Zmiany w sztabach szkoleniowych grup Top Talent – część II!

Zmiany w sztabach drużyn Top Talent – część II!
Przedstawiamy kolejnych trenerów, którzy z początkiem sezonu 2023/2024 dołączyli do sztabów drużyn Top Talent. Zapraszamy do lektury, w której przybliżamy sylwetki naszych trenerów.
 
 
Krzysztof Mądzik – Top Talent 2015
Ukończył studia magisterskie na AWF Kraków, studia trenerskie na AWF Katowice oraz zdobył uprawnienia trenerskie UEFA A na AWF Warszawa. Przez niemalże całe sportowe życie związany z Koroną Kielce. Jako zawodnik przebył drogę od trampkarza do seniora. w III lidze rozegrał około 30 spotkań. Grał także w Cracovii Kraków w II lidze, reprezentował także barwy następujących świętokrzyskich klubów: Nida Pińczów, Piast Chęciny, GKS Nowiny czy Orlicz Suchedniów.
Jako trener w Koronie spędził 17 sezonów, będąc w sztabie drużyn od trampkarza do zespołu CLJ U-19.
 
Jakub Palka – Top Talent 2015
Student 5 roku fizjoterapii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Licencjonowany trener UEFA B. Jako zawodnik reprezentował barwy klubów: Orlęta Kielce, Zenit Chmielnik, Polonia Białogon. Z DAP Kielce związany od 2018 roku, prowadząc drużyny rekreacyjne.
 
 
Łukasz Pluszewski – Top Talent 2011
Trener z licencją UEFA B. Ukończył Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach a także Wyższą Szkołę Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu na Wydziale Sportu (Analityk gry sportowej). Był asystentem trenera w A-klasowym klubie Kabel Kraków. W 2018 roku był częścią sztabu szkoleniowego Reprezentacji Kobiet U-19 podczas turnieju eliminacyjnego „Elite Round” do ME w Szwajcarii. Odpowiadał za analizę gry przeciwnika.
Trenerzy, witamy na pokładzie! Powodzenia!
 
#tufutbolstajesiepasja