Podsumowanie weekendu – 3/4 luty 2024

Miniony weekend był pracowity dla naszych zawodników. Nasze ekipy uczestniczyły w turniejach i grach kontrolnych. Zapraszamy do relacji.
 
KS DAP U8 (TT 2016A)
Trójmecz (Kielce, 03.02.2024)
KS DAP Kielce – Klonówka Masłów
KS DAP Kielce: Bartosz Tuźnik Ksawery Cieślicki Franciszek Wojton Tymon Szlufik Jakub Konczewski Jakub Ozga Julian Grudzień Kornel Bugajski Kacper Nowakowski Filip Papież Mikołaj Jurkowski Maksymilian Szkurłat Szymon Marek Oskar Boszczyk Gustaw Armański
 
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
3 lutego drużyna Top Talent 2016A rozegrała sparing z drużynami Klonówki Masłów oraz gospodarzem Orlęta Kielce. Chłopcy rywalizowali przez 2 godziny na dwóch równoległych boiskach. Dominacja w każdym meczu potwierdziła, że chłopcy wykonują bardzo dobra pracę na treningach. Mnóstwo składnych akcji, szczególnie 2×1 zakończonych bramką pokazuje że pomału wychodzimy z etapu egocentrycznego. Waleczność i zaangażowanie oraz szybki doskok do przeciwnika nie pozwala rozwinąć skrzydeł u rywala. Straciliśmy bardzo mało bramek. Coraz częściej widzimy kto czuje się najlepiej na danej pozycji.
 
KS DAP U9 (TT 2015B)
Gra kontrolna (Kielce, 03.02.2024)
TT2014B – TT2015B
KS DAP Kielce: Aleksander Dziub, Marley Flis, Gerard Gierada, Jan Rokicki, Kazimierz Stróżyk, Antoni Mizdrak, Wiktor Spychaj, Jan Wykręt, Filip Chmielewski, Antoni Wydrych, Wojciech Karcz, Maciej Kaczmarczyk, Mieszko Tomala, Dominik Pęczkowicz, Wiktor Soboń.
 
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Drużyna TT15B rozegrała sparing z rok starszymi kolegami z DAP-u. Był to pierwszy raz kiedy chłopcy grali 7×7. Mimo przewagi fizycznej przeciwnika zawodnicy odważnie walczyli podczas odbioru piłki oraz tworzyli dużo sytuacji do strzelania bramki. W tym meczu nie ustrzegliśmy się błędów, które występowały zarówno w ofensywie jak i defensywie. Dziękujemy drużynie trenera Łukasza za sparing.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Gra kontrolna (Kielce, 03.02.2024)
KS DAP Kielce – KKP Korona 2015
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
Drużyna TT14A rozegrała sparing z drużyną KKP Korona Kielce gr. złota 2015. Kolejny sparing, w którym koncentracja i zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Szybko strzelone bramki ustawiają mecz. DAP-owcy kontrolują tempo gry i wydarzenia boiskowe, dokładając kolejne trafienia. Mimo, iż nasi zawodnicy grali z przeciwnikami o rok młodszymi, wcale nie było łatwo. Rywal chciał grać w piłkę, próbował odbierać piłkę już w strefie wysokiej, nie odpuszczał. Poradziliśmy sobie jednak bardzo dobrze, na niewiele dziś pozwalając drużynie KKP. Po sparingu dotarła do nas smutna wiadomość o kontuzji naszego zawodnika Bartosza Gila, który złamał nogę… Barti, cała wataha za Tobą!
 
KS DAP U10 (TT 2014B)
Gra kontrolna (Kielce, 03.02.2024)
TT2014B – TT2015B
 
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W sobotę nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny z drużyną Top Talent 2015 B. Ze względu na to że graliśmy z drużyną o rok młodszą nasze założenia przedmeczowe były inne niż zazwyczaj. Dziś naszym zadaniem było operowanie piłką jak najdłużej oraz skuteczna finalizacja. Nasi zawodnicy w pełni wykorzystali swoją przewagę fizyczną. Co cieszy – wreszcie tworzyliśmy kolektyw na boisku, pomagając sobie w ataku i co najważniejsze w obronie. Oczywiście nie ustrzegliśmy się prostych błędów, tracąc przez to kilka bramek. Ogromne brawa dla drużyny Trenera Kuby za to że nie przestraszyła się starszej drużyny. Widać tam dużą wolę walki i ambicję, co bardzo dobrze rokuje w tej drużynie na przyszłość. Za tydzień czeka nas już trudniejszy przeciwnik KKP Korona gr. srebrna.
 
KS DAP U11 (TT 2013A)
Gra kontrolna (Kielce, 03.02.2024)
Orlęta Kielce – KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Bartosz Kowalski, Aleksander Mazur, Alan Biskupski, Damian Błaszczyk, Maksym Masternak, Michał Marczewski, Stanisław Panek ,Jan Różański, Marcin Michów, Ksawery Kownacki, Michał Pacholczyk, Mikołaj Dętki, Mateusz Stachura, Dawid Dzieniszewski, Marcel Lelonek, Filip Dereniewicz.
 
Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:
Drużyna TT13 A rozegrała sparing z rówieśnikami z Orląt Kielce. Przeciwnik okazał się minimalnie lepszy, ale po naszych zawodnikach było widać zmęczenie. W tygodniu poprzedzającym sobotni mecz zawodnicy trenowali cztery razy bardzo intensywnie, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.
 
KS DAP U11 (TT 2013B)
Gra kontrolna (Kielce, 03.02.2024)
KS DAP Kielce – Orlicz Suchedniów
 
Trenerzy Marcin Kośmicki i Arkadiusz Kądziela:
Drużyna TT13 B rywalizowała z Orliczem Suchedniów. Przeciwnik okazał się dużo mocniejszy. Ale nie załamało to naszych zawodników. W nowym tygodniu będziemy pracować dalej nad poprawą wielu aspektów w piłkarskim abecadle.
 
KS DAP U12 (TT 2012A/B)
Turniej Rado Resort „W drodze na szczyt” (Wola Chorzelowska, 03.02.2024)
KS DAP I Kielce: Frańczak, Łakomiec, Haraźny, Pietrzykowski, Czarnecki, Waniak, Tkacz, Meresiński, Sobierajski, Sobaś, Bukała.
KS DAP II Kielce: Szyndlar, Krysiński, Krzywda, Scifo, Kulczycki, Witkowski, Kita, Stępień, Ryś, Pyszel, Trybek.
 
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Od 2 do 4 lutego przebywaliśmy w Woli Chorzelowskiej na turnieju Rado Resort w drodze na szczyt. Do turnieju zgłosiliśmy dwie drużyny, każda z nich rozegrała 8 meczów po 35 minut. Kadra pierwsza zajęła II miejsce, nie tracąc ani jednej bramki w turnieju, zaliczamy 6 zwycięstw oraz 2 remisy. W każdym meczu bez wyjątku byliśmy drużyna przeważająca. To był naprawdę udany turniej. Kadra druga z turnieju wyjeżdża na 6 miejscu, rywalizując z każda drużyna na równi. Dla niektórych chłopców był to pierwszy tego typu wyjazd, było widać tremę i z każdym kolejnym meczem zmęczenie. Jako trenerzy jesteśmy zadowoleni z obu drużyn. Z turnieju wyjeżdżamy jeszcze z nagroda indywidualna – nagrodę najlepszego bramkarza otrzymał Filip Frańczak.
 
KS DAP U13 (TT 2011)
Gra kontrolna (Kraków, 04.02.2024)
KS DAP Kielce 2:2 KKP Korona Kielce gr.srebrna
Bramki: Oskar Staniec x2.
KS DAP Kielce: Miłosz Chabior, Filip Gołąbek, Marcin Kołomański, Kamil Kisio, Igor Jaros, Filip Cielibała, Adam Suliga, Tomasz Kruk, Oskar Staniec, Miłosz Stęplewski, Dominik Sobaś, Piotr Szcześniak, Filip Nowacki.
 
Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
Rozegraliśmy mecz kontrolny ze srebrną grupą KKP Korony Kielce, która jest dla nas trudnym przeciwnikiem. Początek meczu należał do nas, szybko strzeliliśmy bramkę na 1:0 po wyprowadzeniu szybkiego ataku. Cieszymy się, że po strzelonej bramce zespół szedł po następne i przy odrobinie szczęścia mogliśmy prowadzić 2:0 lub nawet 3:0 po ładnych zespołowych akcjach rozegranych z pierwszej piłki. Graliśmy na bardzo wysokich obrotach i w ostatnich 10 minutach, to przeciwnik miał więcej sytuacji. Remis z wymagającym przeciwnikiem z pewnością może cieszyć. Gratulacje dla chłopaków za męską postawę w dzisiejszym sparingu. W następny weekend weźmiemy udział w Turnieju Moravia Cup, w którym zmierzymy się z różnymi drużynami z naszego województwa, co również może być ciekawym sprawdzianem dla nas. Pracujemy i dalej wierzymy w nasz zespół.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Gra kontrolna (Kielce, 03.02.2024)
KS DAP Kielce 6:0 KKP Korona 2011 gr.srebrna
Bramki: Klimek x3, Buriak, Reviakin, F.Wijas.
KS DAP Kielce: Kusto – P.Wijas, Kuc, Dulak, Kozakowski, Kwiatek, Stępień, F.Wijas, Sojka, Reviakin, Klimek – Filipek, Kowalski, Jagodziński, Buriak.
 
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W sobotę drużyna TT2010 rozegrała mecz kontrolny z KKP 2011. Mecz w formie 2×45 minut przyniósł dużo emocji. Po pierwszej połowie prowadzenie 3-0 po bramkach Kuby Klimka, Ihora Buriaka (premierowy gol w naszej drużynie) oraz Maksyma Reviakina. W drugiej odsłonie meczu, KKP zaczęło mocniej i szybciej operować piłką, ale dobra postawa w zadaniach defensywnych całego zespołu nie pozwoliła na utratę bramki. Cieszy fakt, że to nad czym zespół pracował w ostatnim tygodniu dzisiaj dobrze funkcjonowało. Swoje 2 bramki dołożył jeszcze Kuba Klimek oraz jedna Filip Wijas, który w sytuacji sam na sam spokojnie pokonał bramkarza KKP. Z przebiegu całego meczu, wynik na pewno lepszy niż gra, szczególnie element dłuższego utrzymania się przy piłce. W następny weekend zagramy w sobotę z Orlętami Kielce, a w niedzielę na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.
 
KS DAP U16 (TT 2008/2009)
Gra kontrolna (Kielce, 04.02.2024)
KS DAP Kielce 11:0 Hetman Włoszczowa
Bramki: Tyczkowski x3, Szczepanek x2, Troczyński x2, Boksa, Pawlik, Gospodarek, Gajda.
KS DAP Kielce: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Bobra, Frańczak, Tyczkowski, Szczepanek, Kita, Kochanowski, Troczyński, Sztandera (Gajda, Gospodarek, Wieczorek, Łodyga, Milczarek, Pawlik)
 
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
W niedzielę nasz zespół zaprezentował się na boisku bardzo dobrze. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, strzelając przy tym bramki. Nasi zawodnicy w meczu byli silni mentalnie, co przełożyło się na wygraną całej drużyny. Przytrafiło się kilka błędów wynikających z braku koncentracji – bez konsekwencji utraty bramki. Gratulacje dla chłopaków za 90 minut gry na wysokiej intensywności.
 
#tufutbolstajesiepasja