Letnie Półkolonie Piłkarskie DAP – ruszają zapisy!

Kochani, nasze zimowe półkolonie DAP były wielkim hitem. Wiele osób pytało, czy będzie także edycja letnia. Odpowiadamy: BĘDZIE! I to jaka! W lipcu bowiem odbędą się aż CZTERY TURNUSY PÓŁKOLONII DAP! .
Oto terminy:

Turnus I: 5-9 lipca 2021;

Turnus II: 12-16 lipca 2021;

Turnus III: 19-23 lipca 2021;

Turnus IV: 26-30 lipca 2021.
.
Bazą Półkolonii będzie – tak samo jak w ferie – Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej im. Św. St. Kostki w Kielcach, gdzie nasi mali sportowcy będą mieli do dyspozycji:

halę sportową,

boisko,

salę gimnastyczną,

salę lustrzaną,

salę komputerową,

salę kinową!
.
W programie półkolonii mamy oczywiście zajęcia piłkarskie i sportowe (unihokej, karate), wycieczki (Park Linowy, Oceanica), trampoliny i zjeżdżalnie, różnego rodzaju warsztaty artystyczne, wyjścia na basen oraz kręgle. Oprócz tego rozegrają mecze Bumper Ball i wezmą udział w zajęciach z robotyki i wielu innych atrakcjach!
DAP Kielce zapewnia bezpieczeństwo i reżim sanitarny (Półkolonie DAP objęte są nadzorem Kuratorium Oświaty oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej), nowoczesne i świetnie wyposażone pomieszczenia, codzienne relacje na profilu Facebookowym Akademii, stałą opiekę wykwalifikowanych opiekunów i animatorów, zajęcia sportowe z trenerami DAP Kielce.

?


Zawodnicy mają także zapewnione pełne wyżywienie w postaci II śniadania, obiadu i podwieczorku (oczywiście zapewniamy też dowolną ilość wody mineralnej).

Wszelkie zajęcia będą prowadzone w małych grupach (do 12 osób) odpowiednio dostosowanych do możliwości i umiejętności uczestników.
Ponadto każdy uczestnik Półkolonii DAP otrzyma pamiątkową koszulkę!
Koszt Półkolonii to 550 zł/osobę (zawodnicy DAP Kielce) lub 600 zł/osobę (pozostali uczestnicy).
Letnie Półkolonie Piłkarskie DAP Kielce to najlepszy sposób na zapewnienie udanych wakacji młodym sportowcom! Doskonała zabawa i fantastycznie spędzony czas w bezpieczny sposób.
Co zrobić, by zarezerwować miejsce?

?


Wystarczy zadzwonić pod nr. tel. 792-061-989!
Radzimy pośpiech, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!