Podsumowanie weekendu – 3/4 czerwca 2023

Kolejny weekend obfity w zmagania ligowe naszych zespołów oraz gry kontrolne. Sprawdźcie jak radzili sobie nasi podopieczni w konfrontacji z rywalami.

KS DAP U6 (TT 2017A)
Gry kontrolne (Kielce, 03.06.2023)

KS DAP Kielce – KKP Korona
KS DAP Kielce: Góral, Gąsiorek, Tercz, Mańka, Frydrych, Żak, Piątkowski, Bujak, Zachariasz.

 Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W sobotę drużyna TT17 A rozegrała sparing z drużyną KKP Korona. Gra toczyła się na 2 boiskach jednocześnie, co dało każdemu z chłopaków ponad 60 min grania. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony stworzyli mnóstwo ciekawych akcji i zdobyli dużo bramek. Cieszy nas bardzo, że chłopcy coraz lepiej radzą sobie w pojedynkach 1×1 w obronie jak i ataku.

 

KS DAP U6 (TT 2017B)
Gry kontrolne (Kielce, 03.06.2023)

KS DAP Kielce – Orlęta Kielce
KS DAP Kielce: Łaskawiec Franek, Łaskawiec Antek, Suchenia, Brelak, Dyraga, Ziębiński, Sieradzan, Staniec, Grabalski, Sikora

Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:

W sobotę drużyna TT17 B rozegrała sparing z drużyną Orlęta Kielce. Niestety u gości nie dopisała frekwencja i mecz toczył się na 1 boisku. Chłopacy zaprezentowali się z dobrej strony ale też nie u strzegli się błędów nad którymi będziemy pracować

KS DAP U7 (TT 2016A)

Turniej piłkarski „Jura Cup 2023” (Kielce, 04.06.2023)
KS DAP Kielce: Kornel Bugajski, Jakub Ozga, Jakub Konczewski, Szymon Marek, Aleksander Jasnos, , Tymon Szlufik, Ksawery Cieślicki, Papież Filip Maksymilian Szkurłat, Oskar Boszczyk, Kacper Nowakowski, Filip Synowski.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

Bardzo pracowity weekend mają za sobą zawodnicy grupy Top Talent 2016A. W sobotę rozegraliśmy turniej na Suzuki Arenie a dzień później wybraliśmy się na turniej do Bałtowa. Były to nasze ostatnie zmagania w kategorii Skrzat. W Bałtowie swoją grupę kończymy z bilansem 3 zwycięstw i 2 porażek co pozwala awansować do grupy srebrnej, gdzie po 3 wygranych, 2 remisach zajmujemy ostatecznie 2 miejsce. Na turnieju była prowadzona klasyfikacja, ostatecznie na 10 meczów nasz bilans to 6 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki. Chłopcy rozkręcali się z meczu na mecz, gra wyglądała coraz lepiej a chłopcy stawali się coraz pewniejsi siebie. W całym turnieju straciliśmy najmniej bramek (6) co pokazuje jak bardzo wspieramy się na boisku. Zostało to docenione przez organizatorów statuetką dla najlepszego bramkarza lecz.. statuetkę odebral nasz najlepszy strzelec (Jakub Ozga), ponieważ w każdym naszym meczu zmieniany się pozycjami. Duże brawa za kulturalny doping oraz pomoc dla rodziców naszych adeptów Po turnieju każda drużyna wybrała się do kompleksu JuraPark Bałtów, gdzie mogła korzystać z wielu atrakcji.

KS DAP U7 (TT 2016A)
Turniej piłkarski „Gramy z Biało-Czerwoną” (Kielce, 03.06.2023)
KS DAP Kielce: Kornel Bugajski, Jakub Ozga, Jakub Konczewski, Szymon Marek, Aleksander Jasnos, Bartosz Tuźnik, Tymon Szlufik, Ksawery Cieślicki, Papież Filip Franciszek Słopiecki, Maksymilian Saletra, Maksymilian Szkurłat, Grudzień Julian, Franciszek Marek, Piotr Kłoczko, Jan Perlic, Oskar Boszczyk.

Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:

Drużyna Top Talent 2016A wzięła udział w turnieju a zarazem w festynie z okazji dnia dziecka organizowanym przez Wiceminister Sportu i Turystyki, Świętokrzyską Federację Sportu oraz Urząd Marszałkowski. Tego dnia chłopców czekało wiele atrakcji między innymi spotkanie z byłymi reprezentantami Polski, wyjście na główną płytę Suzuki Areny, gry i zabawy, dmuchańce, warsztaty z gwiazdami. DAP-owcy natomiast najpierw rozegrali turniej, gdzie mogli pokazać się na tle starszych zawodników z różnych części województwa świętokrzyskiego. Wydarzenie promowało sport oraz zachęcało młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu .

KS DAP U8 (TT 2015A)
Rozgrywki turniejowe, kategoria Żak Młodszy (Kielce, 04.06.2023)
KS DAP I Kielce: Kołomyja, Palka, Stróżyk, Markowski, A. Lisowski, K. Lisowski, Świątek, Koruba, Nowak.

KS DAP II Kielce: : Bzinkowski, Mika, Adamczyk, Mazurek, Symela, Czech, Dudzic, K. Stróżyk, Wyszomirski, Bęben.

Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:

W niedziele rano zespół TT15 zagrał swój ostatni ligowy turniej w obecnym sezonie. Rywalizowaliśmy na dwóch boiskach z KKP Koroną i PAS Skarżysko. Były dobre momenty w naszej grze, nie można naszym zawodnikom odmówić zaangażowania i chęci rywalizacji z przeciwnikiem. Chłopcy często próbowali robić przewagę grą jeden na jeden. Jednak zdecydowanie zabrakło nam koncentracji w meczach. Zbyt łatwo traciliśmy bramki i szwankowała skuteczność. Brawa dla zawodników za cały sezon, chłopcy dali z siebie wszystko.

KS DAP U8 (TT 2015B)
Rozgrywki turniejowe, kategoria Żak Młodszy (03.06.2023)
KS DAP I Kielce: Nowak, Styczeń, Mróz, Kwaskowicz, Szkurłat.

KS DAP II Kielce: Chmielewski, Sternak, Kowalski, Bańka, Płusa.

 Trenerzy Konrad Zacharski i Patryk Nowak:

W sobotni poranek rozegraliśmy ostatni turniej ligowy w tym sezonie. Chłopcy realizowali nasze założenia. Otwieraliśmy grę od bramki krótkimi podaniami, staraliśmy się grać odważnie, grać dużo pojedynków 1 na 1. Były dobre momenty naszej gry, aczkolwiek nie ustrzegliśmy się błędów.

KS DAP U9 (TT 2014A)
Rozgrywki turniejowe, kategoria Żak Starszy (Kielce, 04.06.2023)

Trenerzy Maciej Górski i Mateusz Nowakowski:

Drużyna TT 14A zagrała ostatni turniej ligowy. Naszymi rywalami były Astra Piekoszów i Sokół Rykoszyn. W każdym meczu staraliśmy się wypełniać założone przed spotkaniem cele. Chłopcy grali odważnie piłką, będąc stroną dominującą we wszystkich spotkaniach. Cieszy również skuteczność, ale i gra drużynowa, która dzisiejszego dnia wyglądałem bardzo fajnie.

KS DAP U10 (TT 2013A)
Gry kontrolne (Kraków, 03.06.2023)

Wisła Kraków – KS DAP Kielce

KS DAP Kielce: Wzorek, Lelas, Coś, Tyński, Mika, Szkuta, Krysiński, Malec, Grela, Wach, Majcherczyk.

 Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:

Mecz kontrolny z Wisłą Kraków stał na bardzo dobrym poziomie . Nasz zespół podszedł do spotkania bardzo skoncentrowany. Zawodnicy cały czas mieli w pamięci zeszłotygodniowy pojedynek. Od początku spotkania osiągnęliśmy kilku- bramkową przewagę, która to w końcowej fazie meczu straciliśmy. Ostatnie słowo należało jednak do naszego zespołu, który w ostatniej akcji meczu zdobył zwycięska bramkę. Chęć zdobywania bramek, sposób operowania piłką był dzisiaj na najwyższym poziomie z czego jestem bardzo zadowolony.

KS DAP U10 (TT 2013B)
Turniej piłkarski „Gramy z Biało-Czerwoną” (Kielce, 03.06.2023)

Trenerzy Karol Rusiński i Tomasz Ślusarczyk:

W sobotni poranek drużyna TT2013B wystąpiła w Turnieju „Gramy z Biało Czerwoną”, gdzie wystawiliśmy dwie drużyny. Zawodnicy rywalizowali z drużynami Klimontowianki Klimontów, Pogoni Staszów, Brain&Body Chmielnik, Arki Pawłów, Wicher Miedziana Góra, Klonówka Masłów. Chłopcy pod względem gry dobrze się zaprezentowali. Graliśmy w Turnieju w systemem bramkarz plus czterech zawodników w polu.

KS DAP U12 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe, kategoria: II Liga Świętokrzyska Młodzika Młodszego (Ostrowiec Św., 03.06.2023)
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 4:0 (2:0) KS DAP Kielce
Trenerzy Rafał Stefański i Maciej Barabach:

Kolejny mecz za nami. Niestety zakończony porażką. Ale styl jaki zaprezentowała drużyna może cieszyć. Chłopcy zagrali z charakterem i niesamowitą ambicją. Pierwszą bramkę tracimy po kontrze gospodarzy w 20 min, chwilę wcześniej mając wyśmienitą okazję. Kolejną bramkę tracimy po trzech dobitkach w 27min. Na przerwę przegrywamy 2-0. Druga połowa niestety zaczyna się stratą bramki w 32min po stracie piłki w środku pola. Gola na 4-0 tracimy w 47min. Kolejny mecz ligowy rozegramy za tydzień w Daleszycach. Liczymy na dobry występ i upragnione zwycięstwo.

KS DAP U13 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Liga Świętokrzyska Młodzika Starszego (Chęciny, 03.06.2023)
Piast Chęciny 2:5 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto, Kuc, Stępień, Kozakowski, Cedro, Kwiatek, Jagodziński, Sojka, Olbratowski, Pękalski, Michalski, Del Favero, Dulak.

Bramki: Olbratowski x2, Sojka, Del Favero, Cedro.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W meczu z Piastem nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Pierwszą bramkę zdobyliśmy po dłuższym podaniu za linię obrony Antka Kuca do Patryka Sojki, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Gospodarze wyrównali po sytuacji sam na sam. Drugi gol dla naszego zespołu padł po akcji lewą stroną Sojki i dośrodkowaniu do Alexa Del Favero, który strzałem z pierwszej piłki po długim słupku umieścił piłkę w bramce chwilę po wejściu na boisko. Trzecią bramkę strzelił Oskar Olbratowski, który miał jeszcze jedną dogodną sytuacje w pierwszej połowie, niestety piłka trafiła w słupek bramki przeciwnika. Gospodarze wykorzystali jeszcze jedną swoją sytuacje w której zostawiliśmy im za dużo wolnego miejsca w sektorze centralnym. Z wynikiem 3:2 i optyczną przewagą zeszliśmy na przerwę. W drugiej połowie Oskar Cedro wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy i strzelił do pustej bramki. Następnie gospodarze dwa razy groźnie uderzali z rzutów wolnych, ale w naszej bramce za każdym razem świetnie spisywał się Franek Kusto. Pod koniec spotkania wykorzystując luki w obronie przeciwnika Mati Jagodziński podał do Olbratowskiego, który ustalił wynik spotkania. Chłopcy wyglądali dziś bardzo dojrzale, realizowali przedmeczowy plan w grze i potrafili w odpowiednich momentach w atakowaniu szybkim wykorzystywać to, że obrona Piasta ustawiała się wysoko. Gratulacje dla chłopców za bardzo dobry mecz!

KS DAP U13 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Liga Świętokrzyska Młodzika Starszego (Kielce, 04.06.2023)
KS DAP Kielce 1:0 Arka Pawłów
KS DAP Kielce: Kusto – Kutyła, Filipek, Tutaj, Stępień (C), Pękalski, Bera, Del Favero , Świeboda, Tarnowski, Kowalski, Lipiński, Hyb.

Bramki: Del Favero.

Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:

W przedostatniej kolejce mierzyliśmy się z drużyną Arki Pawłów. W pierwszej połowie nasz zespół kilkukrotnie oddawał strzały w kierunki bramki gości. Chłopcy starali się utrzymywać dłużej przy piłce i szukali różnorodnych rozwiązań, które mogłyby zaskoczyć drużynę z Pawłowa. Bramkę na 1:0 po podaniu od Krzysia Pękalskiego, strzałem po długim słupku zdobył Alex Del Favero. W drugich 30 minutach drużyna gości mocniej atakowała naszą bramkę, ale w wielu momentach chłopcy dobrze reagowali w grze obronnej. Pomimo gry obroną niską, nasi chłopcy mieli trzy okazje w których mogli podwyższyć wynik i grać z trochę większym spokojem. Do końca meczu obie drużyny walczyły o każdy centymetr boiska i ostatecznie do drużyna z Kielc mogła dopisać sobie 3 punkty. Gratuluje i dziękuje całej ekipie za zaangażowanie w tym spotkaniu! W ostatniej kolejce zagramy na wyjeździe z AKS Busko-Zdrój (11 czerwca)

KS DAP U15 (TT 2008/2009)

Rozgrywki ligowe, kategoria: Trampkarz Młodszego 2009 (Kielce, 04.06.2023)
KS DAP Kielce 1:6 Korona Kielce SA

Bramki: Kołomyja.

Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:

W niedzielny poranek rozegraliśmy kolejny mecz w ramach ligi trampkarza młodszego. Niestety ten mecz nie poszedł po naszej myśli. Spotkanie zaczęliśmy zgodnie z założonym planem przed samym mecz lecz pod koniec pierwszej połowy zabrakło nam organizacji w polu karnym i straciliśmy bramkę z głowy. Początek drugiej połowy nie był najlepszy w naszym wykonaniu bo straciliśmy druga bramkę leczę udało nam się strzelić na 1:2 co dało nam impuls do poprawy rezultatu lecz błędy indywidualne sprawiły ze straciliśmy kolejne bramki.

#tufutbolstajesiepasja