Podsumowanie weekendu – 8/9 czerwca 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze młodsze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Starsze natomiast rozpoczęły już rywalizację w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do relacji.

KS DAP U7 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 07.06.2024)

KS DAP Kielce: Adam Gałązka, Patryk Frydrych, Leo Zachariasz, Olek Żurawski, Jeremi Piątkowski, Antek Łaskawiec, Filip Pałka, Wojtek Pałka, Bartosz Bawoł, Ignacy Tercz, Oliwier Mańka, Jan Rudkowski, Ignacy Gąsiorek, Tymon Woźniak, Marcel Głąb, Maks Żak, Oliwier Kaczmarczyk, Wojtek Mazur, Ignacy Tiuturski, Jan Góral.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W piątkowe popołudnie nasza drużyna zmierzyła się z TT 16B. Podzieliliśmy chłopców na 2 drużyny. W pierwszej godzinie gry widać było bardzo dużą różnicę w grze. Cześć naszych zawodników przeszła zupełnie obok meczu. W 2 godzinie gry po wymianie na kolejną 10 zawodników gra się wyrównała stworzyliśmy znacznie więcej akcji bramkowych. Na spore wyróżnienie zasłużył nasz bramkarz Jaś który zaliczył w tym dniu bardzo dużo udanych interwencji. Dziękujemy drużynie TT 16B za sparing.

 

KS DAP U7 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Nowiny, 08.06.2024)

Moravia Morawica – KS DAP Kielce – Orlęta Kielce

KS DAP Kielce: Aleksander Suchenia, Łukasz Gołąbek, Aleksander Zachura, Leon Kutyła, Jan Bełkowski, Jakub Figura, Aleksander Piątek, Piotr Trojan, Antoni Żołądek, Adam Butenko, Stanisław Szewczyk, Kuba Ziębiński, Witold Prędota, Jakub Bujak, Wiktor Grabalski, Tymon Dyrdół.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W sobotę nasza drużyna udała się do Nowin żeby zagrać z drużyną NAF Nowiny. Zagraliśmy na 2 boiskach jednocześnie i mimo tego że było bardzo gorąco to chłopcy wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i chęcią zdobywania bramek. Stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych i dobrze wyglądaliśmy w grze 1×1. Sparing na bardzo duży plus. Dziękujemy drużynie NAF Nowiny na sparing.

 

KS DAP U8 (TT 2016A)
Turniej Progress Cup (Kleszczów, 8-9.06.2024)

KS DAP Kielce: Franciszek Wojton, Bartosz Tuźnik, Oskar Boszczyk, Jakub Konczewski, Jakub Makuch,, Szymon Marek, Ksawery Cieślicki, Maksymilian Szkurłat, Mikołaj Jurkowski, Tomasz Sadowski, Filip Papież, Tymon Szlufik.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W dniach 8-9 czerwca 2024 drużyna Top Talent 2016A rozegrała mocno obsadzony turniej Progress Cup w Kleszczowie. Bardzo atrakcyjny weekend pełen emocji przeżyli zawodnicy grupy TT2016A. Był to turniej z najlepszą organizacją jak dotąd spośród wszystkich naszych wyjazdów. Oprócz zapewnionej bardzo dużej ilości minut gry chłopcy mogli spędzać czas w strefie rekreacyjnej,  gdzie mogli korzystać z różnych piłkarskich gier i zabaw. Na wieczór zwieńczeniem dnia była wizyta w aquaparku, gdzie zawodnicy mogli poszaleć i zregenerować się. Jeśli chodzi o aspekt sportowy można powiedzieć, że jesteśmy połowicznie zadowoleni. Bardzo dobre mecze przeplataliśmy bardzo złymi występami. Pierwszego dnia rozgrywki kończymy bilansem 3 zwycięstwa, 2 porażki, drugiego: 2 zwycięstwa, 3 porażki. Trzeba też przyznać że pierwszy raz zagraliśmy systemem 5+1. Rozgrywki były prowadzone systemem ligowym, więc z dorobkiem 15pkt zajmujemy 7 miejsce. Bardzo dużo gry, nauki na własnych błędach, dużo bardzo dobrych momentów i pięknych bramek. Ten turniej dużo nas nauczył i dużo z niego wyciągniemy. Bardzo dziękujemy za pomoc rodzicom, szczególnie za głośny i kulturalny doping. Drużyny, z którymi się mierzyliśmy: AP Będków, GLKS Miazga Brójce, ŁKS Łódź I, ŁKS Łódź II, LKS Lubochnia,  MABO Piotrków Trybunalski, UKS Okęcie Warszawa, AP Bumerang Wrocław, Boruta Zgierz, KKS Koluszki.

 

KS DAP U8 (TT 2016B)
Gra wewnętrzna (Kielce, 07.06.2024)

KS DAP Kielce: Kajetan Dziewięcki, ⁠Zapała Leon, ⁠Franciszek Marek, ⁠Franciszek Skuza, Kacper Boksa, Aleksander Wałek, Antoni Jopek, Jakub Wołowski, Dawid Pietruszka, Andrii Kotenko, Mikołaj Życki, Ryszard Puchała, Kuba Musiał, Tymon Zapała, Kacper Janczyk, Szymon Gronostaj, Mikołaj Piątkowski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

W dniu 7.06 chłopcy z grupy TOP Talent 2016 B rozegrali sparing z drużyna TT 2017 A. Była to bardzo pożyteczna gra ze względu na to, że poziom prezentowany przez obie drużyny był bardzo zbliżony. Cieszy to, że chłopcy chętnie wchodzili w pojedynki 1×1 jednak brakowało rozwiązania sytuacji podaniem w pojedynkach 2×1. Wszyscy zawodnicy mogli spróbować swoich sił na każdej z pozycji. Każdy z chłopców wykazał się dużym zaangażowaniem. Dziękujemy przeciwnikom za sparing w sportowej atmosferze.

 

KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe – Żak (Nowiny, 08.06.2024)

KS DAP Kielce – Astra Piekoszów – NAF Nowiny I – NAF Nowiny II – KSZO Galacticos Ostrowiec I – KSZO Galacticos Ostrowiec II.
KS DAP Kielce: Leon Czech, Alek Cielecki, Tymon Szkurłat, Tymon Cielecki, Gerard Gierada, Oliwier Nowak, Franciszek Kowalski, Kamil Koruba, Maksymilan Sternak, Szymon Markowski, Ignacy Świątek.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Turniej w Nowinach na 3 boiskach równolegle w formule 7×7. Tego dnia mieliśmy lepsze oraz gorsze momenty. W niektórych meczach mieliśmy duże problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, chłopcy zbyt wolno podejmowali decyzje o podaniu lub strzale, w obronie popełnialiśmy proste błędy min.: gubiliśmy krycie, brakowało zaangażowania w odbiorze piłki po stracie. Były również mecze, w których my prowadziliśmy grę, chłopcy dobrze budowali grę, przy czym szukali wolnych przestrzeni do podania piłki i wygrywali dużo pojedynków 1×1 w bocznych sektorach boiska. Reasumując, bardzo pożyteczny i intensywny turniej, który pokazał nam nad czym musimy pracować, dziękujemy drużynie NAF Nowiny za zaproszenie.

 

KS DAP U9 (TT 2015B)
Rozgrywki ligowe – Żak (Zagnańsk, 09.06.2024)

DAP Kielce I – DAP Kielce II – Cosmos Zagnańsk – Granat Borki – SAR Przyjmo – TOP-SPIN Promnik
KS DAP Kielce: Dominik Pęczkowicz, Oliver Paradowski, Dawid Materek, Kacper Kozakowski, Franciszek Smutek, Wiktor Spychaj, Jeremi Wzorek, Wiktor Soboń, Leo Paczkowski, Jan Wykręt, Jan Rokicki, Wojciech Karcz, Maciej Kaczmarczyk, Jakub Łopatowski.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:

Drużyna TT15B rozegrała ostatni turniej ligowy w Zagnańsku. Drużyna DAP I zaprezentowała się na turnieju bardzo dobrze, popisując się dobrą skutecznością oraz grą w obronie. Natomiast Drużyna DAP II popełniła stanowczo za dużo błędów w obronie oraz w pierwszych spotkaniach miała problemy w konstruowaniu akcji ofensywnych.

 

KS DAP U10 (TT 2014A)
Turniej Future Cup (Kielce, 26.05.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

DAP Kielce Top Talent 2014A do turnieju Future Cup rozgrywanym w Kielcach na boisku Orląt zgłosiliśmy dwie ekipy. Przyszło nam rywalizować z: FC Mundialito, AP SKS Star Starachowice, Puszcza Niepołomice, Orlęta Kielce I i II, Drogowiec Jedlińsk oraz MKS Opolanin Opole Lubelskie. Jak to w piłce bywa, obie drużyny zapisały swoją własną, osobną historię. DAP I zajął finalnie 2 miejscem, a DAP II zajął finalnie 7 miejsce. Jeśli chodzi o DAP II to popełniliśmy za dużo błędów, co zaważyło na zajętym przez nas miejscu. W dniu dzisiejszym wzmocniło nas 3 zawodników z kadry B, którzy swoją postawą dali jasny sygnał, iż aspirują do gry w kadrze A. Warto dodać, iż królem strzelców zawodów został Wiktor Ożugowski. Kolejne cenne doświadczenie za nami, które w przyszłym tygodniu zweryfikuje wymagający rywal – Hutnik Kraków.

 

KS DAP U10 (TT 2014B)
Rozgrywki ligowe (Masłów, 08.06.2024)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała ostatni turniej ligowy. Tym razem wybraliśmy się do Masłowa i znów w okrojonym składzie gdyż 3 zawodników zasiliło kadrę A na turnieju w Kielcach. Pozostała część naszej drużyny wypadła w Masłowie bardzo pozytywnie. Za tydzień wyruszamy do Włoszczowy na mecz kontrolny z Hetmanem Włoszczowa.

 

KS DAP U11 (TT 2013A)
Turniej Bania Cup (Białka Tatrzańska, 8-9.06.2024)

Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:

W dniach 8,9.06 rozegraliśmy drugi turniej wyjazdowy, odkąd prowadzimy zespół TT 2013. Można powiedzieć, że utrzymaliśmy poziom sportowy. W turnieju BANIA CUP brało udział 16 zespołów. Po meczach rozegranych w sobotę w swojej grupie uplasowaliśmy się na 4 miejscu, co dało nam możliwość rywalizacji o miejsca 5-8 podczas niedzielnych spotkań. Musimy powiedzieć, że sobotnie granie nie poszło po naszej myśli. Natomiast w niedzielę po sobotnim wieczornym grillu i świetnej integracji z zawodnikami zagraliśmy bardzo dobre zawody. Brawo Drużyna. Rodzice zawodników podczas trwania turnieju jak zwykle zasłużyli na złoty medal. Musimy stale dążyć do tego poziomu gry.

 

KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe: II Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego (Piekoszów, 08.06.2024)

Astra Piekoszów 0:2 KS DAP Kielce

Bramki: Nowacki, Kołomański.

KS DAP Kielce: Chabior, Kaczmarski, Dąbrowski, Kołomański, Olejarczyk, Suliga, Szeląg, Stęplewski, Nowacki, Staniec, Sojda, Białek.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:

Rozegraliśmy kolejny mecz ligowy z drużyną Astry. Przeciwnik okazał się bardzo wymagający. Chłopcy pokazali charakter i zakończyliśmy spotkanie wygraną. Bramki zdobywaliśmy po stałych fragmentach gry(rzuty rożne). Najpierw Filip Nowacki wykazał się najlepszym sprytem w polu karnym. Następnie swoje trafienie dołożył Marcin Kołomański kapitan drużyny w tym spotkaniu. Cieszy zwycięstwo szczególnie z zespołem w bezpośrednim kontakcie w tabeli. Gratulacje dla chłopców. Podziękowania dla naszych stałych kibiców czyli rodziców chłopców za doping podczas całego meczu. Kolejne ostatnie spotkanie w tym sezonie rozegramy w sobotę z Nowinami. Liczymy na dobry występ i kolejne trzy punkty.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 09.06.2024)
KS DAP Kielce 1:7 KSZO Ostrowiec Św.

Bramki: Pękalski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W ostatnim meczu sezonu podejmowaliśmy u siebie ekipę KSZO Ostrowiec. Niestety to był słaby występ naszego zespołu. W wielu momentach ekipa gości była po prostu lepsza, wykorzystywała nasze błędne decyzje, brak reakcji oraz szybciej operowała piłką. My potrafiliśmy zagrać i zdominować wydarzenia na boisku jedynie przez 20 minut w drugiej połowie, ale to zbyt mało żeby myśleć o wygraniu meczu. Bramkę dla Naszego zespołu ładnym strzałem zza szesnastego metra zdobył Krzysztof Pękalski. Grając z najsilniejszymi ekipami w województwie, drużyna zdobyła cenne doświadczenie i na tej bazie będziemy pracować dalej, myśląc o kolejnych etapach rozwoju naszych zawodników.

 

KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 08.06.2024)
Piast Chęciny 2:5 KS DAP Kielce

Bramka: Kusto x3, Filipek, Olbratowski.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

Mecz z Chęcinami zaczęliśmy bardzo dobrze. Toporowski posłał dokładną piłkę na wolne pole a Olbratowski wyprowadził nas na prowadzenie. Kolejne bramki strzelaliśmy po uderzeniach z dystansu. W pierwszej połowie potrafiliśmy spokojnie budować akcje, utrzymywać się przy piłce, w odpowiednich momentach zmieniać stronę i w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku prowadząc do przerwy 5:1. W drugiej połowie na boisku panował chaos i dwie drużyny prostymi środkami chciały szybko tworzyć sytuację. Z naszej gry w drugiej połowie nie byliśmy zadowoleni. Gdy dochodziliśmy do sytuacji to zdecydowanie brakowało nam zimnej krwi w wykończeniu sytuacji. Ostatecznie jednak zdecydowanie wygrywamy w Chęcinach. Nasza drużyna tym zwycięstwem zapewniła sobie wygranie II ligi. Gratulacje dla całej drużyny!

#tufutbolstajesiepasja