Wiosna za pasem – gramy!

Kolejny weekend DAPowych zmagań za nami. Jak sobie poradzili młodzi piłkarze?
Top Talent 2013:
Kolejny trudny wyjazd dla „trzynastek”. Po wizytach w Sosnowcu i Piasecznie przyszedł czas na Radom i spotkania z RKS Radomiak Radom
?Trener Dawid Kukła: gry towarzyskie toczyły się na 2 równoległych boiskach, by każdy z zawodników mógł rozegrać możliwie jak największą liczbę minut. Na jednym z boisk widzieliśmy dobrą wyrównaną grę, choć gospodarze lepiej wykorzystywali swoje sytuacje bramkowe. Na drugim zaś dominacja Radomiaka nie podlegała dyskusji. „Zieloni” byli tego dnia w świetnej dyspozycji. Niemniej jednak uważam, że był to bardzo pożyteczny czas dla moich podopiecznych. Dzięki takim spotkaniom będziemy w stanie szybciej wejść na wyższy poziom organizacji i kultury gry. Niebawem kolejne spotkania.
Top Talent 2012:
?️ W sobotę z powodu odwołania gry sparingowej przez rywali oraz braku chętnych innych drużyn do rywalizacji – mimo usilnych poszukiwań – postanowiliśmy zaaranżować dodatkową jednostkę treningową w trakcie której przez pierwszą godzinę skupiliśmy się nad rozwijaniem inteligencji piłkarskiej zawodników w formie małych gier zadaniowych oraz nad kształtowaniem zdolności koordynacyjnych. Po 60 intensywnych minutach treningu przeszliśmy do nie mniej intensywnej gry wewnętrznej w systemie 6+1, 3×20 minut w której to „Niebiescy” zwyciężyli „Czarnycj” 13-8. W grze tej oczywiście realizowaliśmy dwa wybrane aspekty techniczno-taktyczne nad którymi pracowaliśmy w tygodniowym mikrocyklu treningowym.
Oczywiście szkoda, że nie udało nam się rozegrać meczu sparingowego z drużyną z zewnątrz tak jak mieliśmy to pierwotnie w planie ale osobiście uważam, że sobotnią jednostkę treningową połączoną z grą wewnętrzną musimy uznać za jak najbardziej udaną.
Top Talent 2011:
Do Radomia razem z drużyną TT13 na gry towarzyskie z Radomiakiem udała się także ekipa Top Talent 2011A.
?Trener Bartosz Mikołajczyk: Niestety z różnych powodów udaliśmy się tylko w 14, na boisku A wyrównany mecz ze wskazaniem na gospodarzy, duża kultura gry, na boisku B dominacja Radomiaka. W grze realizowana była gra w obronie wysokiej, którą trenowaliśmy cały tydzień. Zawodnicy włożyli w spotkanie duży wysiłek – każdy z nich grał prawie 120 min. Mecz dobrze się oglądało: padło dużo bramek i panowała miła atmosfera. Dodatkowym plusem jest fakt, że spotkanie było sędziowane przez profesjonalnych sędziów. Dziękujemy za zaproszenie!
Nie próżnowała także ekipa TT2011B, która rozegrała sparing z KKP Korona
Kielce 2011, gr. brązowa.
?Trener Piotr Gruszka: Graliśmy 2×60 minut. Mecze były bardzo wyrównane. DAPowcy podeszli do spotkania nastawieni ofensywnie, co przełożyło się na wiele sytuacji bramkowych. Cieszy również postawa w obronie. Cała drużyna zagrała dobre zawody w tym wyrównanym spotkaniu.
Top Talent 2010:
W sobotnie południe do Kielc na mecz z TT2010 przybyła drużyna Pogoń Staszów
?Trener Paweł Drobniak: Mecz obfitował w wiele składnych akcji zespołowych. Chłopcy przez 2 godziny gry wykazywali się wielkim zaangażowaniem, walką o każdą piłkę. Bardzo cieszyć może zrealizowanie zadań indywidualnych założonych przed meczem oraz widoczną poprawą nad elementami, nad którymi pracowaliśmy przez ostatni tydzień. W końcowym rozrachunku nasze 'dziesiątki’ okazały się drużyną lepszą. Bramki dla DAP-owców strzelali: 4x Pękalski, 4x Sojka, 2x Olbratowski, 1x Bera.
Po meczu na zawodników obu drużyn czekała niespodzianka przygotowana przez Pizza Pacman ??? Serdecznie dziękujemy!
Top Talent 2009:
W sobotę drużyna TT2009 rozegrała kolejny mecz kontrolny – tym razem ze Akademia Piłkarska Stal Rzeszów
?Trener Adrian Leszczyński: Mecz odbył się w 3 tercjach po 25 minut. Od 3/4 tygodni nasza gra wygląda obiecująco przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Składne zespołowe akcje i piękna bramka Damiana Masztalerza była okrasą spotkania. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na pochwałę, wypełniając zadania meczowe co do joty. Niewątpliwie cieszy również fakt że zagraliśmy „na zero z tyłu”. Nasi bramkarze tego dnia byli nieomylni, wyczuwali intencje strzelców strzegąc bramki DAP-owców.
Dziękujemy za przyjazd Stali!!!?
Za tydzień rozegramy ostatni mecz kontrolny – również z drużyna Podkarpacia: tym razem naszym gościem będzie SMS Rzeszów.
Trzymajcie za nas kciuki ✊