Podsumowanie weekendu – 25/26 września 2023

Nasze zespoły toczą rywalizacje w turniejach oraz meczach ligowych. Poza rozgrywkami ligowymi udało się znaleźć także czas na rozegranie gier kontrolnych. Trzeba przyznać, że nasi podopieczni mają niezwykle napięty grafik. Sprawdźcie jak radzili sobie nasi zawodnicy w konfrontacji z rywalami. 📰 ⤵️
 
KS DAP U7 (TT 2016A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Młodszy (Włoszczowa, 24.09.2023)
KS DAP Kielce I: Kornel Bugajski, Ksawery Cieślicki, Jakub Konczewski, Tymon Szlufik, Filip Papież, Kacper Nowakowski, Jakub Makuch, Piotr Kłoczko, Filip Synowski.
KS DAP Kielce II: Oskar Boszczyk, Franciszek Słopiecki, Julian Grudzień, Maksymilian Szkurłat, Maksymilian Saletra, Franciszek Wojton,, Szymon Marek, Jasnos Aleksander, Bartosz Tuźnik.
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W niedzielę 24 września drużyna top talent 2016A wzięła udział w drugiej kolejce ligi żaka młodszego. Tym razem gospodarzem był Hetman Włoszczowa. W lidze udział wzięły: DAP I, DAP II, KKP Korona I, KKP Korona II, Hetman Włoszczowa I, Hetman Włoszczowa II. Cieszy fakt, że chłopcy wyciągają wnioski. Porównując ostatnią kolejkę a dzisiejsza można śmiało stwierdzić ze uczymy się na błędach. Duża poprawa w koncentracji , podejmowaniu odpowiednich decyzji na boisku oraz w waleczności. Co za tym idzie , dziś można było zobaczyć wiele radości w grze naszych adeptów. Oczywiście nie ustrzegliśmy się też prostych błędów, co będzie stanowiło materiał do poprawy na następnych treningach. Następna kolejka odbędzie się w Kielcach, tym razem my będziemy gospodarzem. Dziękujemy rodzicom za kulturalny doping i wspieranie swoich pociech.
 
KS DAP U7 (TT 2016B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Młodszy (Końskie, 24.09.2023)
KS DAP Kielce I: Gustaw Armański, Andrii Kotenko, Jakub Olesiński, Nikodem Szybalski, Michał Pedrycz, Kacper Boksa, Tymon Zapała, Adam Dulnik, Ignacy Wypniewski, Franciszek Skuza, Kamil Czupryński, Antoni Jopek, Leon Sitarski, Tomasz Sadowski, Mikołaj Życki, Antoni Tofil, Leon Zapała, Ryszard Puchała.
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W niedzielę drużyna TT 2016 B udała się na turniej ligowy do Końskich, gdzie zmierzyła się z drużynami: Champions Końskie, Champions Stąporków, Dziki Skarżysko, FC Łączna. Wystawiliśmy dwie drużyny, które zagrały 5 spotkań. Dla chłopców było to pierwsze ligowe granie. Każdy z nich wykazał się dużym zaangażowaniem. Dziękujemy gospodarzom za super zorganizowany turniej a już w najbliższy weekend kolejka ligowa, w której to my będziemy gospodarzem.
 
KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Starszy (Kielce, 23.09.2023)
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Na turnieju zjawiło się 5 drużyn: 2x Orlęta Kielce, 2x DAP Kielce i Piast Chęciny. Każda z drużyn rozegrała 4x 12 min. Zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły. Efekt był lepszy niż na poprzednim turnieju. Gra wyglądała już dużo lepiej, ale jest jeszcze wiele pracy w sferze wyszkolenia technicznego ale również mentalnego. Reasumując, jedna nasza drużyna zagrała momentami bardzo poprawnie i bardzo niewiele ustępowała bardziej doświadczonym ekipom, natomiast drugą starała się ambitnie nawiązywać walkę z drużynami, będącymi na turnieju.
 
KS DAP U9 (TT 2015B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Starszy (Kielce, 23.09.2023)
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Po raz kolejny z turnieju zrobił się… mecz kontrolny/gra wewnętrzna. Opady deszczu zniechęciły przeciwników do przyjazdu na turniej. W związku z tym rozegrane zostały gry wewnętrzne, w których rotowaliśmy składami. Dziękujemy chłopakom za poświęcenie, że mimo niesprzyjających warunków stawili się w takiej liczbie na sobotnim turnieju.
 
KS DAP U10 (TT 2014B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Orlik Młodszy (Jędrzejów, 23.09.2023)
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna TT 2014 B rozegrała 2 kolejkę ligową w Jędrzejowie. Naszymi przeciwnikami były 2 drużyny FA Jędrzejów oraz Astra Piekoszów. Od początku przyszło nam rywalizować w trudnych warunkach ze względu na padający deszcz, co przełożyło się na intensywność i dokładność gry. Cały czas naszym mankamentem jest gra w obronie i nad tym będziemy się skupiać najwięcej podczas treningów. Jesteśmy zadowoleni ze skuteczności bo większość naszych sytuacji bramkowych zamienialiśmy na bramki. Duże brawa dla obu naszych drużyn za walkę w tych trudnych warunkach.
 
KS DAP U11 (TT 2013A)
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Trzuskawica CUP (Nowiny, 17.09.2023)
 
KS DAP U12 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 23.09.2023)
KS DAP Kielce 2:4 PAS Skarżysko-Kamienna
KS DAP Kielce: Witkowski, Stępień, Łakomiec, Kulczycki, Wójcik, Szyndlar, Krzywda, Pyszel, Szczepański, Żubrowski, Rutkowski
Bramki: Stępień, Szczepański
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Mecz przegrywamy na własne życzenie. Bardzo dużo błędów indywidualnych i niedokładności. Przeciwnik strzelał gole bo naszych złych decyzjach. Kilka razy pięknie rozegraliśmy akcje od swojej bramki wymieniając podania zdobywaliśmy przestań i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. To była droga do sukcesu w tym meczu ale niestety zabrakło konsekwencji w działaniu zespołowym.
 
KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Starszy (Kielce, 23.09.2023)
Orlęta Kielce 6:0 KS DAP Kielce
Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Wiedzieliśmy, że przeciwnik będzie wymagający. Chcieliśmy nawiązać równorzędną walkę. Wynik tego nie odzwierciedla. Trzeba jednak pochwalić naszego bramkarza za swoją ambitną postawę na boisku i poza nim. Wiemy, że mamy w składzie dwóch równorzędnych bramkarzy. W tym meczu mieliśmy swoje sytuacje ze stałych fragmentów gry, których niestety nie udało się zamienić na bramki. Mimo przegranej zauważamy, że chłopaki notują postępy. A my trenerzy wnikliwie monitorujemy zawodników, którzy mogliby potencjalnie wzmocnić naszą kadrę oraz pomóc naszym chłopakom na boisku. Pracujemy dalej i robimy swoje.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe, kategoria: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 24.09.2023)
KS DAP Kielce 0:6 KSZO Ostrowiec Św.
KS DAP Kielce: Kusto – Kuc, Tutaj, Dulak, Kozakowski – Stępień (c), Kwiatek, Del Favero, Sojka, Cedro, Świeboda, Jagodzinski, Kowalski, Pękalski, Bera, Kutyła.
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W niedzielnym meczu gościliśmy zespół KSZO Ostrowiec. Niestety początek meczu był dla nas fatalny, w ciągu pierwszych 15 minut przez proste błędy techniczne i brak ataku na piłkę po jej utracie straciliśmy 3 bramki co zdecydowanie wpłynęło na przebieg całego spotkania. Goście poczuli się pewniej, my zaś graliśmy nerwowo i popełnialiśmy dużo błędów, co skutkowało utratą kolejnych bramek. Druga połowa to zupełnie inna gra, bardziej odważna z grą do przodu i dużo pewniejsza i odpowiedzialna w grze obronnej. Chłopcy kolejny raz otrzymali lekcję z której muszą zacząć wyciągać wnioski. Na pochwałę zasługuje postawa całego zespołu w drugich 40 minutach spotkania i życzylibyśmy sobie aby kolejne spotkania zawodnicy rozgrywali właśnie w taki sposób.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe, kategoria: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 23.09.2023)
Baszta Rytwiany 5:1 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto, Tutaj, Kozakowski, Sojka, Kwiatek Stępień, Cedro, Klimek, Michalski, Dulak, Wijas, Rajca, Toporowski, Tarnowski, Jastrzębski, Filipek.
Bramka: Sojka
🗣 Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
Mecz w Rytwianach toczył się w deszczowej aurze. Gospodarze w pierwszej połowie strzelili dwie bramki po dośrodkowaniach w nasze pole karne. My z kolei kilka razy wychodziliśmy z groźnymi kontratakami, ale brakowało nam wykończenia. Pod koniec pierwszej połowy mieliśmy groźną sytuacje po mocnym wrzuceniu piłki z rzutu wolnego przez Marka Stępnia, niestety żadnemu z naszych zawodników nie udało się zamknąć wrzutki. Po zmianie stron Patryk Sojka strzelił kontaktową bramkę. Nasi chłopcy po strzeleniu mieli okres sporej przewagi, ale w dobrych sytuacjach za długo ze strzałem i nie udało się wyrównać. Trzeci gol dla gospodarzy był trafieniem samobójczym po podaniu w światło bramki do naszego bramkarza. Po zdobyciu trzeciej bramki gospodarze złapali wiatr w żagle i strzelili jeszcze dwie bramki w pełni wykorzystując nasz słabszy okres gry. Sobotni mecz był toczony w dobrym tempie i oba zespoły prowadziły otwartą grę.
 
KS DAP U15 (TT 2009)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Liga Trampkarza Starszego (Kielce, 24.09.2023)
Moravia Morawica 4:5 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kamiński, Majka, Stępień, Sieczko, Sztandera, Skrobot, Stępień, Kołomyja, Kukhniuk, Gajda, Troczyński (Klamka, Majdański, Gospodarek, Pawlik).
Bramki: Kochanowski x2, Pawlik, Majdanski, Majka.
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
W niedziele rozegraliśmy mecz wyjazdowy z Moravią Morawica. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 4-2 dla gospodarzy, co było efektem niewłaściwego i lekceważącego podejścia do meczu. Nasz brak charakteru w pierwszej połowie doskonale wykorzystał przeciwnik, za co należą mu się gratulacje. Na drugą połowę chłopcy wyszli z celem wygrania meczu, co udało się za sprawą trzech zdobytych bramek w drugiej połowie.
 
#tufutbolstajesiepasja