Gramy razem z EkoEnergia Polska!

Z przyjemnością i satysfakcją informujemy o nawiązaniu współpracy z nowym Sponsorem Premium Akademii DAP Kielce – EkoEnergia Polska!
 
EkoEnergia Polska to spółka z wieloletnim doświadczeniem, działająca prężnie w branży odnawialnych źródeł energii. Pracownicy sprawnie i profesjonalnie pomagają przy dobieraniu, projektowaniu, budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, montażu kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. EkoEnergia Polska pracuje dla gospodarstw domowych, firm, instytucji, a także samorządów. Wykonujemy instalacje: małe do 50 kW, średnie do 1 MW, a także duże projekty oparte o farmy fotowoltaiczne.
 
Klientom, którzy chcą korzystać z zielonej energii, EkoEnergia oferuje szeroki zakres usług. To między innymi Farmy PV, mikroinstalacje, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki aut elektrycznych, pomoc w zarządzaniu energią, a także opiekę serwisową.
EkoEnergia zadba również o dofinansowanie przedsięwzięcia.
W EkoEnergia doświadczeni doradcy sprawdzą jakie rodzaje dofinansowania są dostępne. Pomogą złożyć wniosek o dotację lub pożyczkę, a potem pomożemy w rozliczeniu. Co istotne działają w całej Polsce i mają zadowolonych klientów ze wszystkich części naszego kraju.
 
Zyskaj niezależność energetyczną. Zatroszcz się o środowisko i swoje finanse. Chodźmy razem w stronę słońca. EkoEnergia – dobra energia w Twoich rękach. Zapraszamy na stronę naszego Partnera: https://www.ekoenergiapolska.pl/
Witamy w drużynie!
 
A my przypominamy, jeśli chcesz wesprzeć DAP Kielce – największą Akademię Piłkarską w regionie i razem tworzyć niezwykle ambitny projekt – zapraszamy do współpracy!
 
#razemtworzymydruzyne
#tufutbolstajesiepasja