Dziękujemy!

Kochani, dziś kończy się nasza umowa partnerska z Rakowem Częstochowa. Chcieliśmy zatem bardzo gorąco podziękować za możliwość wzięcia udziału w Programie Klubów Filialnych Rakowa – był to dla nas wspaniały czas i dzięki tej współpracy jesteśmy znacznie lepszą akademią piłkarską.
Podczas naszej współpracy nasi trenerzy brali udział w szkoleniach, które znacząco wzbogaciły warsztat naszej pracy. Część szkoleniowców odbyła także staże trenerskie w Częstochowie, które pozwoliły „zajrzeć za kulisy” jednej z najlepszych akademii piłkarskich w kraju i na własne oczy przekonać się, jak wygląda szkolenie na najwyższym poziomie. Wnioski z tych staży pozwoliły nam na wdrożenie usprawnień i filozofii do naszego sposobu szkolenia.
W Rakowie nie byli tylko trenerzy – także zawodnicy brali udział w testach piłkarskich i meczach towarzyskich Częstochowian. Wypadali w nich bardzo dobrze, co potwierdza bardzo wysoką jakość szkolenia naszej Akademii.
Oczywiście mieliśmy też możliwość zmierzyć się z drużynami Rakowa na zielonej murawie i doświadczenie w tych spotkaniach będzie procentować w kolejnych sezonach.
Jest nam niezwykle miło, że dzięki Programowi Klubów Filialnych mogliśmy się przekonać, jak wygląda organizacja jednej z najlepszych akademii w kraju i wyznaczyć sobie standardy, do jakich trzeba dążyć. Jesteśmy bardzo wdzięczni.
Raz jeszcze dziękujemy!