Zmiany w sztabach drużyn Top Talent!

Sezon 2023/2024 rozpoczął się na dobre i wszystkie nasze zespoły trenują na pełnych obrotach oraz rywalizują w turniejach i rozgrywkach turniejowych. W sztabach poszczególnych zespołów nastąpiły zmiany i drużyny przystąpiły do przygotowań w nowych składach personalnych.

Filip Przemyski – Top Talent 2012
Trener Filip z wykształcenia magister nauk o sporcie, specjalizacja: przygotowanie motoryczne na AWF we Wrocławiu.
Licencjonowany trener UEFA C. Uczestnik wielu kursów: długofalowy rozwój motoryczny, NSCA (EPI) i wielu szkoleń i kursów. W przeszłości pracował w Studio Przygotowania Motorycznego go4it, UKS28 oraz odbył staż w kobiecym klubie piłki ręcznej Korona Handball. Prowadził także zajęcia indywidualne. W DAP Kielce poza trenowaniem zespołu TT2012 prowadzi zajęcia motoryczne dla zawodników drużyn Top Talent.
 
Łukasz Kwapisz – Top Talent 2014
Jedna z barwniejszych postaci w Akademii. Trener o dużym poczuciu humoru i bardzo lubiany wśród zawodników. Trener Łukasz do zespołu TT2014 trafił, trenując wcześniej drużyny rekreacyjne. W przeszłości zawodnik IV-ligowych klubów Naprzód Jędrzejow czy Piaskowianka Piaski, a także Zryw Skroniów, Nida Sobków i Oldboys Jędrzejów. Jako trener prowadził drużyny młodzieżowe w Nidzie Sobków. Ciekawostką jest, że trener Łukasz trzykrotnie w latach 2020-2022 był wybierany Trener Roku w powiecie jędrzejowskim. Trener z licencją UEFA B.
 
Tomasz Sadko – Top Talent 2013
Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej (studia licencjackie) oraz WFSKiT w Pruszkowie, otrzymując tytuł Magistra Wychowania Fizycznego. Jako zawodnik występował w następujących klubach: Partyzant Radoszyce, Czarnovia Kielce, Ceramika Opoczno, Lubrzanka Kajetanów, Granat Borki i Astra Piekoszów. W przeszłości pracował jako trener w KKP Korona oraz jako asystent w kadrze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej chłopców rocznik 2010. Aktualnie poza prowadzeniem zespołów TT2013 pracuje w Astrze Piekoszów jako pierwszy trener zespołu seniorskiego A-klasy oraz zespołu Juniora Młodszego. Trener z licencją UEFA B.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trenerzy, witamy na pokładzie! Powodzenia!
#tufutbolstajesiepasja