Fizjo-Odnowa dalej z DAP Kielce!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o kontynuacji umowy o współpracy z Partnerem Medycznym naszej Akademii – Fizjo-Odnową.
 
Fizjo-Odnowa to podmiot medyczny, którego usługi skierowane są do wszystkich osób zmagających się z problemami ortopedycznymi, a w szczególności do sportowców. Usługi świadczą fizjoterapeuci, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe, pracując w klubach sportowych na najwyższym poziomie. Poza fizjoterapią i rehabilitacją ortopedyczną, Fizjo-Odnowa zajmuje się leczeniem dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego i rehabilitacją stomatologiczną. Kolejną specjalizacją Fizjo-Odnowy jest diagnozowanie i korygowanie wad postawy.
 
Zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, w sposób profesjonalny konsultuje i diagnozuje problemy zdrowotne pacjentów oraz pomaga w szybkim powrocie do zdrowia. Zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne redukują dolegliwości bólowe i przyspieszają regenerację tkanek. Oprócz powyższego, Fizjo-Odnowa edukuje pacjentów, w zakresie działań ograniczających ryzyko kontuzji.
 
Aby sprostać tym wymaganiom fizjoterapeuci Fizjo-Odnowy wzbogacają w sposób ciągły swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach szkoleniowych.
 
W bogatej ofercie usług znajdziecie Państwo:
– Kinezyterapię
– Krioterapię miejscową
– Igłoterapię
– Trening funkcjonalny
– Kinesiotaping
– Terapię manualną
– Nowoczesną fizykoterapię
– Masaże
– Rehabilitację specjalistyczną.
 
                                                                                              
 
Życzymy Fizjo-Odnowie niegasnącej pasji oraz dalszych sukcesów i cieszymy się z zaangażowania w rozwijaniu naszego projektu – Akademii DAP Kielce. Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera: https://fizjo-odnowa.pl/index
 
A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!
 
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja