Gramy razem z Fly Sky 2.0!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o nawiązaniu współpracy z nowym Sponsorem Premium Akademii DAP Kielce – Park Rozrywki FlySky 2.0!
 
FlySky to wyjątkowy Park Rozrywki. To jedyny park w Polsce, łączący dziesiątki perfekcyjnie wykonanych trampolin z magicznym, wymarzonym i kolorowym placem zabaw. A ponadto: ścianki wspinaczkowe, park linowy. Dodatkowo będzie można skorzystać z kręgielni, toru gokartowego czy pizzerii. W ten sposób obiekt przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, zarówno najmłodszych dzieci, jak i młodzieży oraz osób dorosłych.
 
Bezpieczeństwo we FlySky jest na najwyższym poziomie! Doświadczeni i wyszkoleni pracownicy obiektu dbają o bezpieczeństwo wszystkich Gości – żadne dziecko nie opuści terenu parku, jeśli nie znajduje się pod opieką osoby dorosłej, a także nie będzie mogło skorzystać z atrakcji niedostosowanej do jego wieku. FlySky, to idealne miejsce zarówno na pierwsze kroki na trampolinach, zabawę i rozładowanie emocji po ciężkim dniu jak i świetne miejsce dla każdego, kto chciałby się nauczyć akrobacji, trenować kombinacje trików, a także wykonywać ćwiczenia gimnastyczne.
Park Rozrywki cechują nieograniczone pokłady rozrywki i wyskokowych atrakcji przystosowanych zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów, a także najwszechstronniejszy w Polsce zestaw trampolin z mnóstwem możliwości. Fly Sky 2.0 to największa bawialnia w Polsce, licząca 2,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni. Do tego jeszcze tor gokartowy o podobnej wielkości, więc w sumie cały kompleks przy Ściegiennego 513 będzie liczył około pięć tysięcy metrów. Otwarcie obiektu ma nastąpić w marcu tego roku, natomiast otwarcie poszczególnych atrakcji będzie rozłożone w czasie, kręgielnia czy tor gokartowy planowany jest na przełomie maja/czerwca br.
 
A my już dziś zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Partnera, odwiedzając stronę internetową: https://www.fly-sky.pl/
 
Fly Sky 2.0 dziękujemy za zaufanie i nawiązanie współpracy. To dla nas niezwykle istotne, by móc razem realizować ambitne projekty Akademii.
 
A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!
 
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja