Podsumowanie weekendu – 9/10 grudnia 2023

Ten weekend obfitował w rozegranych wiele turniejów i gier kontrolnych. Zapraszamy do lektury. 

KS DAP U7 (TT 2017A)
Gra kontrolna (Kielce, 09.12.2023)
KS DAP Kielce – Brain&Body Chmielnik
KS DAP Kielce: Franek Łaskawiec, Ignacy Gąsiorek, Kuba Bujak, Ignacy Tercz, Jan Góral, Leo Zachariasz, Patryk Frydrych, Oliwier Kaczmarczyk, Maks Żak, Leon Kutyła, Oliwier Mańka, Aleksander Piątek, Antoni Łaskawiec.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W sobotę nasza drużyna rozegrała sparing z drużyną BRAIN&BODY Chmielnik. Mecz toczył się na 2 boiskach jednocześnie, co zapewniło dużo grania każdemu zawodnikowi. Chłopcy wyglądali bardzo dobrze w ataku, co przyniosło dużo zdobytych bramek. Słabiej z naszej strony wyglądało otwarcie gry od bramki, nad czym musimy popracować na kolejnych treningach. Z każdym tygodniem coraz lepiej wyglądają nasze pojedynki 1×1. U chłopców było widać duże zaangażowanie i zaczynają dostrzegać kolegów na boisku, co nas trenerów bardzo cieszy bo dzięki temu stworzyli kilka fajnych akcji.

KS DAP U7 (TT 2017B)
Gra kontrolna (Nowiny, 10.12.2023)
NAF Nowiny – Naprzód Jędrzejów – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Aleksander Suchenia, Tymon Woźniak, Wiktor Grabalski, Maks Dyraga, Tomasz Brelak, Kuba Ziębiński, Tymon Dyrdół, Wiktor Staniec, Wojciech Pałka, Filip Pałka, Ignacy Tiutiurski, Marcin Kamiński, Aleksander Żurawski.

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W niedzielę nasza drużyna wybrała się do Nowin gdzie zagrali z zespołami NAF Nowiny i Naprzód Jędrzejów. Mecze toczyły się na 2 boiskach jednocześnie, chłopcy po śpiącym początku z każdą minutą wyglądali coraz lepiej. Widać było dużo radości z gry i duże zaangażowanie. Stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych ale troszkę słabiej wyglądała gra w obronie nad czym musimy popracować. Grupa robi coraz większe postępy, co dobrze rokuje na przyszłość.

KS DAP U8 (TT 2016A)
Turniej Mikołajkowy Orlęta Kielce (Kielce, 09.12.2023)
Orlęta Kielce – KS DAP Kielce – Star Starachowice – Wicher Miedziana Góra – Klonówka Masłów – Moravia Morawica
KS DAP Kielce: Filip Papież, Maksymilian Saletra, Oskar Boszczyk, Franciszek Słopiecki, Kacper Nowakowski, Wojciech Handzel, Maksymilian Szkurłat, Mikołaj Jurkowski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
Trzeba przyznać, że chłopcy tego dnia zostawili na boisku dużo serca. W każdym meczu wykazali się dużą walecznością i zaangażowaniem. Bardzo sprawnie działała asekuracja i zamienność pozycji. Na 4 mecze z 6 zachowaliśmy czyste konto. W naszej drużynie najlepszym zawodnikiem został wybrany Oskar Boszczyk. Dziękujemy za bardzo dobrą organizację turnieju zespołowi Orlęta Kielce. Rodzicom za kulturalne dopingowanie swoich pociech.

KS DAP U7 (TT 2016A)
Turniej Piłkarski Kielce DAP CUP (Kielce, 10.12.2023)
KS DAP Kielce – Star Starachowice – Wicher Miedziana Góra – KKP Korona Kielce – Brain&Body Chmielnik – Baszta Rytwiany – KADET Ostrowiec Św.
KS DAP Kielce: Bartosz Tuźnik, Ksawery Cieślicki, Franciszek Wojton, Tymon Szlufik, Aleksander Jasnos, Jakub Konczewski, Jakub Ozga, Filip Synowski, Julian Grudzień, Kornel Bugajski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
10 grudnia drużyna Top Talent 2016A rozegrała turniej, w którym byliśmy gospodarzem. Tego dnia drużyna Top Talent 2016 A rozgrywała turniej w roli gospodarza lecz nie była zbyt gościnna, chłopcy po końcowej klasyfikacji zajmują 1 miejsce z bilansem 4 wygranych i 2 remisow. Oczywiście dla nas trenerów nie miejsca w tabeli były najważniejsze a to jak chłopcy przekładają naukę na treningach na swoje mecze. Cieszy że w sytuacjach w przewadze liczebnej dostrzegają coraz częściej swoich kolegów, takie akcje tego dnia przyniosły nam wiele bramek. Każdy z chłopców próbował sił na każdej pozycji i wywiązywał się ze swoich zadań. Ten turniej daje nam dużo materiału do analizy. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Ksawery Cieślicki natomiast najlepszym zawodnikiem całego turnieju trenerzy wybrali Bartosza Tuźnika.

KS DAP U7 (TT 2016B)
Turniej Piłkarski Kielce DAP CUP (Kielce, 10.12.2023)
KS DAP Kielce – Star Starachowice – Wicher Miedziana Góra – KKP Korona Kielce – Brain&Body Chmielnik – Baszta Rytwiany – KADET Ostrowiec Św.
KS DAP Kielce: Kacper Boksa, Tomasz Sadowski, Ignacy Wypniewski, Mikołaj Życki, Antoni Jopek Nikodem Szybalski, Adam Dulnik, Gustaw Armański Franciszek Marek, Leon Sitarski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W turnieju udział wzięło 8 zespołów. Zdecydowanie silniejszych niż te, z którymi mierzyliśmy się w lidze, co przełożyło się na słabsze wyniki. Ten turniej pokazał nam co jest do poprawy, a także to że bez zaangażowania nie damy rady mierzyć się z lepszymi zespołami, którzy grają szybciej i dokładniej. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Tomasz Sadowski.

KS DAP U9 (TT 2015A)
Gra kontrolna (Ostrowiec Św., 09.12.2023)
KSZO Galacticos Ostrowiec Św. – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Szymon Markowski, Franek Kowalski, Wojtek Wyszomirski, Antek Konopka, Tymon Szkurłat, Tymon Cielecki, Alek Cielecki, Olek Barański, Ignacy Świętek, Kamil Koruba, Jan Rybka.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Kolejna gra kontrolna, tym razem z KSZO Galacticos Ostrowiec Św. które prezentowało się dobrze w pierwszym ustawieniu i w tym czasie wynik oscylował koło remisu. Całkiem niezła gra z naszej strony, fajnie się oglądało nasze spotkanie.

KS DAP U19 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Kielce, 09.12.2023)
KS DAP Kielce – NAF Nowiny
KS DAP I Kielce: Jacek Figiel, Gerard Gierada, Jan Rokicki, Maksymilian Sternak, Aleksander Dziub, Wiktor Spychaj.
KS DAP II Kielce: Wojciech Karcz, Antoni Wydrych, Jan Wykręt, Filip Chmielewski, Maciej Kaczmarczyk, Wojciech Bańka, Mieszko Tomala.

Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Tego dnia drużyna TT15B rozegrała sparing z drużyną NAF Nowiny. Chłopcy rywalizowali na dwóch boiskach równocześnie przez prawie 2 godziny. Widać coraz większe postępy w grze ofensywnej chłopców, tworzą sporo sytuacji drużynowych często dochodząc do sytuacji strzeleckich. Drużyna DAP I popisała się bardzo dobrą skutecznością, co spowodowało że końcowy wynik był na naszą korzyść. Drużyna DAP II popełniała więcej błędów w defensywie przez co mecz zakończył się remisem lub nieznaczną przewagą na korzyść przeciwnika.

KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra wewnętrzna (Kielce, 09.12.2023)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna Top Talent 2014A przy odwołanym sparingu ze strony przeciwnika rozegrała sparing wewnętrzny. Chłopcy rywalizowali przez blisko 2h. Za tydzień wyjazd do Radomia na gry kontrolne z Radomiakiem.

KS DAP U10 (TT 2014B)
Gra kontrolna (Końskie, 10.12.2023)

Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W niedzielę nasza drużyna zmierzyła się z drużyną Champions Końskie. Graliśmy jednocześnie na dwóch boiskach 4+1 i 3+1. Na obu boiskach gra toczyła się na dużej intensywności, co przekładało się na dużą ilość strzelanych bramek. Chłopcy grali z dużym zaangażowaniem, z upływem czasu gra stawała się bardziej niedokładna. Dziękujemy drużynie z Końskich za zaproszenie a rodzicom gospodarzy.

KS DAP U11 (TT 2013A)
Turniej piłkarski Moravia CUP (Bilcza, 09.12.2023)
Moravia Morawica – FA Jędrzejów – KKP Korona Kielce – Góral Górno – Kamienna Brody – NAF Nowiny – Nida Sobków
KS DAP Kielce: Michał Marczewski, Jan Różański, Franciszek Krysiński, Filip Wzorek, Ksawery Konwicki, Dawid Dzieniszewski, Bartosz Kowalski, Damian Błaszczyk, Alan Biskupski, Maksym Masternak.

Trenerzy Tomasz Sadko i Marcin Kośmicki:
Nasi zawodnicy z rocznika 2013 grupy Top Talent A, pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony na Turnieju w Bilczy. Gratulacje dla całej drużyny za świetną postawę. Bardzo dobra praca w wykonaniu naszej drużyny. Pochwała należy się dla każdego z zawodników, ponieważ podeszli bardzo ambitnie do całego turnieju, grali z dużym zaangażowaniem, a przede wszystkim w każdym meczu było widać walkę oraz charakter. Organizacja naszej gry na tle dzisiejszych przeciwników stała na wysokim poziomie. Cieszy bardzo fakt, że drużyna odniosła same zwycięstwa, lecz czasami brak koncentracji i lekceważenie dawało o sobie znać. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

KS DAP U11 (TT 2013B)
Gra kontrolna (Kielce, 09.12.2023)
KS DAP Kielce – Orlęta Kielce

Trenerzy Tomasz Sadko i Marcin Kośmicki:
Nasi zawodnicy rozegrali dobre spotkanie, sumiennie wykonując swoje zadania. Było widać duże zaangażowanie, a spotkanie było emocjonujące. Wiele zwrotów akcji, dużo dobrych decyzji, lecz niestety też duża nieskuteczność. Mecz był wyrównany od pierwszej do ostatniej minuty, a różnica bramek była minimalna.
Jesteśmy zadowoleni z drużyny, że w tych cięższych momentach stanęli na wysokości zadania, walcząc i wypracowując korzystny wynik. Martwi fakt, że jest to kolejny mecz, w którym skuteczność jest naszą najsłabszą stroną. Dobrze wyglądało budowanie ataku, a decyzyjność w strefie średniej była na zadowalającym poziomie. Otwarcie gry momentami chaotyczne, lecz konsekwentnie staraliśmy się doskonalić ten aspekt. Dużo walki i pazerności jeżeli chodzi o fazę bronienia, lecz brakowało momentami asekuracji i szybkiego odbudowania ustawienia. Brakowało też reakcji i organizacji całej drużyny po stracie piłki. Mecz był bardzo wyrównany i był to fajny sprawdzian dla wszystkich zawodników.

KS DAP U13 (TT 2011)
Turniej Moravia Cup (Bilcza, 09.12.2023)
Moravia Morawica – KS DAP Kielce – Góral Górno – Naprzód Jedrzejów – Zenit Chmielnik
KS DAP Kielce: Chabior, Bujak, Nowacki, Kisio, Januchta, Gołąbek, Suliga, Szeląg, Kruk, Staniec, Bozowski, Drezno, Rabiej, Białek, Stęplewski.

Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Rozegraliśmy w tym dniu turniej każdy z każdym, 5 zespołów. Każdy mecz trwał 30 minut, więc chłopcy mieli dużo grania. Bardzo pożyteczne gry z różnymi przeciwnikami. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze. Cieszy spora skuteczność, która często bardzo szwankowała. Zawodnikom należy pogratulować postawy. Niektórzy rozegrali naprawdę bardzo dobre zawody. Liczymy na taką postawę w kolejnych meczach, turniejach.

KS DAP U15 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Kielce, 09.12.2023)
Broń Radom 4:3 KS DAP Kielce
Skład: Majdański, Winiarczyk, Romanovskyi, Sztandera, Bobra, Kita, Wieczorem, Kołomyja, Kochanowski, Troczyński, Masztalerz (Klamka, Marcisz, Gajda, Pawlik, Kołda, Francikiewicz, zawodnik testowany)
Bramki: Kita, Kochanowski, Kołda.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
To przedostatnia gra kontrolna dla naszych zawodników w tym roku kalendarzowym. W meczu zagrało 17 zawodników – w tym jeden zawodnik testowany. W całym spotkaniu były bardzo dobre momenty gry naszego zespołu, których efektem były zdobyte bramki, jednak popełniliśmy zbyt wiele błędów przez 90 minut – indywidualnych i zespołowych.
 
#tufutbolstajesiepasja