Podsumowanie weekendu

Za nami naprawdę ładny weekend. Pogoda zachęcała do grania w piłkę, więc… pograliśmy!

📆 SOBOTA:

📝 KS DAP U-9 (TT2013)
🏆 International Extraliga Talentów
🚌 Chełmek k. Oświęcimia
🔝 Wyniki:
❎ KS DAP U-9 0 – 6 Gwarek Zabrze
❎ KS DAP U-9 1 – 6 Pogoń Szczecin
❎ KS DAP U-9 1 – 6 Banik Ostrava (Czechy)
❎ KS DAP U-9 0 – 6 Parasol Wrocław
✅ KS DAP U-9 2 – 0 MKS Fablok Chrzanów
📝 Skład: Doroz, Lelas, Dereniewicz, Wzorek, Nowakowski, Troczyński, Stawiarski, Dzieniszewski, Simkiewicz.
🗣️ Trener Dawid Kukła: To nie był dobry turniej w naszym wykonaniu. Zespół, osłabiony absencjami wielu zawodników, nie był w stanie przeciwstawić się przeciwnikom. Trzeba przyznać, że zespoły, z którymi dzisiaj się mierzyliśmy, to absolutny top w kraju (i zagranicą, bowiem rozegraliśmy też spotkanie z drużyną z Czech). Czy rozpaczamy? Wręcz przeciwnie! Niezwykle cieszymy się z faktu że możemy regularnie mierzyć się z drużynami ze znacznie silniejszych od naszego województw. Te mecze czasem boleśnie nas weryfikują, ale to one wyznaczają drogę szkoleniową, jaką będziemy kroczyć. Niebawem kolejne trudne spotkania!

📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🏆 Turniej Lolek Cup
🚌 Wadowice
📝🔝 WYNIKI I STRZELCY ⤵️⤵️⤵️

🏆 FAZA GRUPOWA ⤵️⤵️⤵️

❌ Cracovia Andrychów 4-1 KS DAP Kielce (Łakomiec ⚽)
✅ GLKS Wilkowice 1-2 KS DAP Kielce (Słapek ⚽, Biadun ⚽)
✅ KS DAP Kielce 2-1 Zgoda Malec (Biadun ⚽, Haraźny ⚽)
✅ Karol Wadowice – BIALI 0-1 KS DAP Kielce (Jaśkowski ⚽)
🤜🤛 KS DAP Kielce 2-2 Kabel I Kraków (Jaśkowski ⚽, Biadun ⚽)

🥈🏆🏅 FAZA PUCHAROWA – GRUPA SREBRNA ⤵️

✅ KS DAP Kielce 5-0 Prokocim Kraków (Ryś ⚽⚽, Jaśkowski ⚽, Biadun ⚽, Sułowski ⚽)
✅ SMS GKS Tychy 1-2 KS DAP Kielce (Jaśkowski ⚽, Głowacki ⚽)
✅ KS DAP Kielce 3-0 Zgoda Malec (Biadun ⚽, Słapek ⚽, Łakomiec ⚽)

🗣️ Trener Tomasz Rybiński: W turnieju „LOLEK CUP” w Wadowicach uplasowaliśmy się ostatecznie na 5. miejscu na 12 drużyn, w fazie pucharowej z kompletem zwycięstw wygraliśmy rozgrywki w „grupie srebrnej”.
Niestety ostateczny wynik nie odzwierciedla naszej gry w sobotnim turnieju. Moim zdaniem chłopcy ze sportowego punktu widzenia zasłużyli na miejsce na podium, niestety w fazie grupowej przy takiej samej liczbie punktów, co drużyna Kabla I Kraków i remisie w bezpośrednim pojedynku, ulegliśmy naszym przeciwnikom o dwa trafienia w „bilansie bramkowym”, przez co musieliśmy się zadowolić grą o pozycję 5-8.
Chłopcom w trakcie 120 minut rywalizacji, tylko na inaugurację przytrafił się jeden słabszy mecz z późniejszym triumfatorem rozgrywek, następnie do końca turnieju nie zaznaliśmy już smaku porażki, tylko raz remisując z drużyną z Krakowa, która na koniec zmagań uplasowała się na 2 miejscu.
W trakcie turnieju wyglądaliśmy bardzo dobrze pod względem zaangażowania, waleczności oraz wyróżnialiśmy się na tle innych drużyn aspektem rozumienia gry oraz skutecznością a także jakością w pojedynkach „1 na 1” zarówno w ataku jak i w obronie, z czego jestem bardzo zadowolony.
Mimo 5. miejsca chłopcy w sobotnim turnieju spisali się na 5️⃣ z plusem 👏.
Brawo Drużyna 👏💪👌🔥

🏆 Mecz sparingowy
🤜🤛 KS DAP U-10 – Radomiak Radom U10 5:5
🔝 Strzelcy: Nowak ⚽️⚽️, Wilkus ⚽️, Kaczmarczyk ⚽️, Meresiński ⚽️
📝 Skład: Frańczak, Miechowicz, Janduła, Meresiński, Kaczmarczyk, Wilkus, Nowak, Nawrocki, Sobaś, Lisowski

🗣 Trener Adam Józefowski: W sobotnie słoneczne południe drużyna KS DAP U10 grupa „Bayern” rozegrała mecz sparingowy z Radomiakiem. Od pierwszych minut zdecydowaliśmy się tworzyć akcje ofensywne, lecz początek nie był dla nas udany. Po kontrze straciliśmy bramkę. Chłopcy wrócili na właściwe tory i zdobyli bramkę. Cały przebieg meczu był wyrównany. Radomiak nie zostawiał miejsca na rozgrywanie, był bardzo aktywny w pressingu. Podobnie my – nie zostawaliśmy z tyłu i podchodziliśmy wysoko do odbioru piłki. Dzisiejszy sparing cechował się duża intensywnością gry i bardzo częstych fizycznych pojedynków. W naszej grze zabrakło może skuteczności i dokładności. Na plus zdecydowanie zaangażowanie i gra obrońców. Pochwalić trzeba również bramkarzy obu drużyn, którzy w dniu dzisiejszym wykazali się bardzo dobrą dyspozycją.

📆 NIEDZIELA:

📝 KS DAP U-10 (TT2012)
🏆 Liga Orlika Młodszego ŚZPN, grupa 3

✅📝wyniki:

✅ KS DAP II – DAP I 0:6
✅ KS DAP I – GKS Gród Ćmińsk 5:0
✅ KS DAP II – Piast Chęciny 3:1
🤜🤛 GKS Gród Ćmińsk – KS DAP II KIELCE 0:0
✅ KS DAP I – KS Piast Chęciny 2:1
✅ KS DAP II – Moravia Morawica 5:1
✅ Moravia Morawica – KS DAP I 0:8

✅⚽️🔝Strzelcy bramek ⤵️
Czupryński ⚽️, Szczepański ⚽️⚽️⚽️⚽️, Majcher ⚽️⚽️, Witkowski ⚽️⚽️, Pietrzykowski ⚽️, Rutkowski ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Szyndlar ⚽️⚽️⚽️, Stąpór ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Bednarski ⚽️⚽️, Nowakowski ⚽️⚽️⚽️

📝💪Składy⤵️⤵️⤵️
DAP I: Korfel, Pietrzykowski, Rutkowski, Tkacz, Szyndlar, Stąpór, Bednarski, Nowakowski
DAP II: Dryndos, Czupryński, Golmento, Klimczak, Szczepański, Majcher, Czuba, Witkowski

🗣 Trener Adam Józefowski: W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatnią już kolejkę ligowych rozgrywek. Gospodarzem tychże zmagań był Gród Ćmińsk, który przygotował dwa rownolegle boiska trawiaste. Chłopcy od początku grali odważnie i aktywnie, tworząc wiele akcji ofensywnych. Wykorzystywaliśmy skutecznie grę 1×1, a także krótkie podania na małej przestrzeni. Dziś byliśmy dobrze zorganizowani. Większość wykopanych piłek przez przeciwników było przejmowanych przez naszą obronę, a następnie szybko wyprowadzaliśmy atak wykorzystując dobrze ustawionych kolegów z drużyny. Na koniec wykorzystując czas i wolne boisko, zagraliśmy mecz pomiędzy sobą (zawodnicy pomieszani bez podziału na Dap I i Dap II). Spotkanie przyniosło ogrom radości i satysfakcji dla chłopców !😃

📝 KS DAP U-11 (TT2011)
🏆 Liga Orlika Starszego ŚZPN
📝 Wyniki:
AP SKS Star Starachowice 3 – 0 KS DAP U-11
KS DAP U-11 1 – 2 AP Champions Końskie 1:2 (Włodyga ⚽️)
AP SKS Star Starachowice 5 – 1 KS DAP U-11 (Kołomyja ⚽️)
KS DAP U-11 1 – 4 AP Champions Końskie 1:4 (Włudyga ⚽️)
📝 Skład: Sidło, Kołomyja, Simkiewicz, Pietraszek, Dziedzic, Nepelski, Surma, Szwarc, Waldon, Zamojski, Włudyga

📝 KS DAP U-12 (TT2010)
🏆 Mecz towarzyski
❌ KS DAP Kielce 5-9 Pogoń Miechów
📝 Skład: Kwiatek, Cedro, Kuc, Filipek, Sojka ⚽️, Bera ⚽️, Olbratowski ⚽️⚽️⚽️, Kozakowski, Pękalski , Chatys, Jastrzębski, Dulak, Michalski, Hyb
🗣 Trener Paweł Drobniak: Drużyna TT2010, wykorzystując pauzę w lidze, rozegrała mecz sparingowy z Pogonią Miechów. Początek meczu był słaby w naszym wykonaniu, z czasem jednak chłopcy zyskiwali większą pewność siebie i płynność w grze. Wynik do przerwy 2-5 nie odzwierciedlał jednak przebiegu spotkania. Po przerwie, pierwsze 15-20 minut to zdecydowana poprawa skuteczności, czego rezultatem było doprowadzenie do stanu 5-5. Po doprowadzeniu do remisu chwilę potem mieliśmy doskonałą okazję do strzelenia bramki na 6-5 jednak strzał zatrzymał się na słupku bramki rywali. Dalsza część meczu to nadal nieustanne ataki z naszej strony, lecz bez skutecznego wykończenia. To czego my nie wykorzystaliśmy, skutecznie po kontratakach strzeliła dzisiaj dobrze dysponowana drużyna gości. Mecz kończymy wynikiem 5-9, całe spotkanie zaliczamy szkoleniowo do udanych, wiemy nad czym musimy mocniej popracować. Dziękujemy Pogoń Miechów za przyjazd i czekamy na rewanż.

📝 KS DAP U-13 (TT2009)
🏆 Liga Trampkarza Młodszego
🤜🤛 KS DAP Kielce 1 – 1 Hetman Włoszczowa (Wieczorek ⚽️)
📝 Skład: Majdanski, Błaszczyk, Chalan, Majka, Boksa, Wierzbicki, Masztalerz, Wieczorek (K), Kita, Bobra, Cecot, Karbownik, Gajda, Kochanowski
🗣 Trener Szymon Dalach: Spotkanie rozpoczęło się od kilku świetnych rajdów Karbownika i Bobry, lecz brakowało nam wykończenia akcji, aby strzelić pierwsza bramkę. Po naszych niewykorzystanych sytuacjacj zepsół Hetmana zaczął dominować, co przyczyniło się do straty bramki oraz kilku groźnych sytuacji, w których świetnie zachowywał się Majdański. W drugiej połowie od razu wzięliśmy się do pracy i przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem. Udało się wywalczyć rzut karny, który jak profesor wykonał Michał Wieczorek. Później mieliśmy wiele sytuacji, ale wciąż brakowało choćby trochę szczęścia. Wywozimy jeden punkt z ciężkiego terenu, ale jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców.

🏆 Liga Młodzika Starszego
✅ KS DAP Kielce 9 – 0 Piaskowianka Piaski (Kita ⚽️⚽️, Kaczmarczyk ⚽️, Kołomyja ⚽️, Sieczko ⚽️, Troczyński ⚽️, Świątek ⚽️, Karbownik ⚽️, samobójcza ⚽️)
🗣 Trener Adrian Leszczyński: Mecz od początku pod nasza kontrolą. Zawodnicy zbudowali kilka znakomitych akcji, w których większość podań było wykonanych na jeden kontakt. Zdobycz bramkowa mogłaby być jeszcze większa, gdyby w kilku sytuacjach nasi snajperzy zachowali więcej zimnej krwi.