Podsumowanie weekendu – 17/18 września 2022

Mimo trudnych warunków atmosferycznych panujących w ten weekend nasi zawodnicy rozegrali szereg meczów ligowych oraz turniejów. Sprawdźcie z kim rywalizowali 👇📄

 

🔝 KS DAP U7 (TT 2016)

🏆 Świętokrzyska liga żaka młodszego (Kielce, 18.09.2022)

KS DAP MAZDA I KIELCE: Papież Filip, Kacper Nowakowski, Ksawery Cieślicki, Mateusz Bzinkowski, Maksymilian Szkurłat.

KS DAP MAZDA II KIELCE: Julian Grudzień, Jakub Konczewski, Tymon Szlufik, Aleksander Jasnos, Maksymilian Saletra.

🗣 Trenerzy Piotr Chiberski, Jakub Chrzanowski: W niedzielę nasza najmłodsza drużyna Top Talent 2016 wybrała się na turniej do Końskich. Były to pierwsze rozgrywane mecze przez naszych zawodników odkąd trenują razem. Doświadczenie jakie zdobyli uważam za bezcenne. Wystąpiliśmy w dwóch składach i graliśmy na dwóch równoległych boiskach. Rywalizowaliśmy z takimi drużynami jak: AP Champions Końskie, SAR Przyjmo, Astra Piekoszów, Cosmos Zagnańsk. Po pierwszych meczach widać było po zawodnikach stres i brak pewności siebie, lecz z czasem wyglądało to lepiej i rywalizowali ze starszymi kolegami jak równy z równym. Cieszy że większość zawodników nie bała się podejmować pojedynków 1×1 co skutkowało strzelonymi bramkami. Zawodnicy co mecz próbowali swoich sił na innej pozycji. Jednak w większości przypadków to rywale przeważali i nad tym będziemy pracować w kolejnych treningach, przygotowując się do kolejnych turniejów.

 

🔝 KS DAP U8 (TT 2015B)

🏆 Świętokrzyska liga żaka młodszego (Kielce, 17.09.2022)

DAP 1: Wojtek Wyszomirski, Gerard Gierada, Szymek Markowski, Kuba Kwaskowicz, Kamil Koruba, Antek Mizdrak, Jaś Rokicki, Wojtek Karcz, Franek Suchenia.

DAP 2: Leon Mróz, Leon Styczeń, Franek Szymański, Wojtek Bilski, Jacek Figiel, Kornel Masternak, Adaś Mazurek, Filip Dudzic.

🗣 Trenerzy Konrad Zacharski, Patryk Nowak: W sobotę (17.09) drużyna Top talent 15B rozegrała pierwszy turniej z drużynami: Korona Kielce, Granat Skarżysko Kamienna oraz PAS Skarżysko Kamienna. Gra toczyła się na dwóch równoległych boiskach. Nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Wygrywaliśmy dużo pojedynków 1 na 1, stwarzaliśmy dużo okazji do zdobycia bramki. W każdym spotkaniu nie brakowało emocji. Turniej na pewno zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy na treningach, aby w następnych turniejach zdobywać jeszcze więcej bramek.

 

🔝 KS DAP U9 (TT 2014A)

🏆 Ogólnopolski Turniej „Piłkarskie Talenty” – rocznik 2014 i młodsi (Kielce, 18.09.2022)

  • Więcej informacji wkrótce wraz z obszerną fotorelacją

🔝 KS DAP U9 (TT 2014B)

🏆 Trójmecz: KD DAP, Kopalnia Talentów Moravia Morawica, Orlęta Kielce.

Skład: Synowski, Wołowski, Smołuch, Bąk, Kubiec, Skorupa, Praszek.

🗣 Trenerzy Maciej Górski, Mateusz Nowakowski: W sobotni poranek nasza drużyna rywalizowała w sparingu z Moravia Morawica i Orlętami Kielce, sparing trwający blisko dwie godziny dał nam możliwość do nabrania cennego doświadczenia w rywalizacji. Sparing obfitował w wiele akcji bramkowych, cieszy nas fakt widocznego postępu naszych chłopców w umiejętnościach gry 1×1 nad czym w ostatnim czasie bardzo mocno pracujemy.

 

🔝 KS DAP U10 (TT 2013B)

🤝 Turniej Orlika Młodzszego (Włoszczowa, 17.09.2022)

Skład DAP : Pielak, Pacholczyk, Wicha, Nowak, Biskupski, Mazurek, Michow, Cichoń, Wichnera, Szwarc, Marczewski, Kowalski.

🗣 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk: W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w turnieju Orlika Młodszego w Włoszczowie. Wystawiliśmy dwie drużyny z 2013B, gdzie dwie drużyny rozegrały po trzy mecze. Cieszy bilans spotkań z 6 rozegranych meczy zwyciężyliśmy 5 razy, a w jednym spotkaniu padł remis. Dużo wygrywaliśmy pojedynków 1 x 1, a co też bardzo cieszy tylko straciliśmy dwie bramki. Mimo dobrego wyniku mogłaby być jeszcze lepsza skuteczność.

🔝 KS DAP U11 (TT 2012A)

🏆 Turniej szkoleniowy (Złotniki, 17.09.2022)

🗣 Trener Adam Józefowski, Karol Markowski: W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w turnieju szkoleniowym organizowany przez CKM Mielec. Rozegraliśmy 4 mecze po 30 minut, w systemie „każdy z każdym”. Zawodnicy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności na tle drużyn z Podkarpacia i jednego „teamu” z województwa Świętokrzyskiego. Każdy z zawodników miał możliwość zagrać na dobrej intensywności około 60 minut. Z każdego pojedynku wychodziliśmy dziś zwycięsko. Graliśmy na dobrym poziomie. Były jednak momenty gdzie nasza koncentracja nie była najwyższa z czego wynikały zbyt łatwo stracone bramki. Podsumowując był to udany wyjazd pod każdym względem. Dziękujemy gospodarzą za zaproszenie i organizacje turnieju, wszyscy zawodnicy mieli zapewniony ciepły posiłek i słodki poczęstunek.

🔝 KS DAP U11 (TT 2012)

🤝 Turniej Orlika Starszego 2012 gr.I (Kielce, 18.09.2022)

Skład DAP III: Frańczak, Lisowski, Bukała, Tkacz, Sułowski, Nowak, Meresiński.

Skład DAP IV: Łakomiec, Szyndlar, Ryś, Waniak, Haraźny, Sobaś, Dobosz, Bednarski.

🗣 Trener Adam Jozefowski: W dniu dzisiejszym rozegraliśmy turniej w kategorii Orlik Starszy 2012 organizowany przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Rywalizowało ze sobą 5 ekip: dwie nasze drużyny, dwa zespoły KKP Korona oraz jeden zespół Orląt Kielce. Chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, potwierdzając to wysoką skutecznością w każdym spotkaniu.  Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej, by móc zaprezentować nasze umiejętności.

 

🔝 KS DAP U12 (TT2011)

🎖 Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych 2011

KS DAP KIELCE 0:8 Korona Kielce

Skład: Pedrycz, Gawron, Kiso, Janduła, Kołomyja, Szeląg, Włudyga, Nepelski, Witecki, Surma.

🗣 Trenerzy Piotr Gruszka, Maciej Barabach: DAP Kielce – Korona SA Kielce 0:8 Naszym kolejnym przeciwnikiem w Lidze Wojewódzkie Młodzika Młodszego była drużyna Korony Kielce SA. Niestety mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszych przeciwników. Od początku spotkania drużyna Korony zaatakowała i próbowała kontrolować grę, nasza drużyna przeszła głownie do działań w defensywie licząc na odbiory i szybkie ataki na bramkę przeciwnika. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem przeciwnika.

 

🔝 KS DAP U13 (TT2010)

✅ FA Jędrzejów 0:3 KS DAP MAZDA KIELCE

🎖 III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych 2010

Skład; Kusto – Kuc (C), Filipek, Kozakowski, Jagodziński, Stępień, Sojka, Del Favero, Cedro – Bera, Kwiatek, Dulak.

Bramki: 2x Cedro, Sojka.

🗣 Trenerzy Paweł Drobniak, Łukasz Polak: W sobotę udaliśmy się do Jędrzejowa, gdzie w IV kolejce podejmowaliśmy zespół Football Academy Jędrzejów. Chłopcy podrażnieni zeszłotygodniową porażką w Pińczowie od samego początku meczu przejęli inicjatywę i już w 2 minucie spotkania mogli objąć prowadzenie. Po prostopadłym podaniu Mateusz Jagodzińskiego do Oskara Cedro, ten drugi minął bramkarza lecz jego strzał okazał się minimalnie niecelny. Co nie udało się w 2 minucie, Oskar Cedro naprawił już w 5-tej, wykańczając podanie z lewego skrzydła od Patryka Sojki. W kolejnych minutach młodzi DAP-owcy kontrolowali grę, cierpliwie budując akcję. W 26 minucie meczu w zamieszaniu pod bramką gości, dobrą współpracą wykazali się Franek Bera asystując do Oskara Cedro, który sprytnym strzałem z pierwszej piłki zaskoczył bramkarza z Jędrzejowa. Po zmianie stron, to DAP stworzył sobie jeszcze kilka sytuacji strzeleckich. Na 3:0 w 35 minucie, w kontrataku po podaniu Oskara Cedro , Patryk Sojka ustalił wynik meczu. Swoje okazje do strzelenia bramek mieli jeszcze: Marek Stępień – z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę, Alex Del Favero, którego strzały obronił bramkarz. Należy też pochwalić za dwie interwencje Franka Kusto, który utrzymał koncentrację w meczu, w którym nie miał zbyt wiele pracy a mimo to w momencie zagrożenia pomógł zespołowi zakończyć mecz bez straty gola. Bardzo solidny mecz w wykonaniu całej drużyny. W następnej kolejce u siebie podejmować będziemy Łysicę Bodzentyn.

 

🔝 KS DAP U13 (TT2010)

 KS DAP Kielce 3:0 Wicher Miedziana Góra

🎖 Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych 2010 (Kielce, 19.09.2022)

Skład: Kusto, Dulak, Kuc, Jastrzębski, Stępień, Jagodziński , Cedro, Sojka, Olbratowski, Hyb, Bera, Racja, Michalski.

Bramki: Cedro, Bera, Olbratowski.

🗣 Trenerzy Paweł Drobniak, Łukasz Polak: W pierwszej połowie nasza drużyna kontrolowała wydarzenia boiskowe. Często gościliśmy pod bramką przeciwnika, jednakże nie udało nam się zamienić żadnej sytuacji na bramkę i do przerwy był bezbramkowy remis. Na początku drugiej połowy Franek Bera posłał znakomite podanie z lewej strony do wybiegającego na wolne pole Oskara Olbratowskiego, który w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza i wyszliśmy na prowadzenie. Drugą bramkę strzelił Franek Bera, który najszybciej zareagował na wybitą przed siebie piłkę przez bramkarza gości i z najbliższej odległości skierował ją do bramki. W końcówce spotkania trzecią bramkę dołożył Oskar Cedro i tego dnia mogliśmy się cieszyć z kompletu punktów. Nasza obrona bardzo szybko rozbijała ataki rywali nie dopuszczając do dogodnych sytuacji pod naszą bramką. W atakowaniu długo utrzymywaliśmy się przy piłce. Tworzyliśmy akcję przyjemne dla oka, które były efektywne. Wielkie brawa dla chłopców!

 

🔝 KS DAP U14 (TT2009)

❌ KS DAP Kielce 2:2 (2:0)  Korona Kielce (Kielce, 18.09.2022)

🎖 Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych 2009

Skład: Majdański, Wieczorek, Świątek, Sztandera, Błaszczyk (K), Kwiecień, Masztalerz, Kita, Pawlik, Kaczmarczyk, Kochanowski (Klamka, Kamiński, Milczarek, Troczyński).

Bramki: Masztalerz, Kochanowski.

🗣Trenerzy Tomasz Ćwil, Szymon Dalach: W niedziele rozegraliśmy mecz ligowy w ramach I ligi świętokrzyskiej Trampkarza Młodszego. Poziom sportowy spotkania od pierwszego do końcowego gwizdka sędziego stał na bardzo wysokim poziomie. Pierwszą polowe meczu to nasz zespół wygrał 2-0 po bramkach Damiana Masztalerza z rzutu wolnego oraz Adama Kochanowskiego, który wygrał pojedynek 1×1 z bramkarzem Korony. W drugiej połowie to Koroniarze strzelali bramki – również dwie i wynik końcowy spotkania zakończył się remisem i podziałem punktów. W meczu widzieliśmy dużo walki, zaangażowania oraz kilka świetnych przykładów organizacji gry obydwóch drużyn w atakowaniu i bronieniu. Z perspektywy całego spotkania to właśnie remis jest sprawiedliwym wynikiem tego meczu. Chłopcy zostawili dużo zdrowia i serca na boisku, ale pokazali również swoje umiejętności piłkarskie z bardzo dobrej strony.

 

🔝 KS DAP U14 (TT2009)

🤝 KS DAP Kielce 2:3 (1:1) CK Sport (Kielce, 17.09.2022)

🎖 Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Starszych 2008

Skład: Majdański, Boksa, Winiarczyk, Bobra, Chalan, Masztalerz, Kita, Błaszczyk, Kołomyja, Troczyński, Kolda (Majdanski, Sztandera, Światek, Klamka, Młynarczyk).

Bramki: Kołda, Szczepanek (k).

🗣Trenerzy Tomek Ćwil, Szymon Dalach: W sobotni poranek rozegraliśmy kolejna kolejkę w lidze trampkarza starszego. Pierwsza połowa dzieliła się na dwie części w jednej przeważała nasza drużyna co poskutkowało zdobyciem bramki, natomiast w drugiej połowie zabrakło nam koncentracji po zdobyciu prowadzenia i po rzucie karnym dla przeciwnika 1:1 do przerwy. Druga polowe była bardzo wyrównana z dwóch stron, sędzia odgwizdał dwa karne po których do 75 minuty był remis 2:2. Niestety w momencie złapania rytmu pod sam koniec spotkania poprzez błąd w obronie tracimy bramkę na 3:2 i niestety nie udaje nam się już doprowadzić do remisu. Mimo porażki rozegraliśmy solidne spotkanie, jest jeszcze trochę rzeczy do poprawy ale to na pewno pokażą kolejne spotkania.