Trzuskawica dalej z DAP Kielce!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o kontynuacji na kolejny rok wsparcia ze strony wieloletniego Sponsora Premium naszej akademii, widocznego od wielu lat na naszym sprzęcie sportowym – Trzuskawica!
 
Trzuskawica jest liderem na rynku krajowym w wydobyciu kamienia wapiennego i w produkcji wapna. Produkty firmy wykorzystywane są w projektach budowlanych, ochronie środowiska, rolnictwie, przemyśle oraz drogownictwie.
Celem Trzuskawicy jest dostarczanie jeszcze lepszych produktów i usług oraz ciągły rozwój wszystkich procesów operacyjnych. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymują jakość na najwyższym poziomie, a pracownicy czuli się bezpiecznie, mogli rozwijać się w międzynarodowym środowisku oraz mieli dostęp do najnowszych technologii. Firma dąży do tego, aby Trzuskawica S.A. była firmą pierwszego wyboru zarówno dla klientów, jak i dla pracowników.
 
Źródło: Trzuskawica / Facebook
Filary Trzuskawicy to przede wszystkim ludzie, którzy są sercem każdej firmy, dlatego dbają o bezpieczeństwo swoich pracowników i dokładają wszelkich starań, aby zapewnić im bezwypadkowe i przyjazne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Trzuskawica stawia na bezpieczeństwo i jakość pracy. Trzuskawica stawia na relacje i współpracę z Partnerami opartą na zaufaniu, wsparciu i zrozumieniu wzajemnych oczekiwań. Trzuskawica jest firmą odpowiedzialną społecznie. Dbałość o środowisko uznajemy za nasz podstawowy obowiązek, a zrównoważony rozwój za jedną z kluczowych wartości.
Trzuskawica ma za sobą ponad 100 lat doświadczenia w wydobyciu i produkcji kamienia wapiennego. Zatrudnia najlepszych branżowych ekspertów, a w codziennej pracy łączymy tradycję z innowacyjnością.
Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera: https://www.trzuskawica.pl/
 
Trzuskawica dziękujemy za zaufanie i kontynuację naszej współpracy. To dla nas niezwykle istotne, by móc dalej razem realizować ambitne projekty Akademii, dumnie prezentując Wasze logo na naszych koszulkach i bluzach oraz wszelkiego rodzaju eventach!
Razem tworzymy drużynę!
 
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja