
Moravia Morawica 8:1 KS DAP Kielce
Bramki: Piotr Szcześniak.
KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Jakub Bujak, Igor Jaros, Adam Suliga, Dominik Sobaś, Oskar Staniec, Filip Gołąbek, Mateusz Rabiej, Filip Nowacki, Kamil Kisio, Krystian Bozowski, Szymon Szeląg, Filip Cielibała, Franciszek Januchta, Marcin Kołomański, Tymon Drezno, Miłosz Stęplewski, Piotr Szcześniak.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Początek Nowego Roku niestety nie może zostać zapisany do udanych. Dobrze, że udało się strzelić bramkę, po indywidualnej akcji strzelca bramki. Cieszy również frekwencja zawodników na meczu. Zjawiło się aż 17 osób. To pokazuje, że na pewno chłopakom w jakimś stopniu zależy na drużynie, za co trzeba pochwalić. To był nasz dopiero pierwszy sparing. Przed nami sporo grania. Wierzymy, że w następnych meczach będziemy lepiej funkcjonowali na boisku.

KS DAP U16 (TT 2008)
KS DAP Kielce 4:5 KKP Korona U15
Bramki: Tyczkowski 2, Kolda, Kochanowski.
KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Bobra, Winiarczyk, Franczak, Szczepanek, Wieczorek, Masztalerz, Troczyński, Kochanowski, Tyczkowski, Gospodarek, Sieczko, Sztandera, Milczarek, Kita, Gajda, Kolda, Pawlik, Francikiewicz)

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Pierwszy mecz kontrolny w Nowym Roku z ciekawym przeciwnikiem, rywalizującym na poziomie centralnym. W tym meczu gramy na dwie jedenastki. Pierwsza połowa to świetna część w naszym wykonaniu, jesteśmy konsekwentni i stwarzamy sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych, co skutkuje wynikiem 3:1 do przerwy. Niestety po przerwie szybko tracimy dwie bramki i mamy remis. Udaje nam się wyjść na prowadzenie, lecz brakuje nam koncentracji i mecz kończy się wynikiem 4:5. Ten mecz daje nam dużo kwestii do przemyśleń i nad którymi będziemy pracować w okresie przygotowawczym. Za tydzień udajemy się do Końskich.