🏆 Mecz sparingowy
🚌 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 23 – 36 KS DAP U-9
🔝 Strzelcy: Troczyński ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽, Bednarski ⚽⚽⚽⚽, Bracha ⚽⚽⚽, Doroz ⚽⚽⚽, Kowalczyk ⚽⚽⚽, Piotrowski ⚽⚽⚽, Simkiewicz ⚽⚽⚽, Tyński ⚽⚽, Dereniewicz ⚽⚽, Malec ⚽⚽, Dzieniszewski ⚽, Giza ⚽, Grela ⚽, Kułaga ⚽.
📝 Skład: Bednarski, Bracha, Dereniewicz, Doroz, Dzieniszewski, Giedyk, Giza, Kowalczyk, Lelas, Malec, Piotrowski, Simkiewicz, Troczyński, Tyński, Turkowski, Wzorek, Grela, Kułaga, Flaczyński
🗣️ Trener Dawid Kukła: Piękna sobota i świetna gra DAPowców w Niecieczy. Zagraliśmy na dwóch boiskach jednocześnie, by zwiększyć ilość minut spędzonych na boisku, stąd też wynik rodem z piłki ręcznej. Naprawdę nasza gra mogła cieszyć oko, podobnie jak wysoka skuteczność. Bardzo cieszy też nas fakt, że udaje nam się podejmować rywalizację z akademiami piłkarskich klubów z Ekstraklasy. Niebawem rewanż w Kielcach.

📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🚌 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 8 – 8 KS DAP U-10
🔝 Strzelcy: Waniak ⚽⚽⚽⚽, Nowak ⚽⚽, Wilkus ⚽, Jaśkowski ⚽
📝 Skład: Frańczak – Kaczmarczyk, Łakomiec, Nawrocki, Bukała, Wilkus, Lisowski, Sułowski, Meresiński, Waniak, Nowak, Głowacki, Dobosz, Biadun, Miechowicz, Słapek, Haraźny, Sobaś, Ziomek, Jaśkowski i Ryś
🗣️ Trener Tomasz Rybiński: Jesteśmy bardzo zadowoleni z sobotniej gry chłopców. Przez blisko 120 minut mieliśmy możliwość rywalizacji z jedną z najlepszych drużyn w naszym regionie. Na boisku widać było bardzo dużą jakość piłkarską po obu stronach. Mimo, że nie ustrzegliśmy się pojedynczych błędów zarówno w fazie obrony jak i ataku uważamy, że pod względem intensywności gry a także biorąc pod uwagę aspekt techniczno-taktyczny w naszym wykonaniu był to jeden z naszych najlepszych meczy w ostatnim czasie. Bardzo dziękujemy za gościnę i liczymy na rewanż w Kielcach już niebawem 🙂.

📝 KS DAP U-12 (TT2010)
🏆 Liga Okręgowa Młodzik Młodszy, grupa 2
🚌 GKS Góral Górno 0 – 10 KS DAP U-12
🔝 Strzelcy: Kozakowski ⚽⚽⚽, Cedro ⚽⚽, Stępień ⚽⚽, Hyb ⚽, Sojka ⚽, Olbratowski ⚽
📝 Skład: Kusto, Filipek, Toporowski, Bera, Stępień, Hyb, Cedro, Kozakowski, Sojka, Olbratowski, Jastrzębski, Dulak, Michalski
🗣️ Trener Łukasz Polak: W sobotę zainaugurowaliśmy zmagania ligowe w kategorii młodzika młodszego z drużyną Górala Górno. Był to pierwszy mecz o punkty chłopców w dziewięcioosobowej piłce. W 10 minucie wyszliśmy na prowadzenie po golu Olka Kozakowskiego. Od tego momentu było widać dużą przewagę naszej drużyny, tworzyliśmy sytuację za sytuacją. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:0. Cieszy to, że zagraliśmy „na zero z tyłu”. W dzisiejszym spotkaniu bardzo dobrze spisywali się Adrian Filipek i Olek Kozakowski. Pierwszy z nich świetnie rozbijał ataki gospodarzy, a Olek wykreował kilka sytuacji kolegom, kończąc mecz z trzema golami i asystą.

📝 KS DAP U-15 (TT2007/2008)
🏆 II Liga Świętokrzyska Trampkarz Starszy
🚌 Łysica Bodzentyn 6 – 0 KS DAP U-15
📝 Skład: Majdański – Błaszczyk, Boksa, Wzorek, Foks – Wyrozumski, Kita, Wieczorek, Winiarczyk, Frańczak – Mądzik (Kamiński, Cecot, Sztandera, Markiewicz, Szczepanek)
🗣️ Trener Tomasz Ćwil: Pierwsza połowa spotkania to dominacja fizyczna przeciwnika, który ograniczył się do wybijania piłek do przodu. W ten sposób zdobył 4 bramki do przerwy. Nasi zawodnicy próbowali utrzymywać się przy piłce, jednak każda próba kończyła się agresywnym przerwaniem akcji. Po przerwie tempo gry było szybsze i udało nam się stworzyć kilka sytuacji bramkowych. Niestety zabrakło skuteczności pod bramką przeciwnika. Łysica dołożyła jeszcze dwie bramki w drugiej połowie. Jestem zadowolony z drugiej połowy – zawodnicy realizowali to, czego uczymy ich na treningach. Chcieli grać w piłkę i czuli, że są drużyną na wyższym poziomie piłkarskim. Nadmienić należy również, że w meczu wystąpiło tylko pięciu zawodników z rocznika 2007. Pozostali to zawodnicy urodzeni w 2008 i 2009 roku.

📆 NIEDZIELA:

📝 KS DAP U-13 (TT2009)
🏆 II Liga Świętokrzyska Trampkarz Młodszy
🚌 Wicher Miedziana Góra 2 – 1 KS DAP U-12
🔝 Strzelcy: Kwiecień ⚽
📝 Skład: Kamiński, Błaszczyk, Chałan, Majka, Klamka, Sztandera, Masztalerz, Kita, Wieczorek, Sieczko, Gajda (Majdański, Troczyński, Kołomyja, Świątek, Kwiecień, Kochanowski)
🗣️ Trener Adrian Leszczyński: Od początku spotkania byliśmy zespołem, który kreował grę. Przeciwnik starał się nam przeszkadzać i wybijać z rytmu. Stworzyliśmy sobie trzy dogodne sytuacje bramkowe, ale zabrakło zimnej krwi.
Przeciwnik odpowiedział jednym trafieniem. Przebieg drugiej połowy wskazywał na to, że zdołamy odwrócić losy meczu, gdyż przez większość czasu przebywaliśmy na połowie przeciwika. Gospodarze skoncentrowali się kontratakach i to im się udało w 70. minucie. Cień nadziei na 3 minuty przed końcem dał Kwiecień, uderzając z dystansu. Niestety zabrakło czasu aby doprowadzić do remisu. Szkoda straty punktów, bo nie zasłużyliśmy na porażkę w tym meczu.
Duże znaczenie odegrały w tym meczu warunki fizyczne – przypomnę, że gramy w starszej kategorii wiekowej.