Podsumowanie weekendu – 30 września/1 października 2023

Nasze zespoły toczą rywalizacje w turniejach oraz meczach ligowych. Poza rozgrywkami ligowymi udało się znaleźć także czas na rozegranie gier kontrolnych. Trzeba przyznać, że nasi podopieczni mają niezwykle napięty grafik. Sprawdźcie jak radzili sobie nasi zawodnicy w konfrontacji z rywalami. 📰 ⤵️
 
KS DAP U7 (TT 2017A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Młodszy (Kielce, 01.10.2023)
KS DAP Kielce I: Kaczmarczyk, Mańka, Góral, Żak, Łaskawiec Antek, Zachariasz Tercz
KS DAP Kielce II: Janyst, Piątkowski, Piątek, Łaskawiec Franek, Bujak, Gałązka, Woźniak.
Trenerzy Rafał Kruk i Michał Dąbrowski:
W niedzielę drużyna TT 17A rozegrała turniej żaka młodszego, którego byliśmy organizatorem. Udział wzięły zespoły takie jak: DAP I, DAP II, Orlęta Kielce, Łysica Bodzentyn, Klonówka Masłów. Chłopcy bardzo dobrze się spisali na tle starszych przeciwników, śmiało wchodzili w pojedynki 1×1 w ataku jak i w obronie, aczkolwiek nie u strzegli się błędów nad którymi musimy popracować na treningach. Widać było w niektórych meczach przewagę fizyczna przeciwników, ale nie można odmówić ambicji naszym zawodnikom co bardzo nas cieszy.
 
KS DAP U7 (TT 2016A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Młodszy (Kielce, 30.09.2023)
KS DAP Kielce I: Kornel Bugajski, Ksawery Cieślicki, Jakub Konczewski, Tymon Szlufik, Franciszek Wojton, Piotr Kłoczko, Filip Synowski, Franciszek Słopiecki, Jasnos Aleksander, Jakub Ozga.
KS DAP Kielce II: Oskar Boszczyk, Julian Grudzień, Maksymilian Szkurłat, Maksymilian Saletra, Szymon Marek, Bartosz Tuźnik, Filip Papież, Mikołaj Jurkowski, Nowakowski Kacper.
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W sobotę 30 września drużyna Top Talent 2016A wzięła udział w trzeciej kolejce ligi żaka młodszego. Tym razem my byliśmy gospodarzem rozgrywek . W lidze udział wzięły: DAP I, DAP II, KKP korona I, KKP korona II. Drużyna Hetmana nie dojechała na rozgrywki. Z racji nieobecności drużyny Hetmana rozgrywki ligowe zamieniły się w sparing z drużyną KKP Korona. Bardzo pożyteczny sparing, ponieważ mecze toczyły się na wysokim poziomie ze względu na zaangażowanie chłopców jednej i drugiej drużyny. Mogliśmy zobaczyć wiele składnych akcji oraz pięknych goli. Zawodnicy zostawili tego dnia bardzo dużo siły na boisku za co należą im się duże brawa. Dziękujemy rodzicom za kulturalny doping i wspieranie swoich pociech.
 
KS DAP U7 (TT 2016B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Młodszy (Kielce, 30.09.2023)
KS DAP Kielce I: Tomasz Sadowski, Gustaw Armański, Kamil Czupryński, Tymon Zapała, Andrii Kotenko, Ryszard Puchała, Adam Dulnik, Antoni Jopek.
KS DAP Kielce II: Leon Sitarski, Michał Pedrycz, Nikodem Szybalski, Antoni Tofil, Kacper Boksa, Franek Marek, Ignacy Wypniewski.
Trenerzy Piotr Chiberski i Jakub Chrzanowski:
W sobotę o godzinie 14:00 na Helenówku odbył się drugi turniej żaka młodszego grupy V, którego byliśmy gospodarzem. Na zawodach stawiło się 6 drużyn: FC Łączna, Dziki Skarżysko-Kamienna, PAS Skarżysko-Kamienna, AP Champions Końskie, DAP I Kielce, DAP II Kielce. Mecze odbywały się na trzech boiskach równocześnie, dzięki czemu cały turniej przebiegł bardzo sprawnie, bez przestojów. Mimo złej pogody frekwencja wśród naszych drużyn dopisała. Chłopcy z grupy TT16 B coraz bardziej odpowiedzialnie podchodzą do swoich zadań na boisku i co najważniejsze zaczynają dostrzegać swoich kolegów. Na uwagę zasługuje fakt, że pierwsza drużyna nie była gościnna na swoim boisku i wygrała wszystkie mecze. A już za tydzień kolejny turniej tym razem w Stąporkowie.
 
KS DAP U9 (TT 2015A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Starszy (Kielce, 30.09.2023)
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
30 września na boisku Awans rozegrany został Turniej w kategorii Żaka Starszego. Rywalami były zespoły: Orlęta I i II, DAP I i II, Nowiny I i II. Rozgrywano mecze w formule każdy z każdym po 12 minut.. Mecze rozgrywane były na 3 boiskach równocześnie. Zawodnicy podzieleni zostali na dwa zespoły. Zespół I w pierwszych 3 spotkaniach grał swobodnie i skutecznie, widać było że grają na swoim boisku . W ostatnim spotkaniu z Orletami przegranym 0-1 gra z małą przewagą gości. Zespół II zwyciężył we wszystkich 4 spotkaniach, rywale pozwolili na dużo więcej podczas tych rozgrywek. Reasumując więcej swobodniejszej gry oraz więcej przemyślanych akcji.
 
KS DAP U9 (TT 2015B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Żak Starszy (Kielce, 30.09.2023)
Trenerzy Krzysztof Mądzik i Jakub Palka:
Turniej żaka starszego ŚZPN. Tego dnia gospodarzem turnieju był Granat Borki. W turnieju wzięły udział drużyny: SSR Topspin Promnik, Cosmos Zagnańsk, Granat Borki, UKS Sokół Rykoszyn i DAP Kielce. Z turnieju na turniej widać postępy w grze drużyny. Poprawiliśmy ustawienie podczas otwarcia gry od bramki, dzięki czemu jesteśmy w stanie budować grę, chociaż częściej zdobywamy bramki po indywidualnych akcjach, niż akcjach drużynowych. Dalej w naszej grze występują błędy głównie w grze defensywnej.
 
KS DAP U10 (TT 2014A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Orlik Młodszy (Włoszczowa, 30.09.2023)
Trenerzy Maciej Górski i Łukasz Kwapisz:
W sobotę nasze dwie drużyny wzięły udział w turnieju ligowym we Włoszczowie, gdzie przyszło nam rywalizować z Hetmanem I, Hetmanem II oraz Koroną SA Kielce. Nasze obie drużyny rozgrywały swoje mecze z różnym szczęściem, ale większość przedmeczowych założeń udało się przełożyć na mecz. Ozdobą turnieju był pojedynek naszej drużyny z Koroną SA Kielce. Po zaciętym pojedynku remisujemy i chłopcy uwierzyli że walcząc i pomagając sobie na całym boisku mogą walczyć z każdym. Brawo dla naszych obu drużyn i już niedługo turniej ligowy na naszym terenie.
 
KS DAP U11 (TT 2013B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Orlik Starszy (Kielce, 30.09.2023)
KS DAP Kielce I: : Konwicki, Panek, Różański, Dzieniszewski, Krysiński, Bednarski, Dereniewicz, Pacholczyk, Stachura.
KS DAP Kielce II: Marczewski, Biskupski, Michow, Chwastowski, Piskulak, Mazurek, Kowalski, Nowak, Detka.
Trenerzy Tomasz Sadko i Tomasz Ślusarczyk:
Dobry Turniej w naszym wykonaniu. Zawodnicy pracowali ciężko na boisku I dawali z siebie ,,maksa”. Niedosyt pozostaje jednak zawsze. Zawodziła również często skuteczność. Organizacja naszej gry stała na dobrym poziomie. Widoczna była również reakcja po stracie piłki oraz dobry, zorganizowany pressing. Działamy dalej bo już w najbliższy weekend kolejny Turniej Ligowy.
 
KS DAP U11 (TT 2013B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Orlik Starszy (Kielce, 30.09.2023)
Trenerzy Tomasz Sadko i Tomasz Ślusarczyk:
W sobotnie popołudnie drużyna TT2013B wzięła udział w Turnieju Ligowym, gdzie gospodarzem była Korona SA. Oprócz gospodarzy rywalizowaliśmy z GKS Górno i NAF Nowiny. Nasza gra momentami wygląda dobrze, ale mieliśmy duże problemy przy otwarciu gry i z ustawieniem się w obronie po stracie piłki
 
KS DAP U12 (TT 2012A)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 30.09.2023)
KKP Korona 6:0 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Golmento, Bukała, Kaleta, Jaśkowski, Tkacz, Waniak, Sobierajski, Meresiński, Czarnecki, Stąpór, Ryś, Bednarski, Czuba.
 
KS DAP U12 (TT 2012B)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Młodszy (Kielce, 30.09.2023)
Orlęta Kielce 3:1 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Wójcik, Żubrowski, Pyszel, Kita, Szyndlar, Golmento, Bukała, Waniak, Sobierajski, Meresiński,Stąpór, Ryś, Bednarski, Czuba.
Bramka: Pyszel.
Trenerzy Karol Markowski i Filip Przemyski:
Miniony weekend nie należał do najlepszych. Odnieśliśmy dwie porażki. Mimo iż prowadziliśmy grę i dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce to niestety nie potrafiliśmy udokumentować przewagi. Zawodziła skuteczność. Przed nami kolejny tydzień pracy, wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. Dziękuje za zagazowanie wszystkim zawodnikom.
 
KS DAP U13 (TT 2011)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Młodzik Starszy (Kielce, 30.09.2023)
KS DAP Kielce 9:1 Czarnovia Kielce
KS DAP: Drezno, Białek, Kołomański, Jaros, Suliga, Szeląg, Kruk, Januchta, Staniec, Surma, Szczeniak, Półtorak, Zapała.
Bramki: Januchta x4, Staniec x2, Szcześniak, Kołomański, Surma.
Trenerzy Rafał Stefański i Łukasz Pluszewski:
W sobotę o godzinie 10.00 rozegraliśmy mecz ligowy z drużyną Czarnovii Kielce. Zakończył się naszym zwycięstwem 9-1. Mecz toczył się pod nasze dyktando. W każdym elemencie byliśmy zespołem dominującym. Chłopcy zagrali bardzo konsekwentnie. Liczymy na kolejne dobre występy i zwycięstwa.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe, kategoria: I Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 01.10.2023)
KKP Korona 7:1 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kusto, Tutaj, Dulak, Kuc, Kowalski, Sojka, Stępień, Kwiatek, Cedro, Sojka, Klimek, Bera, Świeboda, Jastrzębski, Jagodziński, Kołomyja.
Bramka: Stępień.
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W meczu z KKP przegraliśmy wysoko. Na początku nasi chłopcy toczyli wyrównaną grę z KKP. Po 20 minucie spotkania KKP coraz szybciej operowało piłką i dochodziło do sytuacji strzeleckich. W naszej bramce dobrze spisywał się Franek Kusto. Dzisiejsi gospodarze wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Kuby Kowalskiego. KKP poszło za ciosem i przed przerwą podwyższyli prowadzenie na 2:0. Po przerwie przewaga KKP była nadal widoczna. W II połowie kolejnego karnego w tej rundzie obronił Franek Kusto. DAP-owcy śmielej zaczęli atakować pod koniec spotkania. W końcówce spotkania honorową bramkę dla nas strzelił Marek Stępień po dobitce z rzutu karnego.
 
KS DAP U14 (TT 2010)
Rozgrywki ligowe, kategoria: II Liga Świętokrzyska Trampkarza Młodszego (Kielce, 30.09.2023)
KS DAP Kielce 2:2 Star Starachowice
KS DAP Kielce: Kusto (C) – Wijas, Kuc, Dulak, Filipek – Jagodziński, Kwiatek, Bera, Cedro, Świeboda, Klimek, Kołomyja, Toporowski, Michalski, Jabłoński, Tarnowski, Hyb.
Bramka: Klimek x2.
Trenerzy Paweł Drobniak i Łukasz Polak:
W sobotę drużyna DAP podejmowała u siebie STAR Starachowice. Początek spotkania zaczął się bardzo obiecująco. Podanie za linię obrony od Antka Kuca przyjął Kuba Klimek i mocnym strzałem po długim słupku pokonał bramkarza gości. W kolejnych minutach gry staraliśmy się grać cierpliwie, utrzymywać się przy piłce i w odpowiednim momencie przyspieszyć grę. Niestety przed przerwą nie ustrzegliśmy się błędów w postaci blokowania strzału i zamknięcia linii podania co dwukrotnie wykorzystali gracze STARu. Po zmianie stron, w 47 minucie prostopadłe podanie trafiło do Kuby Klimka i ten po rajdzie z połowy boiska w sytuacji sam na sam dał remis. Do końca spotkania obie ekipy miały swoje okazje do strzelenia goli. W ostatniej akcji meczu, fantastyczną obroną popisał się Franek Kusto za co otrzymał gromkie brawa od kibiców oglądających zawody. Dziękuję całej drużynie za wysiłek i postawę w tym spotkaniu.
 
KS DAP U15 (TT 2009)
Rozgrywki ligowe, kategoria: Liga Juniora Młodszego (Starachowice, 24.09.2023)
Star II Starachowice 3:2 KS DAP Kielce
KS DAP Kielce: Kamiński, Majka, Stępień, Sieczko, Sztandera, Skrobot, Stępień, Kołomyja, Kukhniuk, Gajda, Troczyński (Klamka, Majdański, Gospodarek, Pawlik).
Bramki: Masztalerz x2.
Trenerzy Tomasz Ćwil i Szymon Dalach:
Niestety ze Starachowic wracamy bez punktów. Pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu i dzielnie realizowaliśmy założenia, które mieliśmy przed meczem. Niestety w drugiej połowy, mniej więcej od 65 minuty mecz zaczął nam się wymykać spod kontroli co poskutkowało stratą dwóch bramek po naszych błędach. Natomiast bramka w ostatniej minucie meczu dała zwycięstwo Starowi. Zabrakło nam koncentracji w kluczowym momencie meczu.
 
#tufutbolstajesiepasja