Podsumowanie weekendu!

Za nami ładny i bardzo aktywny dla DAPowców weekend. Wprawdzie ligowe rozgrywki dobiegły końca, ale nasi zawodnicy rywalizowali w grach towarzyskich i turniejach piłkarskich. ?
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?Top Talent 2️010:
Nasze „dziesiątki” rozegrały serię gier kontrolnych z drużyną Korona Kielce
– Graliśmy jednocześnie na dwóch boiskach, łączny czas gry wyniósł 120 minut – mówi trener Piotr Gruszka. – Większość meczów ze wskazaniem na drużyny Korony Kielce. Naszym zawodnikom zabrakło pewności siebie oraz wiary we własne umiejętności, które każdy z zawodników posiada. Momentami gra wyglądała bardzo dobrze, będziemy się starać, aby te momenty trwały jak najdłużej. Wyciągamy wnioski, trenujemy i szykujemy się do kolejnych gier kontrolnych. ?
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?Top Talent 2️011:
Zespół TT2011 w niedzielę rozegrał bardzo wartościowy sparing z zespołem APPN Piłkarskie Nadzieje
Mielec. Podobnie jak w przypadku TT12, mecz rozgrywany był na dwóch równoległych boiskach, tyle że starsi DAPowcy rywalizowali tylko i wyłącznie w systemie 7v7. Każdy z naszych zawodników zaliczył około 90 minut efektywnego czasu gry, mecze na obu boiskach były bardzo wyrównane, a końcowa klasyfikacja nie była ściśle prowadzona. ?
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?Top Talent 2️012:
W niedzielę ekipa TT2012 BAYERN miała przyjemność rozegrać bardzo wartościowy mecz z zespołem APPN Piłkarskie Nadzieje
Mielec. W ciągu blisko dwóch godzin rywalizacji nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony wysoko zwyciężając w meczu w systemie 5v5 oraz nieznacznie ulegając w systemie „orlikowym”, czyli 7v7 ?.
„Bardzo cieszy nas fakt ,że dzięki świetnej organizacji w dniu dzisiejszym mogliśmy sobie pozwolić na ciągłą grę wszystkich zawodników, bez zmian – mówi trener Tomasz Rybiński. – Dzięki temu na dwóch równoległych boiskach każdy z naszych zawodników zaliczył 105 minut gry. W systemie 7v7 ulegliśmy 8-10. Mimo niekorzystnego wyniku przez większą część spotkania gra wyglądała dobrze. Przy minimalnie lepszej skuteczności oraz przy mniejszej ilości błędów indywidualnych w obronie wynik mógł być znacznie lepszy, ale nie to w tym meczu było dla nas najważniejsze. W systemie 5v5, gdzie nie prowadziliśmy szczegółowej klasyfikacji, wygraliśmy zdecydowanie dominując w każdym aspekcie gry. ?
?Skład: w sparingu z zespołem Piłkarskie Nadzieje Mielec DAP Kielce TT12 reprezentowali: Frańczak, Ziomek – Janduła, Biadun, Łakomiec, Lisowski, Wilkus, Nowak, Nawrocki, Meresiński, Głowacki i Miechowicz.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
?Top Talent 2013:
Turniej Jurajski Winter Cup w Piekarach k. Krakowa – oto arena, na której zaprezentowali się zawodnicy TT2013. Bardzo wczesna godzina wyjazdu nie wpłynęła źle na młodych DAPowców, którzy zaczęli znakomicie – wygrali z zespołem AP 21 Chrzanów 5-2. Dwa kolejne mecze przyniosły jeszcze bardziej okazałe zwycięstwa! Później jednak przyszły dwa spotkania ze świetnymi zespołami KS Zakopane oraz AF z Głową Kraków, które to mecze zakończyły się zwycięstwami małopolskich ekip. Na zakończenie turnieju młodzi DAPowcy odnieśli kolejne bardzo przekonujące zwycięstwo z Orłem Sidzina. Ostatecznie chłopcy zajęli świetne, trzecie miejsce i przywieźli ze sobą okazały puchar! ?
– To był pierwszy tego typu turniej naszego zespołu – mówi trener Dawid Kukła. – Zespół zaprezentował się bardzo dobrze. Dominując zdecydowanie w większości gier. Trzeba jednak przyznać, że zespoły KS Zakopane i AF z Głową były tego dnia zwyczajnie silniejsze od nas, pokazując bardzo zorganizowany futbol. Nie jesteśmy jeszcze na tym etapie szkolenia – skupiamy się na indywidualnych umiejętnościach. Na duży plus zakrawa fakt, że każdy z 10 zawodników zdobył dziś przynajmniej po 1 bramce – dodaje. ?
✅Wyniki:
KS DAP Kielce 5 – 2 UKS AP 21
@ Chrzanów
Doroz ⚽⚽
Dzieniszewski ⚽
Giza ⚽
Lelas ⚽
KS DAP Kielce 5 – 1 Radziszowianka Radziszów
Kowalczyk ⚽⚽⚽
Tyński ⚽
Lelas ⚽
KS DAP Kielce 7 – 0 K.S Michałowianka
Kowalczyk ⚽
Giza ⚽
Simkiewicz ⚽
Doroz ⚽
Lelas ⚽
Troczyński ⚽
Nathali ⚽
KS DAP Kielce 1 – 5 Klub Sportowy Zakopane
Doroz ⚽
KS DAP Kielce 0 – 5 Akademia Futbolu z „Głową”
Kraków
KS DAP Kielce 6 – 0 O.S.K.F. Orzeł Sidzina
Tyński ⚽⚽
Mika ⚽
Giza ⚽
Doroz ⚽
Troczyński ⚽